Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Nxënësit ndihmojnë nxënësit People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Nxënësit ndihmojnë nxënësit People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nxënësit ndihmojnë nxënësit

Shko poshtë

Nxënësit ndihmojnë nxënësit Empty Nxënësit ndihmojnë nxënësit

Mesazh nga Vizitor Wed 5 May 2010 - 3:17

Nxënësit ndihmojnë nxënësit Nxenes-shkolleNxënësit e një shkolle publike në periferi të qytetit të Durrësit kanë marrë vëmendjen e bashkëmoshatarëve të tyre që mësojnë në një nga kolegjet jopublike.

Ndihma të ndryshme ne mjete shkollore dhe libra të mbledhura nga nxënesit e kolegjit “Turgut Ozal” u janë dhënë nxënësve të shkollës 9-vjecare “Met Hasa” të Porto Romanos, një nga zonat me më shumë probleme dhe e populluar kryesisht nga familje të ardhura nga rrethe të ndryshme të vendit.

Një nder nismëtarët e këtij dhurimi në ndihmë të fëmijëve që vijnë nga familje në nevojë, ka qënë e bija e deputetit të zonës dhe njëkohësisht ministrit te Kulturës, Rinisë dhe Sporteve, Ferdinand Xhaferrit, i cili i është bashkuar kësaj nisme duke vlerësuar mesazhin domethënës që ajo përcjell.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi