Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Filma të Huaj People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Filma të Huaj People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

Ora është Tue 26 Oct 2021 - 13:10

Filma të Huaj

 • Temat
  Përgjigjet
  Shikime
  Mesazhi i fundit
 •  
  nga Alberti
  0 Përgjigjet
  250 Shikime
  Alberti Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  Thu 17 Jan 2013 - 7:40
 •  
  nga Alberti
  0 Përgjigjet
  254 Shikime
  Alberti Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  Mon 14 Jan 2013 - 14:49
 •  
  nga Alberti
  0 Përgjigjet
  173 Shikime
  Alberti Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  Mon 14 Jan 2013 - 8:29
 •  
  nga Alberti
  0 Përgjigjet
  188 Shikime
  Alberti Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  Mon 14 Jan 2013 - 8:27
 •  
  nga Alberti
  2 Përgjigjet
  388 Shikime
  Alberti Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  Sun 13 Jan 2013 - 7:12
 •  
  nga Alberti
  0 Përgjigjet
  175 Shikime
  Alberti Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  Sun 13 Jan 2013 - 6:59
 •  
  nga Alberti
  0 Përgjigjet
  170 Shikime
  Alberti Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  Sun 13 Jan 2013 - 6:58
 •  
  nga Alberti
  0 Përgjigjet
  158 Shikime
  Alberti Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  Sun 13 Jan 2013 - 6:57
 •  
  nga Alberti
  0 Përgjigjet
  165 Shikime
  Alberti Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  Sun 13 Jan 2013 - 6:55
 •  
  nga Alberti
  0 Përgjigjet
  394 Shikime
  Alberti Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  Sun 13 Jan 2013 - 6:54
 •  
  nga Alberti
  0 Përgjigjet
  201 Shikime
  Alberti Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  Sun 13 Jan 2013 - 6:54
 •  
  nga Alberti
  0 Përgjigjet
  167 Shikime
  Alberti Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  Sun 13 Jan 2013 - 6:53
 •  
  nga Alberti
  0 Përgjigjet
  152 Shikime
  Alberti Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  Sun 13 Jan 2013 - 6:52
 •  
  nga Alberti
  0 Përgjigjet
  234 Shikime
  Alberti Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  Sun 13 Jan 2013 - 6:51
 •  
  nga Alberti
  0 Përgjigjet
  1657 Shikime
  Alberti Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  Sun 13 Jan 2013 - 6:50
 •  
  nga Alberti
  0 Përgjigjet
  164 Shikime
  Alberti Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  Sun 13 Jan 2013 - 6:49
 •  
  nga Alberti
  0 Përgjigjet
  166 Shikime
  Alberti Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  Sun 13 Jan 2013 - 6:48
 •  
  nga Alberti
  0 Përgjigjet
  175 Shikime
  Alberti Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  Sun 13 Jan 2013 - 6:47
 •  
  nga Alberti
  0 Përgjigjet
  439 Shikime
  Alberti Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  Sun 13 Jan 2013 - 6:46
 •  
  nga Alberti
  0 Përgjigjet
  176 Shikime
  Alberti Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  Sun 13 Jan 2013 - 6:45
 •  
  nga Alberti
  0 Përgjigjet
  347 Shikime
  Alberti Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  Sun 13 Jan 2013 - 6:44
 •  
  nga Alberti
  0 Përgjigjet
  160 Shikime
  Alberti Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  Sun 13 Jan 2013 - 6:43
 •  
  nga Alberti
  0 Përgjigjet
  158 Shikime
  Alberti Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  Sat 12 Jan 2013 - 4:28
 •  
  nga Alberti
  0 Përgjigjet
  167 Shikime
  Alberti Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  Sat 12 Jan 2013 - 4:24
 •  
  nga Alberti
  0 Përgjigjet
  157 Shikime
  Alberti Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  Sat 12 Jan 2013 - 4:21
 •  
  nga Alberti
  0 Përgjigjet
  171 Shikime
  Alberti Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  Sat 12 Jan 2013 - 4:19
 •  
  nga Alberti
  0 Përgjigjet
  160 Shikime
  Alberti Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  Tue 8 Jan 2013 - 12:22
 •  
  nga Alberti
  0 Përgjigjet
  162 Shikime
  Alberti Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  Tue 8 Jan 2013 - 12:21
 •  
  nga Alberti
  0 Përgjigjet
  198 Shikime
  Alberti Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  Tue 8 Jan 2013 - 12:21
 •  
  nga Alberti
  0 Përgjigjet
  148 Shikime
  Alberti Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  Tue 8 Jan 2013 - 12:21
 •  
  nga Alberti
  0 Përgjigjet
  151 Shikime
  Alberti Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  Tue 8 Jan 2013 - 12:20
 •  
  nga Alberti
  0 Përgjigjet
  146 Shikime
  Alberti Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  Tue 8 Jan 2013 - 12:20
 •  
  nga Alberti
  0 Përgjigjet
  154 Shikime
  Alberti Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  Tue 8 Jan 2013 - 12:20
 •  
  nga Alberti
  0 Përgjigjet
  142 Shikime
  Alberti Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  Tue 8 Jan 2013 - 12:19
 •  
  nga Alberti
  0 Përgjigjet
  150 Shikime
  Alberti Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  Tue 8 Jan 2013 - 12:19
 •  
  nga Alberti
  0 Përgjigjet
  166 Shikime
  Alberti Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  Tue 8 Jan 2013 - 12:18
 •  
  nga Alberti
  0 Përgjigjet
  167 Shikime
  Alberti Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  Tue 8 Jan 2013 - 12:17
 •  
  nga Alberti
  0 Përgjigjet
  160 Shikime
  Alberti Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  Tue 8 Jan 2013 - 12:16
 •  
  nga Alberti
  0 Përgjigjet
  172 Shikime
  Alberti Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  Tue 8 Jan 2013 - 12:16
 •  
  nga Alberti
  0 Përgjigjet
  208 Shikime
  Alberti Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  Tue 8 Jan 2013 - 12:15
 •  
  nga Alberti
  0 Përgjigjet
  159 Shikime
  Alberti Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  Tue 8 Jan 2013 - 12:15
 •  
  nga Alberti
  0 Përgjigjet
  170 Shikime
  Alberti Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  Tue 8 Jan 2013 - 12:15
 •  
  nga Alberti
  0 Përgjigjet
  164 Shikime
  Alberti Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  Tue 8 Jan 2013 - 12:14
 •  
  nga Alberti
  0 Përgjigjet
  154 Shikime
  Alberti Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  Tue 8 Jan 2013 - 12:14
 •  
  nga Alberti
  0 Përgjigjet
  169 Shikime
  Alberti Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  Tue 8 Jan 2013 - 12:13
 

Përdoruesit që po shfletojnë forumin: Asnjë
Moderatorët

Asnjë

Drejtat e ktij Forumit:

Ju nuk mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Legjenda
 • Mesazhe të reja Mesazhe të reja
 • Mesazhe të reja [ Popular ] Mesazhe të reja [ Popular ]
 • Mesazhe të reja [ Locked ] Mesazhe të reja [ Locked ]
 • Asnjë mesazh i ri Asnjë mesazh i ri
 • Asnjë mesazh i ri [ Popular ] Asnjë mesazh i ri [ Popular ]
 • Asnjë mesazh i ri [ Locked ] Asnjë mesazh i ri [ Locked ]
 • Temë e re Temë e re
 • Kryetemë Kryetemë
 • E Rëndësishme E Rëndësishme