Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Robben kishte ndjekur me thikë hajdutët People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Robben kishte ndjekur me thikë hajdutët People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Robben kishte ndjekur me thikë hajdutët

Shko poshtë

Robben kishte ndjekur me thikë hajdutët Empty Robben kishte ndjekur me thikë hajdutët

Mesazh nga Li12i-GG ARMY Fri 26 Feb 2010 - 23:58

Robben kishte ndjekur me thikë hajdutët 21bkmxu


Munchen, 27 shkurt - Mesfushori holandez i Bayern Munchenit, Arjen Robben është i njohur si futbollist kualitativ dhe i rrezikshëm. Por, Robben është i rrezikshëm edhe jashtë fushës së blertë. Këtë e kanë përjetuar tre hajdutë që kishin hyrë në shtëpinë e Robbenit në Madrid, vitin e kaluar. Holandezi në vend se të telefononte policinë, kishte marrë një thikë të madhe në kuzhinë dhe i kishte ndjekur hajdutët. Hajdutët më pas kishin kërcyer nga dritarja e katit më të lartë të shtëpisë së Robbenit.
"Kjo ka ndodhur vitin e kaluar. Unë mora një thikë dhe i ndjeka disa hajdutë. Ata u larguan të frikësuar nga shtëpia ime", ka thënë Robben përcjell të premten gazeta spanjolle "Marca".
Reali pas këtij sulmi ndaj shtëpisë së Robbenit kishte paguar shërbim të sigurisë për të ruajtur shtëpitë e të gjitha yjeve të skuadrës.
Robben në verë kaloi nga Reali në Bayern Munchen për 24 milionë euro dëmshpërblim. Holandezi këtë stinor po shkëlqen te skuadra "bavareze". Ai në Bundesligë ka shënuar tetë gola dhe ka asistuar pesë herë. Ka 15 paraqitje.
Robben në Gjermani ende nuk ka pasur probleme me hajdutë, mirëpo ai ka dhënë një mesazh kërcënues për ta.
"Në Gjermani le ta dinë të gjithë se me mua nuk ka shaka. Ky është një paralajmërim për hajdutët", ka thënë Robben.
Robben 26-vjeçar me Bayernin ka kontratë deri në verën e vitit 2013.
Futbollistët vazhdimisht janë pre të hajdutëve. Rastet më të shpeshta kanë ndodhur në qytetin anglez Liverpool, ku futbollistët e Liverpoolit dhe Evertonit ishin viktima.
Li12i-GG ARMY
Li12i-GG ARMY
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : iTaLY
Postime Postime : 295
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 22/02/2010
Hobi Hobi : RRuGeN

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi