Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
10 gjëra qe Allahu nuk i pyet People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
10 gjëra qe Allahu nuk i pyet People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

10 gjëra qe Allahu nuk i pyet

Shko poshtë

10 gjëra qe Allahu nuk i pyet Empty 10 gjëra qe Allahu nuk i pyet

Mesazh nga LaDescarada Sun 11 Apr 2010 - 1:14

10 gjëra qe Allahu nuk i pyet
Allahu nuk te pyet qfar veture ke pasur; por te pyet sa njerezve ju ke sherbyer me te.
Allahu nuk te pyet sa kat e ke pasur shtepine; por te pyet sa njerez i ke ftuar.

Allahu nuk te pyet cfar rroba ke pasur ne orman; por te pyet sa njerez i ke veshur.

Allahu nuk te pyet sa e ke pasur rrogen; por te pyet a je munduar me shpirt per te marrur rrogen.
Allahu nuk te pyet cfare titulli ke pasur; por te pyet a je munduar per te marrur titullin.
Allahu nuk te pyet sa shokë i ke; por te pyet per sa njerez ke qenë shokë.
Allahu nuk te pyet ne cfarë lagje ke banuar; por te pyet a ke qene fqi i mirë.
Allahu nuk te pyet cfare ngjyre e ke; por te pyet qfarë karakteri ke.
Allahu nuk te pyet sa njerezve ju ke derguar ketë leter; por te pyet a ke pasur turp ta dergosh ketë
leter.

Ne çaste te lumtura: Ndëro Allahun (SWT)
Ne caste te veshtira: Kerko Allahun (swt)
Ne caste te qeta: Lute Allahun (swt)
Ne caste te dhembjes: Beso Allahun (swt)
Çdo çastë: Falendero Allahun (swt).
LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

10 gjëra qe Allahu nuk i pyet Empty Re: 10 gjëra qe Allahu nuk i pyet

Mesazh nga Vizitor Sun 11 Apr 2010 - 1:17

per ket tem tu lumt dhe un te pershndes fiori010 fiori010 fiori010 fiori010 fiori010 fiori010 fiori010 fiori010
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi