Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Klea.Love.Forum - Portali People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Klea.Love.Forum - Portali People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

Mirë se erdhet në KleaLove Forum, ju ftojm që të Regjistroheni në forum që të keni qasje në të gjitha kategorit dhe temat e forumit, faleminderit për mirëkuptim, Staff-i.
Kendi i Dashuris

Dashuria është dobësia më fisnike e shpirtit. Dashuria është poezia e ndjenjave. Dashuria shikon jo me sy, por me shpirt.
Më shumë
Letërsia
Klea.Love.Forum - Portali 90833810
Veprat dhe shkrimtarët më në zë shqiptarë. Gjykime dhe diskutime mbi veprat dhe krijimet e tyre, shkrime dhe informacione nga historia e letersise, biografi shkrimtarësh etj.
Klea.Love.Forum - Portali 2f0bwcgMë shumë
Muzike te Ndryshme
Këtu mund të diskutoni rreth botës muzikore, rrymat e ndryshme dhe të rejat e saj, por gjithashtu mund të përmendi edhe evenimete të shkuara të muzikës Shqiptare dhe te Huaj.
Mjekesia
Mendja e shëndosh në një trup të shëndosh. Shëndeti ësht një mirëqenie e plotë mendore, fizike dhe psiko-emocionale dhe jo thjesht mungesa e një sëmundjeje. Këtu do të gjeni materiale të ndryshme lidhur me Mjekësin (Shëndetësin)..
Armina quan gjarprin insekt, komentuesit e 'bombardojne' me fyerje

Mon 30 Mar 2015 - 9:59 nga WebMaster

Armina Mevlani është bërë pjesë e debatit në Instagramin e saj pasi ka qënë e ftuar në rubrikën ‘Pa limit’ te emisioni ‘E diell’. Gjatë intervistës së saj me prezantuesen Luana Vjollca, ish-missi ka thënë se gjarpri është një insekt, dhe për më tepër që mund të nuhasë. Kjo ‘deklaratë’ e saj ka bërë jo pak bujë ku shumë komentues e kanë fyer dhe vënë në lojë.Por ajo ka reaguar me një status tjetër duke thënë “Falenderoj te gjithe per …

[ Më shumë ]

Komentet: 1

Sherri mes ciftit, Tuna perfundon me sy te nxire

Mon 30 Mar 2015 - 10:01 nga WebMaster

Ky është lajmi i fundit që mediat kosovare kanë publikuar për marrëdhënien mbi 2-vjeçare të Tunës me Cozman. Sipas indeksonline, reperi e ka goditur këngëtaren në sy duke i shkaktuar asaj një frakturë në sy. Po ashtu, burime të Indeksonline brenda policisë kanë mësuar se policia e Kosovës që një kohë të gjatë është duke marrë ankesa nga banorët e lagjes Arbëria, aty ku jeton çifti, të cilët po ankohen se ata të dy po zihen gjatë gjithë kohës. Një fqinj i …

[ Më shumë ]

Komentet: 1

Tuna braktis të dashurin

Mon 30 Mar 2015 - 10:02 nga WebMaster

Sipas disa thashethemeve pranë këtyre dy personazheve të njohur, mësohet se kjo lidhje është ndërprerë, pasi Tuna e ka braktisur të dashurin e saj për shkaqe ende të panjohura. As vetë ajo nuk ka preferuar që t’i bëjë të ditura për mediat arsyet e ndarjes, duke e lënë në pikëpyetje të madhe lidhjen e tyre të gjatë.Dihet publikisht që ata kanë qenë të lidhur për dy vjet rresht, ndërsa gjatë kësaj periudhe kanë realizuar së bashku edhe një duet. Kjo nuk e ka …

[ Më shumë ]

Komentet: 1

Si e ka marre emrin Bleona Qerreti?

Mon 30 Mar 2015 - 9:58 nga WebMaster

A e dini se emri i Bleonës është i krijuar nga shkronjat e emrit të vëllait të saj Blerim, nënës Oli dhe babait Nazmiut. Pra, nga vëllai Blerimi i janë marrë dy shkronja Bl, nga nëna Ola i është marrë vetëm O dhe nga babai dy shkronjat Na. Ky emër i bukur padyshim,se këtë emër tani e kanë shumë veta , qytetarë shqiptarë ,por e vërteta e këtij emri ishte kjo që ua treguam.

[ Më shumë ]

Komentet: 1

Shkëndije Mujaj: Burri im ka të drejtë të marrë edhe një grua për kuzhinë

Mon 17 Mar 2014 - 3:14 nga WebMaster

'Muzikës shqiptare i mungon profesionalizmi në shumë aspekte, si dhe krijimtaria e vërtetë që buron nga vetë artistët. Secili kopjon diçka sa më shpejt për të qenë në skenë. Por, kjo është gabim, sepse s'ka vlerë artistike'' Në një intervistë dhënë për mediat në Mal të Zi, këngëtarja rrëfehet ndryshe…Për çfarë do ta mbani mend vitin që lamë pas?Për thashethemet, përgojimet, shpifjet, lidhur me histori nga më të ndryshmet që janë bërë rreth meje nga …

[ Më shumë ]

Komentet: 2

Tema Fundit
» Me vjen keq.?
Klea.Love.Forum - Portali Icon_minitime1Sun 20 Jun 2021 - 5:12 nga bekimi

» Sa veshtire eshte.....
Klea.Love.Forum - Portali Icon_minitime1Sun 20 Jun 2021 - 4:58 nga bekimi

» Përshëndetje kur hyni dhe kur largoheni nga forumi?
Klea.Love.Forum - Portali Icon_minitime1Sat 27 Feb 2021 - 5:04 nga bekimi

» Sot jam...
Klea.Love.Forum - Portali Icon_minitime1Sun 4 Aug 2019 - 19:44 nga bekimi

» Si ndjeheni per momentin?
Klea.Love.Forum - Portali Icon_minitime1Sat 3 Aug 2019 - 7:42 nga bekimi

» Si dikur...
Klea.Love.Forum - Portali Icon_minitime1Fri 5 Jul 2019 - 9:34 nga Anakonda

» Syte e Tu,,,,,
Klea.Love.Forum - Portali Icon_minitime1Fri 5 Jul 2019 - 9:33 nga Anakonda

» Ti Lart...
Klea.Love.Forum - Portali Icon_minitime1Fri 5 Jul 2019 - 9:31 nga Anakonda

» Thoni Diçka!
Klea.Love.Forum - Portali Icon_minitime1Fri 5 Jul 2019 - 9:30 nga Anakonda

» Diku ne nje skute te shpirtit tend .
Klea.Love.Forum - Portali Icon_minitime1Fri 8 Feb 2019 - 5:24 nga Anakonda

» Kam vene Re ..
Klea.Love.Forum - Portali Icon_minitime1Fri 8 Feb 2019 - 5:21 nga Anakonda

» Mos fol............
Klea.Love.Forum - Portali Icon_minitime1Fri 8 Feb 2019 - 5:20 nga Anakonda

» Ku ishit gjate kohes qe nuk ishit online ne forum??
Klea.Love.Forum - Portali Icon_minitime1Fri 8 Feb 2019 - 5:17 nga Anakonda

» Ne syt e tij/saj..
Klea.Love.Forum - Portali Icon_minitime1Fri 8 Feb 2019 - 5:15 nga Anakonda

» Të ndjejë sepse..
Klea.Love.Forum - Portali Icon_minitime1Fri 8 Feb 2019 - 5:15 nga Anakonda

» Me qan zemra.....
Klea.Love.Forum - Portali Icon_minitime1Fri 8 Feb 2019 - 5:13 nga Anakonda

» Nuk me pelqen kur..
Klea.Love.Forum - Portali Icon_minitime1Fri 8 Feb 2019 - 5:12 nga Anakonda

» Cfare do te shkruani ne nje xham te avulluar?
Klea.Love.Forum - Portali Icon_minitime1Fri 8 Feb 2019 - 5:11 nga Anakonda

» Pyetje me Pse..? Pergjigju me Sepse...
Klea.Love.Forum - Portali Icon_minitime1Fri 8 Feb 2019 - 5:11 nga Anakonda

» Nje fjale,koment,thenie ne gjuhe te huaj...
Klea.Love.Forum - Portali Icon_minitime1Fri 8 Feb 2019 - 5:10 nga Anakonda

» Jeta juaj ne nje fjale te vetme!
Klea.Love.Forum - Portali Icon_minitime1Fri 8 Feb 2019 - 5:09 nga Anakonda

» Ah Sikurë
Klea.Love.Forum - Portali Icon_minitime1Fri 8 Feb 2019 - 5:09 nga Anakonda

» Gjithmonë
Klea.Love.Forum - Portali Icon_minitime1Fri 8 Feb 2019 - 5:07 nga Anakonda

» Me ka shkuar mendja per.....
Klea.Love.Forum - Portali Icon_minitime1Fri 8 Feb 2019 - 5:05 nga Anakonda

» Heshta se...
Klea.Love.Forum - Portali Icon_minitime1Fri 8 Feb 2019 - 5:04 nga Anakonda

»  Ç'do ditë ....
Klea.Love.Forum - Portali Icon_minitime1Fri 8 Feb 2019 - 5:04 nga Anakonda

» Mendimi Yt Per Anetarin Siper ?
Klea.Love.Forum - Portali Icon_minitime1Fri 8 Feb 2019 - 5:02 nga Anakonda

» Kurr mos.. .
Klea.Love.Forum - Portali Icon_minitime1Fri 8 Feb 2019 - 5:02 nga Anakonda

» Si ja kishit nderruar emrin antarit siper?
Klea.Love.Forum - Portali Icon_minitime1Fri 8 Feb 2019 - 5:01 nga Anakonda

» Stop.........
Klea.Love.Forum - Portali Icon_minitime1Fri 8 Feb 2019 - 5:00 nga Anakonda

Kush është në linjë
7 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 7 vizitorë :: 3 Bots

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 230 më Wed 22 Oct 2014 - 5:31
December 2022
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

Calendar Calendar

Të ndryshme
Statistikat
Forumi ka 5161 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri Anita0

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 1030190 artikuj v 28805 temat
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search