Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Premier League, merr fund sezoni per Owen People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Premier League, merr fund sezoni per Owen People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Premier League, merr fund sezoni per Owen

Shko poshtë

Premier League, merr fund sezoni per Owen Empty Premier League, merr fund sezoni per Owen

Mesazh nga Vizitor Fri 5 Mar 2010 - 2:11

Premier League, merr fund sezoni per Owen Owen-man-utKa marre fund sezoni per Michael Owen, i cili duhet te heqe dore edhe nga shpresat per te marre pjese ne boterorin e ardhshem.

Sulmuesi i Manchester United eshte demtuar gjate finales se Kupes se Liges, qe u luajt te dielen e kaluar.

Per shkak te nje problemi muskulor ai do te jete i detyruar te qendroje jashte fushes per te pakten tre muajt e ardhshem.

Owen e mbyll keshtu sezonin me 9 gola te shenuar ne 31 ndeshje, prej te cileve vetem tre ne 19 takimet e Premier League.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi