Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Shkalla e optimizmit të shqiptarëve në 2010 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Shkalla e optimizmit të shqiptarëve në 2010 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shkalla e optimizmit të shqiptarëve në 2010

Shko poshtë

A prisni që 2010 të jetë një vit më i mbarë se 2009?

Shkalla e optimizmit të shqiptarëve në 2010 I_vote_lcap0%Shkalla e optimizmit të shqiptarëve në 2010 I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Shkalla e optimizmit të shqiptarëve në 2010 I_vote_lcap0%Shkalla e optimizmit të shqiptarëve në 2010 I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Shkalla e optimizmit të shqiptarëve në 2010 I_vote_lcap0%Shkalla e optimizmit të shqiptarëve në 2010 I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Shkalla e optimizmit të shqiptarëve në 2010 I_vote_lcap0%Shkalla e optimizmit të shqiptarëve në 2010 I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
 
Totali i votave : 0
 
 

Shkalla e optimizmit të shqiptarëve në 2010 Empty Shkalla e optimizmit të shqiptarëve në 2010

Mesazh nga Vizitor Tue 25 May 2010 - 2:49

Qëllimi i këtij sondazhi është i thjeshtë. Ka për qëllim që të krijojë sadopak një përshtypje se cila është perspektiva juaj e përgjithshme mbi jetën: kjo përmbledh këndvështrimin tuaj personal mbi realitetin që jetoni dhe si prisni që ai të ndryshojë në të ardhmen; përmbledh anën financiare dhe profesionale që ka lidhje direkte me mirëqënien tuaj personale dhe familjare; ashtu sic ka lidhje edhe me botën tuaj emocionale dhe shpirtërore, nëse i trembeni së ardhmes që ju pret apo e prisni atë pa frikë.

A mendoni se viti 2010 do të jetë një vit më i mbarë se 2009 për familjen tuaj?
Sa optimiste jeni Shkalla e optimizmit të shqiptarëve në 2010 Confused
Si në çdo sondazh, mund të votoni vetëm njëherë dhe mund të bëni vetëm një postim në vazhdim se cilat janë arsyet që ju shtynë të votoni ashtu siç votuat.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shkalla e optimizmit të shqiptarëve në 2010 Empty Re: Shkalla e optimizmit të shqiptarëve në 2010

Mesazh nga Anakonda Sat 18 Feb 2012 - 5:10

Njesoj eshte nuk ka ndryshuar aspak.
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi