Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Partia e Agim Çekut nuk i bashkohen asnjë tjetre People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Partia e Agim Çekut nuk i bashkohen asnjë tjetre People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Partia e Agim Çekut nuk i bashkohen asnjë tjetre

Shko poshtë

Partia e Agim Çekut nuk i bashkohen asnjë tjetre Empty Partia e Agim Çekut nuk i bashkohen asnjë tjetre

Mesazh nga Li12i-GG ARMY Fri 26 Feb 2010 - 5:19

Partia e Agim Çekut nuk i bashkohen asnjë tjetre 14xi0iv


Prishtinë, 26 shkurt - Kryetari i Partisë Socialdemokrate të Kosovës, Agim Çeku, ka përgënjeshtruar pohimet për gjoja kalimin e tij dhe shkrirjen e partisë së tij në ndonjë subjekt tjetër politik. Në një konferencë për media Çeku ka thënë se socialdemokratët do të vazhdojnë programin e tyre pa u shkrirë në ndonjë parti tjetër. Çeku pranon se janë zhvilluar biseda për bashkimin e PSD së me partinë ORA, por kjo e fundit ka vendosur t'i bashkohet një subjekti tjetër duke e vlerësuar si jo parimor këtë bashkim. "Unë dua të bëj shumë të qartë se as unë dhe as PSD ja nuk do të bashkohen me asnjë parti tjetër dhe nuk do të shkrihet PSD ja në një parti tjetër, ndonëse ka pas oferta dhe përpjekje të tilla nga partitë e tjera. Siç po e bëj të qartë para jush ua kam bërë të qartë të gjithëve që kanë pasë ide të tilla", nënvizoi Çeku, i cili bëri të ditur se të gjithë kryetarët e partive të mëdha i kanë bërë oferta për bashkim, por përgjigjja e socialdemokratëve ka qenë negative, tha ai. Çeku vlerëson si gjë jo të mirë bashkimin e ORA së me LDK në, duke thënë se nuk ka qenë një zgjidhje parimore
Li12i-GG ARMY
Li12i-GG ARMY
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : iTaLY
Postime Postime : 295
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 22/02/2010
Hobi Hobi : RRuGeN

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi