Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Berisha: Sulmet për ekonominë, të turpshme People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Berisha: Sulmet për ekonominë, të turpshme People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Berisha: Sulmet për ekonominë, të turpshme

Shko poshtë

Berisha: Sulmet për ekonominë, të turpshme Empty Berisha: Sulmet për ekonominë, të turpshme

Mesazh nga Vizitor Mon 12 Apr 2010 - 2:55

Berisha: Sulmet për ekonominë, të turpshme Berisha-shishOpozita prej kohësh e ka akuzuar kryeministrin si përgjegjës për krizën ekonomike në vend,gjë që është kundërshtuar fuqishëm prej vetë shefit të qeverisë në mbledhjen e deputetëve demokratë. Berisha ka vlerësuar stadin pozitiv të zhvillimit të ekonomisë, madje edhe në një kohë kur ekonomia globale pati rënien drastike.

Duke i cilësuar akuzat si sulme të paskrupullta Kryeministri Sali Berisha deklaroi se eksportet janë në nivelet më të larta ndërsa zhvillimi i ekonomisë është i dukshëm.

Berisha akuzoi drejtpërdrejt ish-guvernatorin Shkëlqim Cani se po sulmon financat e vendit, duke u sjellë si sharlatan.

"Shpreh vlerësimin tim më të madh për të gjithë ata të cilët me mund dhe me djersë, më guxim, bënë që ekonomia shqiptare të qëndrojë më mirë se cdo ekonomi tjetër e kontinentit në vitin më kulmor të krizës", u shpreh Berisha.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi