Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
" Të Nderuar Forumista! " People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
" Të Nderuar Forumista! " People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

" Të Nderuar Forumista! "

+8
**Jeta**
leta
WebMaster
Emona
Babilonasi
Grejza
Binni
Bleta
12 posters

Shko poshtë

" Të Nderuar Forumista! " Empty " Të Nderuar Forumista! "

Mesazh nga Bleta Sun 2 May 2010 - 4:51

Të nderuar forumista, miq,... Më në fund edhe unë vendosa të prezentohem në forum!! Ndoshta do jem pak e gjatë, dhe thuhet se fjalët e tepërta, janë varfëri,... mirëpo unë prapë mendoj që ja vlenë të shkruash pakëz më shumë sepse ky forum gjithashtu i takon një bote në vete!!

Unë jam Bleta. Jam nga mëma Kosovë,...dhe kam lind dhe jetoj dhe punoj në një shtet në perendimë, që pothuajse më është bërë atdheu im i dytë!! Megjithatë një gjë dua të them se dashuria për vendin tim është e veçantë dhe ashtu do të mbetet!! Shqiptari mbetet gjithnjë shqiptar në shpirt!!

Interesat e mia janë paksa të gjëra dhe në shumë fusha!! Pasioni im? -Bota e shpirtit dhe gjithçka që lidhet me të,...ndjenjat, mendimet, emocionet, manifestimet e shpirtit në forma të ndryshme qofshin ato në art, muzikë, poezi, krijime, ëndrra etj, etj,...

Nga njerëzit që nuk më njohin shifem si një "mendjemadhe" shumë e ftohët ndaj të tjerëve ( hahahah) kurse për ata që më njohin,...Është një tregim tjetër!! Kam një sens të zhvilluar humori, (varet se në shoqërin e kujt jam),... Jam serioze kur duhet, flas pak në ambiente shoqërore, dhe ndërhyjë shpesh,... kur shof gjëra të pahijëshme si pa drejtësi apo mashtrime të ndryshme,...Dhe kjo të hap pak telashe me shumë njerëz!!

Më pëlqen të njof njerëzit dhe mendimet e tyre,...dëshiroj gjithnjë të kuptoj arsyet se pse sillen në mënyrën se si sillen apo mendojn në mënyrën se si mendojnë!! Nga jeta kam mësuar se vetëm komunikimi është qelës i marrëveshjeve dhe neutralizimë i mos marrëveshjeve!! Pra me pak fjalë dëshiroj të zhytem në oqeanin e pafund të shpirtit të njeriut dhe të zbuloj perlat që fshihen në të!!

Jam një adhuruese e sinqeritetit,...një dashuruese e së bukurës kudo që fshihet ajo apo ndritë!!... Gjithashtu më pëlqejnë ata njerëz që janë besnik të vetvetës, dhe nuk mashtrojnë vetën e tyre dhe të tjerët duke krijuar iluzione!!

Gjërat që mua nuk më pëlqejnë fare janë , gënjeshtrat, tradhëtit dhe njerëzit që i japin merita veti, etj,etj,...

Motoja e jetës,... Jeta është e bukur, ka plotë gjëra të bukura që presin të zbulohen dhe të shijohen,... Andaj jetoje jetën!! Çdo minut është e shtrenjët pasi që jeta nuk kthehet më dhe do doja që çdo minut të mbetet një kujtim i mirë!! Jeto pa cenuar lirin e tjetërit dhe shprehja e preferuar është,..."Lutja e atyre që u bëhet e padrejt është më e shpejt se era ".

Arsyeja që unë gjindem në "Ambra.Forumattivo" , është sepse dua që të jem sa më afër popullit tim dhe sa herë që flasë, lexoj dhe shkruaj në gjuhën e ëmbël shqipe zemra më rrah dy herë më shumë

Kaq për prezantimin tim këtë herë!!


Me shumë respekt! Bleta.
Bleta
Bleta
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Në Oqeanin e Pafund!
Postime Postime : 839
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/05/2010
Mosha Mosha : 35

Mbrapsht në krye Shko poshtë

" Të Nderuar Forumista! " Empty Re: " Të Nderuar Forumista! "

Mesazh nga Binni Sun 2 May 2010 - 4:57

Bleta shkruajti:Të nderuar forumista, miq,... Më në fund edhe unë vendosa të prezentohem në forum!! Ndoshta do jem pak e gjatë, dhe thuhet se fjalët e tepërta, janë varfëri,... mirëpo unë prapë mendoj që ja vlenë të shkruash pakëz më shumë sepse ky forum gjithashtu i takon një bote në vete!!

Unë jam Bleta. Jam nga mëma Kosovë,...dhe kam lind dhe jetoj dhe punoj në një shtet në perendimë, që pothuajse më është bërë atdheu im i dytë!! Megjithatë një gjë dua të them se dashuria për vendin tim është e veçantë dhe ashtu do të mbetet!! Shqiptari mbetet gjithnjë shqiptar në shpirt!!

Interesat e mia janë paksa të gjëra dhe në shumë fusha!! Pasioni im? -Bota e shpirtit dhe gjithçka që lidhet me të,...ndjenjat, mendimet, emocionet, manifestimet e shpirtit në forma të ndryshme qofshin ato në art, muzikë, poezi, krijime, ëndrra etj, etj,...

Nga njerëzit që nuk më njohin shifem si një "mendjemadhe" shumë e ftohët ndaj të tjerëve ( hahahah) kurse për ata që më njohin,...Është një tregim tjetër!! Kam një sens të zhvilluar humori, (varet se në shoqërin e kujt jam),... Jam serioze kur duhet, flas pak në ambiente shoqërore, dhe ndërhyjë shpesh,... kur shof gjëra të pahijëshme si pa drejtësi apo mashtrime të ndryshme,...Dhe kjo të hap pak telashe me shumë njerëz!!

Më pëlqen të njof njerëzit dhe mendimet e tyre,...dëshiroj gjithnjë të kuptoj arsyet se pse sillen në mënyrën se si sillen apo mendojn në mënyrën se si mendojnë!! Nga jeta kam mësuar se vetëm komunikimi është qelës i marrëveshjeve dhe neutralizimë i mos marrëveshjeve!! Pra me pak fjalë dëshiroj të zhytem në oqeanin e pafund të shpirtit të njeriut dhe të zbuloj perlat që fshihen në të!!

Jam një adhuruese e sinqeritetit,...një dashuruese e së bukurës kudo që fshihet ajo apo ndritë!!... Gjithashtu më pëlqejnë ata njerëz që janë besnik të vetvetës, dhe nuk mashtrojnë vetën e tyre dhe të tjerët duke krijuar iluzione!!

Gjërat që mua nuk më pëlqejnë fare janë , gënjeshtrat, tradhëtit dhe njerëzit që i japin merita veti, etj,etj,...

Motoja e jetës,... Jeta është e bukur, ka plotë gjëra të bukura që presin të zbulohen dhe të shijohen,... Andaj jetoje jetën!! Çdo minut është e shtrenjët pasi që jeta nuk kthehet më dhe do doja që çdo minut të mbetet një kujtim i mirë!! Jeto pa cenuar lirin e tjetërit dhe shprehja e preferuar është,..."Lutja e atyre që u bëhet e padrejt është më e shpejt se era ".

Arsyeja që unë gjindem në "Ambra.Forumattivo" , është sepse dua që të jem sa më afër popullit tim dhe sa herë që flasë, lexoj dhe shkruaj në gjuhën e ëmbël shqipe zemra më rrah dy herë më shumë

Kaq për prezantimin tim këtë herë!!


Me shumë respekt! Bleta.


Mire Se Erdhe Bleta Ky Ishte Nje Prezentim Shum I Bukure ............Besoje dhe Shpresoj Se Kie Per Tkalur Mire Ne Mesin Tonn ...... :5454787: :5454787: :5454787: :5454787: :5454787: :5454787: :5454787:
Binni
Binni
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mendjen Tuaj!!
Postime Postime : 7205
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/01/2010
Mosha Mosha : 38
Hobi Hobi : Sporti,

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

" Të Nderuar Forumista! " Empty Re: " Të Nderuar Forumista! "

Mesazh nga Grejza Sun 2 May 2010 - 5:00

Mire se erdhe A te qohem ne Këmb.. [You must be registered and logged in to see this image.]
Grejza
Grejza
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Lule Më Lule
Postime Postime : 1293
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/05/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Vrasëse

Mbrapsht në krye Shko poshtë

" Të Nderuar Forumista! " Empty Re: " Të Nderuar Forumista! "

Mesazh nga Bleta Sun 2 May 2010 - 5:01

Grejza shkruajti:Mire se erdhe A te qohem ne Këmb.. [You must be registered and logged in to see this image.]

Po dhe mos harro me e shtruar tepin e kuqe [You must be registered and logged in to see this image.]


Edituar për herë të fundit nga Bleta në Sun 2 May 2010 - 5:02, edituar 1 herë gjithsej
Bleta
Bleta
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Në Oqeanin e Pafund!
Postime Postime : 839
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/05/2010
Mosha Mosha : 35

Mbrapsht në krye Shko poshtë

" Të Nderuar Forumista! " Empty Re: " Të Nderuar Forumista! "

Mesazh nga Vizitor Sun 2 May 2010 - 5:02

mir se erdhe bleta e lezova prezentimin ton me pelqej shum ashtu ne te gjith ne gurbet ekem nolstalgjin dhe nje her mir se erdhe ne mesin ton [You must be registered and logged in to see this image.]
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

" Të Nderuar Forumista! " Empty Re: " Të Nderuar Forumista! "

Mesazh nga Binni Sun 2 May 2010 - 5:02

783317 :429293: :00031015:
Binni
Binni
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mendjen Tuaj!!
Postime Postime : 7205
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/01/2010
Mosha Mosha : 38
Hobi Hobi : Sporti,

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

" Të Nderuar Forumista! " Empty Re: " Të Nderuar Forumista! "

Mesazh nga Bleta Sun 2 May 2010 - 5:08

Ju Falëmnderit për mikëpritje Binni, Kushtrimi, Grejza....dhe mirë se ju gjejë..... Kam Nderin që jam në Mesin e Juaj!
Bleta
Bleta
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Në Oqeanin e Pafund!
Postime Postime : 839
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/05/2010
Mosha Mosha : 35

Mbrapsht në krye Shko poshtë

" Të Nderuar Forumista! " Empty Re: " Të Nderuar Forumista! "

Mesazh nga Vizitor Sun 2 May 2010 - 5:12

bleta besoj se je shum e vyshme si pleta hahahaha
[You must be registered and logged in to see this image.]
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

" Të Nderuar Forumista! " Empty Re: " Të Nderuar Forumista! "

Mesazh nga Babilonasi Sun 2 May 2010 - 5:43

Bleta kam knaqesin kur shoh nje prezantim te till qe pothuajse asnjeher nuk e kam par, vertet me paska ardh nje debatuse e mire shpresoj te debatojm ne tema, desh harrova te shprehi gezimin qe ti gjendesh ne mesin tone.

Me rrespekt Babilonasi
Babilonasi
Babilonasi
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 98
Anëtarësuar Anëtarësuar : 25/04/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

" Të Nderuar Forumista! " Empty Re: " Të Nderuar Forumista! "

Mesazh nga Emona Sun 2 May 2010 - 6:24

Bleta Pershnedetje Enderuar mir erdhe Uroi te kalof mir mesin e kti forumi! :5454787:

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

" Të Nderuar Forumista! " Empty Re: " Të Nderuar Forumista! "

Mesazh nga Vizitor Sun 2 May 2010 - 6:29

mire se erdhe e te uroj argetim te kendshem mes nesh [You must be registered and logged in to see this image.]
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

" Të Nderuar Forumista! " Empty Re: " Të Nderuar Forumista! "

Mesazh nga WebMaster Sun 2 May 2010 - 9:13

Pershendetje Bleta mire se erdhe ne kete forum ,te urojme argetim te kendshem ne mesin tone me rrespekt Klea Love
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 45
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

" Të Nderuar Forumista! " Empty Re: " Të Nderuar Forumista! "

Mesazh nga leta Sun 2 May 2010 - 9:45

Bleta mire se erdhe shoqe mesin ton ...
leta
leta
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 6697
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

" Të Nderuar Forumista! " Empty Re: " Të Nderuar Forumista! "

Mesazh nga Bleta Mon 3 May 2010 - 0:36

[You must be registered and logged in to see this link.],[You must be registered and logged in to see this link.],[You must be registered and logged in to see this link.],[You must be registered and logged in to see this link.],[You must be registered and logged in to see this link.] mirë se ju gjejë të nderuar kam knaqësin të jem ne mesin e juaj shpresoj që me juve dotë kaloj gjithmonë mirë, ju falm shum nga ju.
Më lejoni që edhe unë të ju përshëndes juve dhe të ju dëshiroj që mirësia edhe lumturia të mbizotroi me juve. [You must be registered and logged in to see this image.]

[You must be registered and logged in to see this image.]
Bleta
Bleta
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Në Oqeanin e Pafund!
Postime Postime : 839
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/05/2010
Mosha Mosha : 35

Mbrapsht në krye Shko poshtë

" Të Nderuar Forumista! " Empty Re: " Të Nderuar Forumista! "

Mesazh nga Vizitor Mon 3 May 2010 - 0:39

dhe un te pershendes ty bleta ani pse nuk meke pershendet [You must be registered and logged in to see this image.]
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

" Të Nderuar Forumista! " Empty Re: " Të Nderuar Forumista! "

Mesazh nga **Jeta** Mon 3 May 2010 - 9:38

BLETA...mir se erdhe dhe te uroj argetim te kendshem ne mesin ton.... [You must be registered and logged in to see this image.]
**Jeta**
**Jeta**
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Always in you're heart....
Postime Postime : 8276
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 31/01/2010
Hobi Hobi : leximi,muzika...

Mbrapsht në krye Shko poshtë

" Të Nderuar Forumista! " Empty Re: " Të Nderuar Forumista! "

Mesazh nga Alberti Mon 3 May 2010 - 9:43

Me te vertet me prezatimin ma te mire ne forum e ke bere ti hehe, t e urroj qe keshtu si ke fillu ne forum, te shkon gjithe..

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 35
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

" Të Nderuar Forumista! " Empty Re: " Të Nderuar Forumista! "

Mesazh nga LaDescarada Mon 3 May 2010 - 9:52

Pershendetje Bleta dhe mir se vjen ketu...besoj se do te kalosh mir ketu ne mesin ton [You must be registered and logged in to see this image.] dhe me vjen shum mir qe ke lind ne nje shtet ku nuk flitet gjuha shqipe dhe ti din aq mir me fol dhe me shkrujt...kurse une fatkeqsisht nuk muj me thon per veti sepse nuk di aq mir...suksese [You must be registered and logged in to see this image.]
LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

" Të Nderuar Forumista! " Empty Re: " Të Nderuar Forumista! "

Mesazh nga aleksander Fri 14 May 2010 - 6:53

MIRESE ERDHE BLETA ,TE UROJ GJITHE TE MIRAT. 783317

aleksander
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 16
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2010
Mosha Mosha : 54

Mbrapsht në krye Shko poshtë

" Të Nderuar Forumista! " Empty Re: " Të Nderuar Forumista! "

Mesazh nga Anakonda Wed 7 Mar 2012 - 4:18

Kalofsh sa me bukur ne shoqerin tone.
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

" Të Nderuar Forumista! " Empty Re: " Të Nderuar Forumista! "

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi