Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Sims 3 në vjeshtë gati për Xbox 360, PS3, Wii dhe DS People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Sims 3 në vjeshtë gati për Xbox 360, PS3, Wii dhe DS People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sims 3 në vjeshtë gati për Xbox 360, PS3, Wii dhe DS

Shko poshtë

Sims 3 në vjeshtë gati për Xbox 360, PS3, Wii dhe DS Empty Sims 3 në vjeshtë gati për Xbox 360, PS3, Wii dhe DS

Mesazh nga L!nndy' Thu 6 May 2010 - 23:04

Sims 3 në vjeshtë gati për Xbox 360, PS3, Wii dhe DS Sims3_336333120
Nëse jeni adhurues i madh i Sims 3, që ishte një prej titujve më të shitur në vitin 2009 për PC, por keni qenë të mërzitur për shkak se nuk keni mundur ta luani në konzolën tuaj më të preferuar, mos u mërzitni më.
EA sapo ka shpalosur detajet se do të lansojë një ojë Sims 3 për të gjitha konzolat kryesore Xbox 360, PS3, Wii dhe DS, në vjeshtë të këtij viti.

Lojërat për konzola do të përcjellin të njëjtin stil sikurse version origjinal për PC, por do të kenë edhe veçoritë e tyre unike. Për shembull: “Karma Powers (fuqitë karma)” ju lejon që të ndihmon simsin tuaj që të bëhet “fatlum”, fitoni “instant beauty (bukuri e menjëhershme)” apo madje mund të mallkoheni edhe me një “epic fail (dështim epik)”. Veçori tjera përfshijnë integrimin me Facebook dhe aftësinë për të shkëmbyer kreacionet e lojtarëve edhe në PS3 e edhe në Xbox 360.

Versioni Wii Sims 3 do të ketë një qytet të ri dhe ekskluziv pranë plazhit me banesat e saja unike, tregimet, karrierat dhe dëshirat jetësore. Ju gjithashtu do të jeni në gjendje që të garoni kokë më kokë me një mik në modusin e ri të luajtjes “Life Moments”, të fitoni shpërblime dhe të shtoni aftësinë për të ndjekur disa detyra interesante të përcjella me aventura.

Versioni DS, për krahasim do të fitojë një veçori “që nuk është parë asnjëherë deri më tani” ku lojtarët mund të përdorin stylusin e pajisjes së tyre për të ndërtuar shtëpitë e simsave të tyre me vegla, muri dhe shtresa të vizatuara dhe virtualisht mund të vizatojnë çdo gjë prej objekteve e teksturave e deri tek detajet më të imëta
L!nndy'
L!nndy'
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : n'Matiqan
Postime Postime : 160
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 06/05/2010
Hobi Hobi : Design

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi