Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Bendtner mban Arsenalin në garë People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Bendtner mban Arsenalin në garë People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bendtner mban Arsenalin në garë

Shko poshtë

Bendtner mban Arsenalin në garë Empty Bendtner mban Arsenalin në garë

Mesazh nga Binni Sat 3 Apr 2010 - 8:23

Bendtner mban Arsenalin në garë F.0403180023414_m

Një gol i shënuar nga Nicklas Bentner në minutën e 95-të të ndeshjes ka mjaftuar për t’i dhënë tre pikë të reja Arsenalit që e mbajnë në garë për titullin e Ligës Premier.

Të zgjedhurit e trajnerit Arsene Wenger dominuan ndeshjen si në posedim edhe në raste shënimi, por topi kurrsesi nuk përfundonte në rrjetën e portierit kundërshtar, Marcus Hahnemann.

Kur të gjithë pritnin edhe një zhgënjim të radhës nga Arsenali në kampionat, pas barazimit të vikendit të kaluar ndaj Birminghamit, një harkim nga Bacary Sagna gjeti saktësisht sulmuesin shtatlartë Nicklas Bendtner, i cili shënoi me kokë.

Me Chelsean që shënoi fitore ndaj Manchester United lufta për titullin e Ligës Premier bëhet edhe më interesante. Blutë tash kryesojnë me 74 pikë, dy më shumë se United në pozitën e dytë dhe tre më shumë se Arsenali që do të vazhdojë të mbajë pozitën e tretë.
Binni
Binni
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mendjen Tuaj!!
Postime Postime : 7205
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/01/2010
Mosha Mosha : 38
Hobi Hobi : Sporti,

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi