Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Klea.Love.Forum People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Klea.Love.Forum People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

Ora është Tue 31 Jan 2023 - 23:00


 • Rregullorja & Sygjerimet

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 •  Rregullorja


   RregullorjaKëtu do të keni mundësin që të lexoni rregulloren e këtij forumi, ndaj ju lutemi që ta lexoni atë me kujdes dhe po ashtu edhe ta respektoni këtë rregullore, faleminderit për mirëkuptimin.
  1 Temat
  1 Mesazhet
  Tue 28 Apr 2009 - 11:51
  WebMaster Rregullorja e forumit
 • Kadegoria e Antarve


  Kadegoria e AntarveKëtu në këtë nënforum, do të keni mundësinë që të kërkoni ndihmë dhe të konsultoheni me antarët e tjerë të forumit për gjëra të ndryshme rreth jetës në përgjithësi. Ju pyesni për diçka që jeni kurioz t'a dini dhe të tjerët do të mund t'ju përgjigjen dhe t'ju ndihmojnë me aq sa kanë mundësi (kuptohet).(Ndaj do t'ju lutesha shumë që të mos i shëndrroni aspak në chit-chat temat këtu, pasi është rreptësisht e ndaluar dhe do të modifikohen apo fshihen edhe pa paralajmërim nga stafi drejtues.
  5 Temat
  120 Mesazhet
  Fri 19 Jul 2013 - 19:56
  An0nim Klea lexo pak email
 • Më Pranë Njëri Tjetrit

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • Urime Ditlindjesh dhe Festash


  Urime Ditlindjesh dhe FestashTë japësh një urim në një dit të veçant për dikë, nuk të varfëron, por po të marrësh një urim në një ditë të veçant për ty, të pasuron shumë. Ndaj këtu do të keni mundësin që të bëni përshëndetjet tuaja për Ditëlindjen e antarëve të tjerë dhe urime në raste festash gjithashtu. Pra mos nguroni që edhe ju të bëni një përshëndetje apo urim...
  4 Temat
  13 Mesazhet
  Sun 11 Sep 2016 - 1:38
  Albanian Urime kurban bajrami
 • Përshëndetje për Antarët e Forumit


  Përshëndetje për Antarët e ForumitKëtu mundeni që të përshëndeteni me njëri tjetrin, kur futeni ose largoheni nga forumi. Mund te përshëndesni Antarin/ët tuaj të preferuar apo mundeni edhe të bëni ndonjë përshëndetje speciale që dëshironi.
  9 Temat
  1797 Mesazhet
  Sat 27 Feb 2021 - 5:04
  bekimi Përshëndetje kur hyni dhe kur largoheni nga forumi?
 • Prezantimi i Anëtarëve


  Prezantimi i AnëtarëveKëtu i jepet mundësia ç'do antari të saporegjistruar që të prezantohet shkurtimisht me pak fjale, po ashtu që lexoj edhe prezantimet e të tjerëve që kanë ardhur me parë në forum, me qëllim që të njihemi sadopak me njëri tjetrin.
  552 Temat
  9725 Mesazhet
  Sun 20 Jan 2019 - 8:29
  Shkembi Pershendetje Forumi nga SHkupjanja...
 • Tema në Lidhje me Jetën në Përgjithësi

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • Njeriu dhe Shëndeti


  Njeriu dhe ShëndetiMendja e shëndosh në një trup të shëndosh. Shëndeti ësht një mirëqenie e plotë mendore, fizike dhe psiko-emocionale dhe jo thjesht mungesa e një sëmundjeje. Këtu do të gjeni materiale të ndryshme lidhur me Mjekësin (Shëndetësin)...
  703 Temat
  2209 Mesazhet
  Thu 16 Oct 2014 - 19:28
  Anakonda Qepa e re fsheh shumë përparësi shëndetësore
 • Familja dhe Fëmijët


  Familja dhe FëmijëtFamilja dhe fëmijët janë shkolla e detyrave themeluar mbi dashurinë. Familja dhe fëmijët jan kryevepra e natyrës. Familja dhe fëmijët jan njësia bazë grupore e shoqërisë dhe i jepet mbrojtje nga shoqëria dhe shteti.
  186 Temat
  1095 Mesazhet
  Thu 16 Oct 2014 - 19:20
  Anakonda A janë vetëm llastuar apo edhe hiperaktivë
 • KËNDI I DASHURISË


  KËNDI I DASHURISËDashuria është dobësia më fisnike e shpirtit. Dashuria është poezia e ndjenjave. Dashuria shikon jo me sy, por me shpirt. Të dashurosh domëthënë të zgjedhësh. Puthja është vula e zgjedhjes. Dashuria është gjysma e fesë. Dashuria është sëmundje dhe iluzion kur je larg. Dashuria është vuajtje kur je i sinqertë...Këtu pra mundeni të diskutoni dhe të lexoni gjithçka rreth kësaj ndjenje kaq shum të përfolur dhe të ëndërruar, të njeriut.
  740 Temat
  31123 Mesazhet
  Fri 5 Jul 2019 - 9:34
  Anakonda Si dikur...
 • Tema Shoqërore


  Tema ShoqëroreKëtu do të trajtojm sëbashku temat e shumta në përgjithësi që i përkasin shoqëris, rrethit shoqëror që n'a rrethon. Mendimet, opinionet, idetë dhe konkluzionet që gjithsejcili nga ne ka në lidhje me shoqërin, mundemi t'i shprehim vetëm këtu...
  763 Temat
  21569 Mesazhet
  Fri 5 Jul 2019 - 9:30
  Anakonda Thoni Diçka!
 • Arsimi


  ArsimiNë këtë kategori mund të gjeni tema rreth Arsimit. Cdo gje mbi shkollen, universitetet, pedagogji. Libra shkollore, gjithcka qe i perket mesimit.
  54 Temat
  288 Mesazhet
  Sun 22 Sep 2013 - 3:43
  Anakonda Universitetet shqiptare, shumë poshtë atyre të rajonit
 • Koktej Diskutimesh


  Koktej DiskutimeshNe kete Kadegori behen edhe diskutohen tema te ndryshme duke filluar nga bota reale edhe duke mbaruar bota virtuale.
  1188 Temat
  8355 Mesazhet
  Fri 8 Jul 2016 - 4:21
  bekimi Pershendetje....
 • Bashkbisedime të Lira

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • Zonë e lirë


  Zonë e lirëKadegoria e zones se lire ku flitet lirshem edhe brenda kufirit duke mos ofenduar njeri edhe duke komunikuar gjithmon me mirkuptim Zone qe perben Chit Chate.
  573 Temat
  119512 Mesazhet
  Sun 20 Jun 2021 - 5:12
  bekimi Me vjen keq.?
 • Botë e Çuditshme & Kuriozitete


  Botë e Çuditshme & KurioziteteKëtu mund të lexoni dhe postoni Kuriozitete të ndryshme nga gjithë rruzulli tokësor. Zbulime, kulme, rekorde etj..
  2539 Temat
  9700 Mesazhet
  Wed 12 Feb 2014 - 3:21
  Anakonda Urina e lopës së virgjër shëron kancerin?
 • Votime & Sondazhe


  Votime & SondazheKëtu do të keni mundësi që të merrni pjesë në votime dhe sondzhe te ndryshme që antarët e tjerë do të hapin. Pra mundeni t jepni votën tuaj dhe gjithashtu edhe t'a mbështesni votën me arsyen se përse votuat për PO, e përse për JO, përse për KËTË, e përse për ATË.
  101 Temat
  3261 Mesazhet
  Thu 8 Sep 2016 - 2:16
  bekimi A besoni se mund të ndodhë bashkimi i shqiptarëve në një shtet të vetëm?
 • MODA DHE ESTETIKA, VIP & LIFESYLE

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • Moda & Estetika


  Moda & EstetikaModa dhe dëshirat për te qene i/e bukur veshje të kohëve të fundit, gjithçka që mund t'ju bëjë sa më tërheqës/e ndaj partnerit/partneres. Por moda nuk është vetëm të harxhosh para pa masë duke blerë rroba të shtrenjta, moda është edhe ajo ç'far të bën të ndjehesh i/e lirë dhe komfort/e me veshjen tënde.
  2816 Temat
  11624 Mesazhet
  Sat 19 Jan 2019 - 9:45
  Shkembi Njihuni me grupin polak “Gang Albanii”, i frymëzuar nga shqiptarët (Foto/Video)
 • VIP Shqiptarë


  VIP ShqiptarëVipat e gjith botes ata qe pushtojne vemendjen e mediave dhe te diskutimeve te perditshme,mendimet tuaja krahasimet dhe me shum per Vipat
  2449 Temat
  7282 Mesazhet
  Sat 19 Jan 2019 - 9:45
  Shkembi Njihuni me grupin polak “Gang Albanii”, i frymëzuar nga shqiptarët (Foto/Video)
 • VIP të huaj


  VIP të huajThashethemet, dhe lajmet me te reja nga V.I.P-at, te huaj.. i gjeni këtu ne kete kategori.
  1067 Temat
  2743 Mesazhet
  Sat 19 Jan 2019 - 9:45
  Shkembi Njihuni me grupin polak “Gang Albanii”, i frymëzuar nga shqiptarët (Foto/Video)
 • Lifestyle


  LifestyleInformacionet të cilat do t'i lexoni këtu, i përkasin ç'do fushe të jetës dhe janë grumbulluar e sjellur këtu anemban globit tokësor...
  983 Temat
  2667 Mesazhet
  Mon 2 May 2016 - 2:11
  Anakonda Kjo kamerë mund t’iu mbrojë nga grabitësit
 • Zona +18

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • Zonë e Nxehtë (18+)


  Zonë e Nxehtë (18+)Mendime të fshehura, ide dhe fantazi të shfrenuara, ndjenja të strukura thellë në koshijencën tonë nën turpin e moralit tonë dhe shoqëris. Vetëm për ata persona që janë mbi 18 vjeç.
  425 Temat
  5184 Mesazhet
  Wed 23 Jan 2019 - 22:26
  Shkembi A jam akoma e virgjër?
 • Galeria e forumit

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • Albumi Fotografik i Përgjithshëm


  Albumi Fotografik i PërgjithshëmKy është Albumi i Përgjithshëm i këtij Forumi, ose ndryshe Galeria e forumit në të cilën mundeni të postoni dhe njekohësisht edhe të shikoni foto nga më të ndryshmet... (Keni kujdes; imazhet pornografike që biejn ndesh me rregulloren e forumit, do të fshihen pa asnjë lajmërim nga Stafi Drejtues i Forumit.)
  194 Temat
  11611 Mesazhet
  Sun 3 Feb 2019 - 7:44
  Shkembi Me ane te nje fotoje tregoni se ku do te deshironit te ishit ne keto momente?
 • Fotogaleria Shqiptare & e huaja


  Fotogaleria Shqiptare & e huajaNë në këtë nënforum ju jepet mundësia që të shikoni dhe njëkohësisht edhe të sillni foto, por që kanë të bëjnë vetem me Shqipërin, si p.sh: Natyrën, Qytetet, Historike, artistike, punime piktorësh shqiptarë etj, etj...
  35 Temat
  722 Mesazhet
  Sat 4 Jun 2016 - 4:00
  Anakonda Fotografi Te Vjetra Historike Shqiptare!
 • Arti dhe Kultura Tradicionale

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • Informacione & Evenimente Kulturore


  Informacione & Evenimente KulturoreNë këtë Nënforum do të mundeni të postoni apo të lexoni Informacione të ndryshme, apo edhe Evenimente Kulturore... 
  248 Temat
  384 Mesazhet
  Wed 22 Oct 2014 - 3:37
  Anakonda Ardit Gjebrea sjell ‘Gymysh’-in në Shqipëri
 • Arti & Artizanati Shqiptar


  Arti & Artizanati ShqiptarNë këtë nënforum mundeni të bashkbisedoni në lidhje me Artet Shqiptare, fushat e ndryshme te tyre dhe artistët e shquar Shqiptar...
  18 Temat
  98 Mesazhet
  Wed 26 Sep 2012 - 4:30
  Anakonda Poloni, ndërtohet shtëpia e parë në ujë
 • Arkitektura & Inxhenjeria


  Arkitektura & InxhenjeriaNe kete Kadegori mundeni te sjellni gjithcka qe i perket Inxhinjerise edhe Arkitektures .Programe Dizajno e shum gjera te tjera qe i perkasin kesaj Kadegorie
  7 Temat
  50 Mesazhet
  Wed 26 Sep 2012 - 4:30
  Anakonda Poloni, ndërtohet shtëpia e parë në ujë
 • Traditat edhe Zakonet


  Traditat edhe ZakonetShume tradita dhe zakone ne brendesi te nje trualli shqiptar, qe gjithsesi na kane perfaqesuar me nder ne vite. Komente, mendime, opinione mbi traditat e zakonet.
  170 Temat
  862 Mesazhet
  Wed 22 Oct 2014 - 3:12
  Anakonda Dasma korcare....
 • Dedikuar trojeve Shqiptare


  Dedikuar trojeve ShqiptareÇdo gjë mbi trojet shqiptare: Shqipëria, Kosova, Maqedonia, Mali Zi, Çamëria. Çfarë i bën trojet nga vini ju më të veçanta?
  15 Temat
  51 Mesazhet
  Wed 22 Oct 2014 - 1:48
  Anakonda Vendlindja e Skënderbeut sipas legjendave popullore
 • Kuzhina Tradicionale Shqiptare


  Kuzhina Tradicionale ShqiptareNë këtë kategori mund të gjeni Receta gatimi shqiptare, Rast i mirë për kuzhineret të postojnë recetat e tyre speciale.
  80 Temat
  2113 Mesazhet
  Fri 13 Nov 2015 - 23:05
  Anakonda Kuzhina Tradicionale
 • Kuzhinat e Huaja


  Kuzhinat e HuajaNë këtë nënforum mund të flisni vetëm për ushqimet e kuzhinave të huaja, receta te ndryshme etj.
  16 Temat
  75 Mesazhet
  Thu 23 May 2013 - 4:07
  Anakonda Receta te shpejta.
 • Gjuhë dhe Letërsi

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • Gjuha Shqipe


  Gjuha Shqipe

  Gjuha Shqipe sa e mirë, sa e ëmbël, sa e dlirë... Kjo pra është gjuha jonë amtare, ndaj këtu mundemi të trajtojmë tema të ndryshme ne lidhje me gjuhën, rregullat drejtshkrimore dhe sintaksore të saj...


  51 Temat
  454 Mesazhet
  Thu 23 Oct 2014 - 3:48
  Anakonda Historia e Gjuhës Shqipe
 • Letërsia Shqiptare


  Letërsia ShqiptareKëtu mund të postoni gjithçka për letërsin shqiptare edhe për autorët tanë.
  Veprat dhe shkrimtarët më në zë shqiptarë. Gjykime dhe diskutime mbi veprat dhe krijimet e tyre, shkrime dhe informacione nga historia e letersise, biografi shkrimtarësh. Shkrime prozaike dhe poetike nga shkrimtarë shqiptarë nëpër kohëra...

  718 Temat
  12596 Mesazhet
  Fri 5 Jul 2019 - 9:33
  Anakonda Syte e Tu,,,,,
 • Poezi dhe Tregime


  Poezi dhe TregimeKetu mund te shkruani poezite tuaja, poezi te poeteve dhe shkrimtareve te ndryshem Shqiptare neper dekada e gjer ne ditet e sotme...
  379 Temat
  9246 Mesazhet
  Fri 5 Jul 2019 - 9:33
  Anakonda Syte e Tu,,,,,
 • Letërsi Botërore


  Letërsi BotëroreKëtu do të të keni mundësin që të bashkëbisedoni me njeri tjetrin për gjithçka që ka të bëj me letërsin e huaj. Shkrimtarët e huaj dhe veprat e tyre ndër dekada të ndyshme kohore...
  53 Temat
  612 Mesazhet
  Fri 23 Jan 2015 - 23:40
  Anakonda Poezi Spanjolle të Shekullit XX
 • Bota e Muzikës dhe Kinematografisë

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • Muzika Shqiptare


  Këtu mund të diskutoni rreth botës muzikore, rrymat e ndryshme dhe të rejat e saj, por gjithashtu mund të përmendi edhe evenimete të shkuara të muzikës...


  22 Temat
  3624 Mesazhet
  Sat 12 Jan 2019 - 2:19
  qershicka Ke muzike shqiptare po degjoni tani?
 • Videoklipe Shqip


  Videoklipe ShqipVideoklipet më të reja Shqiptare mund ti gjeni këtu në këtë kategori.
  153 Temat
  167 Mesazhet
  Tue 30 Jul 2013 - 1:18
  LaDescarada Dafina Zeqiri - Bloodah 2013
 • Muzika e Huaj


  Muzika e HuajKetu mund te postoni kenge te huaja dhe tekste kengesh te kengetareve te huaj gjithashtu te rejat nga muzika e huaj...
  15 Temat
  1027 Mesazhet
  Mon 17 Mar 2014 - 11:22
  WebMaster Nje kenge per nje antare...
 • Best of YouTube


  Best of YouTubeNë këtë kategori mund të gjeni video interesante dhe gjithashtu të postoni video të ndryshme nga YouTube etj.
  41 Temat
  111 Mesazhet
  Sat 15 Feb 2014 - 5:08
  LaDescarada Kamera e Fshehur - Chucky prank
 • Kinemaja Shqiptare


  Kinemaja ShqiptareKëtu keni mundësin që të postoni ose të lexoni artikuj të ndryshëm në lidhje me Kinematografin Shqiptare, që nga koha e ngritjes së Konostudios e deri në ditë ditet e sotme.
  35 Temat
  148 Mesazhet
  Tue 5 Feb 2013 - 4:20
  WebMaster Trashegimia kulturore, 'drejt zhdukjes' (FOTO)
 • Kinemaja Botërore


  Kinemaja BotëroreNë këtë kategori keni mundësin që të lexoni, postoni dhe të bashkëbisedoni për gjithçka në lidhje me kinematografin e huaj, si Hollywood-in, Bollywood-in. Filmat dhe Aktorët e huaj etj.
  25 Temat
  181 Mesazhet
  Mon 10 Jun 2013 - 4:06
  Golden Filmi i fundit qe keni pare?
 • TV Shqip


  TV ShqipNë këtë kategori keni mundesin të shikoni TV kanale Shqiptare falas, vetem duhet të regjistroheni, dhe të zgjedhni se cilin TV kanal Shqiptarë dëshironi ta shikoni, shikim të këndshem.
  3 Temat
  3 Mesazhet
  Wed 6 Mar 2013 - 7:00
  Alberti ORA NEWS - Live
 • Historia

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • Historia Shqiptare


  Historia ShqiptareJeta dhe qytetërimi i popullit Shqiptare ka kaluar nëpërmjet një historie te gjatë shumë shekullore, derisa ka arritur në standartet e ditëve të sotme. Shumë figura të njohura kombëtare kanë kontribuar në ndërtimin dhe modelimin e kësaj historie. Shkrime e përjetime, ngjarje e histori nëpër dekada etj.
  531 Temat
  2730 Mesazhet
  Fri 23 Jan 2015 - 23:28
  Anakonda Gabriel Garcia Markez
 • Historia Boterore


  Historia BoteroreNë këtë kategori mund të gjeni tema të ndryshme rreth Historisë Botërore, si dhe mund të postoni tema që ju dëshironi dhe dini rreth Historisë Botërore.
  46 Temat
  143 Mesazhet
  Fri 23 Jan 2015 - 23:28
  Anakonda Gabriel Garcia Markez
 • Aktualitete të Ndryshme

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • Lajmet e Fundit


  Në këtë kategori do ti gjeni të gjitha lajmet më të reja nga vendi, dhe gjithashtu mundeni edhe ju të postoni lajmet nga më të ndryshmet për vendin tonë.
  3063 Temat
  5041 Mesazhet
  Thu 26 Nov 2015 - 8:05
  WebMaster Kerry: Shqipëria, ‘mentor’ për vendet e tjera të rajonit
 • Lajmet nga Rajoni & Bota


  Lajmet nga Rajoni & BotaNë këtë kategori do të gjeni lajmet dhe informacionet te ndryshme nga Rajoni dhe Bota, dhe gjithashtu edhe ju mund të postoni tema të ndryshme.
  70 Temat
  118 Mesazhet
  Sat 21 Nov 2015 - 0:50
  WebMaster Agjencia e Kthimit dhe Kompensimit të Pronave publikoi listën me 153 objekte,
 • Kronikë e Zezë


  Kronikë e ZezëNë këtë nënforum mund të lexoni lajmet të ndryshme rreth Kronikës së Zezë, gjithashtu edhe ju mund të postoni tema.
  155 Temat
  180 Mesazhet
  Thu 26 Nov 2015 - 8:05
  WebMaster Kerry: Shqipëria, ‘mentor’ për vendet e tjera të rajonit
 • Emigracioni


  EmigracioniKy nënforum i'u dedikohet të gjithë emigrantëve Shqiptarë nëpër botë. Diskutime mbi probleme të ndryshme të emigrantëve shqiptarë në botë. Opinione, mendime, hallet, vuajtjet e tyre, histori, ngjarje, përjetime, arritje, qëllime, planet per te ardhmen... 
  16 Temat
  146 Mesazhet
  Wed 7 Aug 2013 - 5:30
  An0nim Kosovë, çështja e shamisë, në dorën e kryeministrit
 • Big Brother Albania


  Lajmet më të reja nga Show më i madh shqiptarë Big Brother Albania, tema të ndryshme, foto, video etj.
  3 Temat
  18 Mesazhet
  Sun 26 May 2013 - 6:04
  Anakonda Një lesbike në “Big Brother” ?
 • Politika

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • Politika Shqiptare


  Politika Shqiptare
  Të merresh me politikë, do të thotë të kesh në dorë dhe të merresh me fate njerëzish. Ah kjo politika vend do e vend s'gjen, xhepat i mban bosh ne publik e plot ne privat. Pa më thoni o shokë: vallë a do të ecë vendi ynë nën petkun e politikës që ka pushtuar mendjet e ndritura shqipe. Mendime mbi jetën politike shqiptare dhe ç'do gjë tjetër me politikën do të keni mundësinë ti trajtoni në këtë nënforum...

  103 Temat
  272 Mesazhet
  Mon 20 Jan 2014 - 9:48
  An0nim Kanuni, tashmë si kod i stigmatizimit social
 • Politika e Jashtme


  Politika e JashtmeKëtu do të keni mundësin që të bashkëbisedoni gjithçka në lidhje me politiken e jashtme neëpër botë...
  22 Temat
  61 Mesazhet
  Sun 3 Jun 2012 - 17:36
  Anakonda Greqia pas gjashtë javësh falimenton?
 • Teologjia & Besimet Fetare

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • Feja Islame


  Feja IslameTe gjithë besimtarët Muslimanë munden të bashkëbisedojn në këtë nënforum rreth fesë se tyre të adhuruar, por njëkohësisht janë të lirë që edhe ato që i përkasin të tjera besimeve fetare, të japin mendimet dhe konkluzionet e tyre ne lidhje me Fenë Islame...
  194 Temat
  2577 Mesazhet
  Mon 11 Jan 2016 - 22:28
  bekimi DISA KËSHILLA PËR TY ...!
 • Feja Katolike


  Feja KatolikeTe gjithë besimtarët e Krishter munden të bashkëbisedojn në këtë nënforum rreth fesë se tyre të adhuruar, por njëkohësisht janë të lirë që edhe ato që i përkasin të tjera besimeve fetare, të japin mendimet dhe konkluzionet e tyre ne lidhje me Fenë Katolike...
  21 Temat
  55 Mesazhet
  Thu 4 Apr 2013 - 23:44
  WebMaster Besimet Fetare...
 • Feja Ortodokse


  Feja OrtodokseTe gjithë besimtarët Ortodoks munden të bashkëbisedojn në këtë nënforum rreth fesë se tyre të adhuruar, por njëkohësisht janë të lirë që edhe ato që i përkasin të tjera besimeve fetare, të japin mendimet dhe konkluzionet e tyre ne lidhje me Fenë Ortodokse...
  6 Temat
  10 Mesazhet
  Mon 21 Jan 2013 - 12:48
  Tonii Feja dhe Kastrioti. Sa fetar ishte Skenderbeu?
 • Zona e Argëtimit

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • Barcoleta


  Barcoleta

  Thonë se e qeshura t'ë zgjat jetën! Atëherë ejani, mblidhemi këtu dhe qeshim të gjithë sëbashku, duke larguar dhe harruar sadopak hallet, streset dhe problemet e përditshme që kurrë s'do të ken fund gjersa të jemi gjallë. Pra ky është nënforumi ku do të gjeni Barsaleta, Qyfyre, Batuta dhe gjithshka tjetër që mundet të bëjë për të qeshur nje njeri...


  132 Temat
  4278 Mesazhet
  Sun 26 Oct 2014 - 21:47
  Anakonda Anektoda
 • Kuize & Lojra Fjalesh


  Kuize & Lojra FjaleshNë këtë kategori mund të hyni dhe të argetoheni sa të doni, në kuize dhe lojra fjalesh të shumta, dhe gjithashtu mund të postoni edhe temat e juaja që dëshironi.
  57 Temat
  5474 Mesazhet
  Wed 15 Oct 2014 - 6:15
  Anakonda Fjale me dy kuptime,,,,,,,,,,
 • Humore Shqip


  Humore ShqipKëtu do te keni mundësinë që të shihni humoret me te reja, nga humorist shqiptare etj.
  36 Temat
  41 Mesazhet
  Mon 2 May 2016 - 2:19
  Anakonda Shoferët kryejnë të njëjtën shkelje, polici merr masa të ndryshme
 • Lojra


  LojraEja edhe ti ketu, dhe luaj lojra te ndryshme, zbavitu pa kufi me lojra te shumta dhe shume argetuese.
  1 Temat
  2 Mesazhet
  Thu 11 Apr 2013 - 8:20
  just talia Kush do të bëhet MILIONER?
 • Kinemaja Klea Love

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • Filma Shqiptarë


  Filma ShqiptarëNë këtë nënkategori të nderuar antarë dhe vizitorë, do te keni mundësinë që të shihni Filma të ndryshëm Shqiptarë onlinë, që të tjerët do t'i sjellin këtu enkas për ju.
  34 Temat
  56 Mesazhet
  Sat 20 Jul 2013 - 3:31
  Emigranti "Pas nje Lajmi"..film shqip..
 • Filma të Huaj


  Filma të HuajNë këtë nënkategori të nderuar antarë dhe vizitorë, do te keni mundësinë që të shihni Filma të ndryshëm online nga kinematografia e huaj, që të tjerët do t'i sjellin këtu enkas për ju.
  95 Temat
  97 Mesazhet
  Mon 25 Mar 2013 - 12:46
  Alberti Bachelorette [Film me titra shqip]
 • SHKENCAT EGZAKTE - NATYRORE

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • Shkenca dhe Teknologjia


  Shkenca dhe TeknologjiaNë këtë kategori mund të gjeni shumë tema dhe informacione interesante rreth Teknologjisë së fundit, dhe mund të postoni edhe tema që ju dëshironi.
  302 Temat
  415 Mesazhet
  Tue 30 Jul 2013 - 0:45
  An0nim Telefoni që i reziston ujit
 • Biologji & Kimi


  Biologji & KimiNë këtë kategori do të gjeni shumë tema lidhur me Biologjin dhe Kimin, dhe gjithashtu mund të postoni edhe ju tema të ndryshme për Biologji dhe Kimi.
  41 Temat
  93 Mesazhet
  Thu 17 Jan 2013 - 10:40
  Alberti Sistemi periodik i elementeve
 • Gjeografia & Gjeologji


  Gjeografia & GjeologjiKëtu mund të lexoni, po ashtu edhe të postoni materiale që kanë të bëjn me Gjeografia & Gjeologji në përgjithësi.
  73 Temat
  270 Mesazhet
  Sat 29 Jun 2013 - 1:47
  An0nim Bregdeti shqiptar, destinacioni i kosovarëve
 • Fizikë & Astronomi


  Në këtë kategori do të gjeni shumë tema lidhur me Fizikë & Astronomi, dhe gjithashtu mund të postoni edhe ju tema të ndryshme për Fizikë & Astronomi.
  120 Temat
  245 Mesazhet
  Fri 30 May 2014 - 7:26
  Anakonda Zbulohet planeti i ndriçuar nga dy diej
 • Matematikë


  Në kategori mund të gjeni shumë tema interesante lidhur me Matematiken. Matematika, detyra, dhe zgjedhje, ekuacione dhe shum qka qe ka te bej me Matematikën.
  22 Temat
  72 Mesazhet
  Fri 30 May 2014 - 7:47
  Anakonda  Thënie nga Matematika
 • Fenomene Paranormale


  Fenomene ParanormaleKëtu do të mundemi të diskutojmë rreth Fenomeneve Pranormale, Mistereve, Konspiracive dhe shumë fakteve apo problemeve të tjera në fjalë që ende shkenca nuk ka arritur t'ju gjejë një zgjidhje apo t'ju japë ndonjë shpjegim të plotë...
  83 Temat
  183 Mesazhet
  Thu 10 Dec 2015 - 23:56
  Anakonda A është ky qyteti mbi Mars, që po mbahet sekret nga NASA?
 • Psikologjia


  PsikologjiaNjë mendim i vlerësuar në vetvete shpesh gjen konfrontime në idetë dhe mendimet e personave që keni pranë dhe ju rrethojn. Mbase një mendim që gjen përgjigje tek të gjithë do të ishte më pozitiv dhe relaksues. Le të shtrojmë ketu idetë dhe mendimet tona dhe njekohësisht t'i trajtojm me ato të të tjerëve.
  214 Temat
  718 Mesazhet
  Fri 30 May 2014 - 6:59
  Anakonda Të kuptojmë 10 sjelljet më shkatërruese të njeriut
 • Filozofia


  FilozofiaFilozofia për jetë. Mendoj dhe gjykoj që sipas karakterit tim intelektual, ideja e të jetuarit që as vete se di përse jetoj, është gjithmonë shqetësimi i një dëshire te paanshme të horizonteve te gjera të mendimit.
  127 Temat
  1061 Mesazhet
  Fri 24 Oct 2014 - 20:32
  Anakonda  Biografia e filozofeve te shquar!
 • Arkeologji & Antropologji


  Arkeologji & AntropologjiArkeologet ne kerkim te thesareve dhe permbajtja e lashtesis Shqiptare. Në këtë kategori do të gjeni shumë tema lidhur me Arkeologji & Antropologji, dhe gjithashtu mund të postoni edhe ju tema të ndryshme për Arkeologji & Antropologji.
  28 Temat
  56 Mesazhet
  Fri 19 Oct 2012 - 18:00
  Anakonda Zbulohet varri i mbretëreshës së Mayave
 • Astrologji


  AstrologjiKetu do te gjeni cdo informacion qe ka te bej me kete dege kaq te mistershme e te bukur te Astrologjise, Horoskop etj.
  64 Temat
  213 Mesazhet
  Thu 17 Jan 2019 - 7:25
  Shkembi Horoskopi i dashurisë: Cila shenjë, shkon me kë? Kujt duhet t’i druheni
 • Mitologji


  MitologjiMitet qe linden ne etapen e hershme te historise njerezore si tregime per perendite, heronjte legjendare, per ngjarjet me te rendesishme te kohes etj. (Mitologjia eshte shkenca qe studion mitet, prejardhjen e tyre dhe vecorite e pasqyrimit te realitetit ne to.) Gjithcka mbi mitologjine,Shqiptare dhe a'te Huaj
  25 Temat
  53 Mesazhet
  Wed 26 Sep 2012 - 5:11
  Anakonda Legjendat më të famshme mesjetare
 • Parapsikologji


  ParapsikologjiParapsikologjia është degë e psikologjisë, e cila merret me studimin e dukurive, të cilat janë jashtë forcës së të kuptuarit të shqisave njerëzore, e shpesh i kalojnë edhe ligjet ekzistuese të shkencës bashkëkohore e që në popull merren edhe si çudira. Shumica e parapsikologëve, parapsikologjinë e ndajnë në disa grupe, si : Hipnozë, telepati, telekinezë, bioenergji, spiritizëm, radiestezi etj.
  37 Temat
  80 Mesazhet
  Fri 8 Jan 2016 - 23:25
  Anakonda POSTHIPNOZA
 • Enigm, Mistere & Jashtetokesore


  Enigm, Mistere & JashtetokesoreGjithcka rreth botes se Enigmatikes, Mistere ,Profeci's dhe Jashtoksorve i gjeni ne kete Kategori.
  67 Temat
  169 Mesazhet
  Mon 6 Jul 2015 - 2:09
  Durrsaku Masoneria
 • Zona e Tifozave

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • Futboll


  FutbollNë këtë kategori të forumit mund të lexoni lajmet më të reja nga Futbolli, mund të komentoni për ekipet e juaja te preferuara, dhe te postoni tema rreth futbollit.
  582 Temat
  1272 Mesazhet
  Wed 22 Oct 2014 - 19:59
  Anakonda Pacolli prane blerjes se klubit italian
 • Sporte të ndryshme


  Sporte të ndryshmeNë këtë kategori mund ti gjeni lajmet me te reja rreth sporteve te ndryshme si: Tenisi, Basketbolli, Volejbolli, Noti, Formula 1 etj.
  186 Temat
  694 Mesazhet
  Wed 22 Oct 2014 - 4:11
  Anakonda TE DHENA NE SPORT
 • Gjuhë të Huaja

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • English


  EnglishHere you can write and comunicate with each other, only in English...
  26 Temat
  762 Mesazhet
  Wed 17 Dec 2014 - 21:29
  Anakonda I like . . .
 • Italian


  ItalianQui potete parlare in italiano
  39 Temat
  219 Mesazhet
  Thu 30 Oct 2014 - 0:12
  Anakonda histori italiane ne italisht
 • Recently shared images

Kush është në linjë

13 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 13 vizitorë :: 3 Bots
Rekord i përdoruesve në linjë ishte 230 më Wed 22 Oct 2014 - 5:31

Anëtarët të regjistruar Asnjë
Bots : Google, bing (2), Qwant


Users having a birthday today : arlindi111 (43), Avdi Zenuni (69), bledi aliaj (33), Bukurosh-Djal (40), fetja (31), perparim (31), saim (54), vini (31), xhensila (30), zemra_ime (29)
Users with a birthday within the next 2 days: ai (46), AlbHACK (46), arditz (30), besi21 (24), bledi nini (51), Dorina Loshe (40), fati64 (59), gazi826 (43), gurialtin (48), Jeton (33), kleopatra (34), Lutfi R (37), lysi (39), mejra (57), ppashaj5 (68), rrapatushja88 (35), Schatz chanel (41), shani01 (48), sheki (56), suzana kiki (53), syblu (46), viki (37), Violetaa (34)

Legjenda : [ Fondatore ][ VIP Anetare ][ Princeshë ][ Legjende ]

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 1030190 artikuj

Forumi ka 5161 anëtarë të regjistruar

Anëtari më i ri Anita0


 • Mesazhe të rejaMesazhe të reja
 • Asnjë mesazh i riAsnjë mesazh i ri
 • Forumi është KyçurForumi është Kyçur