Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Shkodër, rrëmbehet taksisti People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Shkodër, rrëmbehet taksisti People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shkodër, rrëmbehet taksisti

Shko poshtë

Shkodër, rrëmbehet taksisti Empty Shkodër, rrëmbehet taksisti

Mesazh nga Vizitor Sun 11 Apr 2010 - 0:41

Shkodër, rrëmbehet taksisti TaksimetriNje taksist eshte grabitur dhe pasi i eshte marre automjeti eshte qelluar me arme zjarri. Ngjarja mbremjen e te premtes ne Malesi te Madhe.


Sipas policise autoret i kane kerkuar taksistit Esat Pepa t'i dergonte nga qyteti ne nje fshat, por gjate rruges, ata i kane kerkuar te zbrese nga makina dhe t'u jape celesat. Pasi ka bere rezistence ata e kane qelluar me plumb ne qafe dhe e kane hedhur ne rruge si te vdekur.

Disa kalimtare i kane ardhur në ndihme taksistit, duke e derguar ne spital, gje e cila i ka shpetuar edhe jeten. Policia u hodh ne operacion gjate gjithe nates dhe ka ndaluar dy prej autoreve, te cilet jane dy adoleshente 17-vjecare ndersa kerkohet ende nje i trete, 21 vjec. Per t'i shpetuar arrestimit ata i kishin vene flaken makines dhe pikerisht tymi i djegies ka bere qe policia te zbuloje edhe gjurmet e tyre.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi