Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Termet ne Kosove, ndjehet edhe ne Shkup People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Termet ne Kosove, ndjehet edhe ne Shkup People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Termet ne Kosove, ndjehet edhe ne Shkup

Shko poshtë

Termet ne Kosove, ndjehet edhe ne Shkup Empty Termet ne Kosove, ndjehet edhe ne Shkup

Mesazh nga Vizitor Wed 10 Mar 2010 - 3:45

Sot, rreth orës 14 e 40 minuta, një tërmet goditi Prishtinën. Dridhje të fuqishme të tokës janë ndjerë edhe në disa qytete të Kosovës por edhe në Shkup, ndërsa nuk është raportuar për dëme dhe viktima. Dridhja e tokës në Prishtinë dhe Shkup ka ndodhur rreth orës 14:40 minuta.
Qytetarët të shqetësuar janë larguar me shpejtësi nga banesat e tyre dhe kanë dalë në rrugë. Edhe punonjësit e institucioneve kanë braktisur për disa minuta vendet e tyre të punës dhe kanë dalë në Sheshin “Nënë Tereza’, të frikësuar se tërmeti mund të përsëritet.

Pas tërmetit për disa minuta nuk kanë funksionuar edhe rrjeti i dy operatorëve të telefonisë mobile.

Sipas Entit sizmologjik të Beogradit, epiqendra e tërmetit ishte në rajonin e Zubin Potokut, 15 kilometra në veriperëndim të Mitrovicës. Fuqia e tërmetit që u ndje në qytetet e Kosovës ishte 5 shkallë Rihter, njoftuan mediet serbe.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Termet ne Kosove, ndjehet edhe ne Shkup Empty Re: Termet ne Kosove, ndjehet edhe ne Shkup

Mesazh nga Vizitor Wed 10 Mar 2010 - 3:48

e shef annna, 5 shkalles rihkter oree deri ne shkup u degju qe shkupin kam 3 ore larg,
kurse zubin podoku deri ne shkup 6
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Termet ne Kosove, ndjehet edhe ne Shkup Empty Re: Termet ne Kosove, ndjehet edhe ne Shkup

Mesazh nga Vizitor Wed 10 Mar 2010 - 3:49

hahahahhaah ore elhamin mos ma ngani se e kam vllacko e ju mbyta fare Termet ne Kosove, ndjehet edhe ne Shkup Icon_lol
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Termet ne Kosove, ndjehet edhe ne Shkup Empty Re: Termet ne Kosove, ndjehet edhe ne Shkup

Mesazh nga Vizitor Wed 10 Mar 2010 - 3:50

ok a mbajta shpin e duar
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Termet ne Kosove, ndjehet edhe ne Shkup Empty Re: Termet ne Kosove, ndjehet edhe ne Shkup

Mesazh nga Vizitor Wed 10 Mar 2010 - 3:52

Termet ne Kosove, ndjehet edhe ne Shkup 933318 se mos te mbajti shtepia ty more,ti ja mbathe as shtepia ste mbajti as ti shtepine Termet ne Kosove, ndjehet edhe ne Shkup 933318
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Termet ne Kosove, ndjehet edhe ne Shkup Empty Re: Termet ne Kosove, ndjehet edhe ne Shkup

Mesazh nga Vizitor Wed 10 Mar 2010 - 3:53

mir mir
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Termet ne Kosove, ndjehet edhe ne Shkup Empty Re: Termet ne Kosove, ndjehet edhe ne Shkup

Mesazh nga Alberti Wed 10 Mar 2010 - 5:19

Va va na ka cmendd heheh

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Termet ne Kosove, ndjehet edhe ne Shkup Empty Re: Termet ne Kosove, ndjehet edhe ne Shkup

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi