Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Bode: Kriza s`ka prekur Shqipërinë, kujdes me borxhin në 2010 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Bode: Kriza s`ka prekur Shqipërinë, kujdes me borxhin në 2010 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bode: Kriza s`ka prekur Shqipërinë, kujdes me borxhin në 2010

Shko poshtë

Bode: Kriza s`ka prekur Shqipërinë, kujdes me borxhin në 2010 Empty Bode: Kriza s`ka prekur Shqipërinë, kujdes me borxhin në 2010

Mesazh nga Vizitor Tue 23 Mar 2010 - 3:38

TIRANE – Ministri i Financave Ridvan Bode gjatë fjalës së tij në konferencën me temë “Financat e Përgjegjshme”, tha sot se sistemi
bankar i Shqipërisë nuk u ndikua nga kriza globale financiare.
“Ekonomia shqiptare nuk ka sistem financar të zhvilluar. Por sistemi bankar shqiptar edhe në kohë krize nuk u ndikua”, tha ministry Bode.
Ai pohoi se rrjedhjet e depozitave afatshkurtra u përballuan me sukses. Sistemi i financave publike është i shëndoshë, konfirmoi ministri Bode.
Ai bëri me dije se nga të dhënat e fundit të institucioneve ndërkombëtare është konfirmuar dalimi i recensionit.
Duke folur për vitin 2010, Ministri Bode njoftoi se Ministria e Financave dhe qeveria, kanë parashikuar një politikë makroekonomike më të kujdesshme ndërsa shtoi se masat kryesore duhet të merren në drejtim të normalizimit të borxhit publik.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi