Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Dukuri ne virtualitet! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Dukuri ne virtualitet! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dukuri ne virtualitet!

+5
pexha
Emona
Grejza
aLbinna.
Poeti Dhimbjes
9 posters

Shko poshtë

Dukuri ne virtualitet! Empty dukuri ne virtualitet

Mesazh nga Vizitor Wed 28 Jul 2010 - 20:32

qe kur kam hyre ne boten e virtualitetit si une por dhe ju ndoshta kemi vene re shume gjera dhe dukuri.
per nje nga keto me pelqen ta diskutoj dhe me juve dhe pse anetare e re .
si keto te huajat por dhe tek shqiptaret ku dhe me ben me shume pershtypje se keto te huajat eshte dicka qe e pret,mund te jene te fejuara dhe me status tjeter ndoshta dhe ne virtualitet tregojne disa veprime qe tregojne cdo gje por aspak respekt jo.
duke vene foto provokuese dhe flirtuese ,replikime me djem qe te japin nje pershtypje krejt te ndryshme nga cduhet.nje pershtypje qe ato dhe pse me dike ne krah ,dhe pse aktrojne sikur lumturia shtrihet ne kembet e tyre ,me keqardhje them qe ato vetem se pa ndergjegje genjejne veten dhe ndjenjat e tyre,sepse aty ku ka lumturi nuk ka vend per gjera apo dike tjeter.arrijne ti kalojne per budallenj ca por kush di te shoh te verteten i ka shume shpejt ne dore ato.
po juve si mendoni,cfare ndjesie ju ngjallet nga brenda kur vereni dicka te tille apo dicka te ngjashme me kete??
po te kini pyetje dhe ju si kjo dukuri apo tjeter na tregoni te nderuar forumiste qe ti diskutojme se bashku
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dukuri ne virtualitet! Empty Re: Dukuri ne virtualitet!

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Thu 29 Jul 2010 - 4:39

Pershendetje dhe ne radhe te pare urime per temen Sorkadhja.
Kjo qe ti ke cituar me lart, eshte nje dukuri shume e vertet dhe me keqardhje shume absurde, per nje person qe tjeter ka ne krahe, dhe me tjeter hidhet e perdridhet ne virtualitet.
Nuk kam deshire te kritokoj apo te ofendoj asnjeri, per arsye se gjithkush e di vete se cfare ben ne jete, por eshte dicka e papranueshme.
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dukuri ne virtualitet! Empty Re: Dukuri ne virtualitet!

Mesazh nga aLbinna. Thu 29 Jul 2010 - 5:12

Edhe unn kam wene re kete gje te disa wajza , ne forume te ndryshme!
Dhe me duket weprim i gabueshem!
Por ato ne nje fare menyre e tregojne weten se si jane edhe ne realitet , po ashtuu e mashtrojne weten dhe luajn me ndjenjat e weta !
Mendimi im !
aLbinna.
aLbinna.
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 4808
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/12/2009
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dukuri ne virtualitet! Empty Re: Dukuri ne virtualitet!

Mesazh nga Vizitor Thu 29 Jul 2010 - 6:14

Saimiri shkruajti:Pershendetje dhe ne radhe te pare urime per temen Sorkadhja.
Kjo qe ti ke cituar me lart, eshte nje dukuri shume e vertet dhe me keqardhje shume absurde, per nje person qe tjeter ka ne krahe, dhe me tjeter hidhet e perdridhet ne virtualitet.
Nuk kam deshire te kritokoj apo te ofendoj asnjeri, per arsye se gjithkush e di vete se cfare ben ne jete, por eshte dicka e papranueshme.

ke te drejt i nderuar [You must be registered and logged in to see this image.] te pershendes i nderuar saimir.
dhe kur ka qelluar per ta vene re dicka te tille qe the me lart duken aq qesharake me veprimet e tyre sa dhe keq te vjen por sic the i nderuar gjithkush di vete se cben.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dukuri ne virtualitet! Empty Re: Dukuri ne virtualitet!

Mesazh nga Vizitor Thu 29 Jul 2010 - 6:15

aLbinna. shkruajti:Edhe unn kam wene re kete gje te disa wajza , ne forume te ndryshme!
Dhe me duket weprim i gabueshem!
Por ato ne nje fare menyre e tregojne weten se si jane edhe ne realitet , po ashtuu e mashtrojne weten dhe luajn me ndjenjat e weta !
Mendimi im !
albinna mendim me vlere e nderuar.te pershendes [You must be registered and logged in to see this image.]
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dukuri ne virtualitet! Empty Re: Dukuri ne virtualitet!

Mesazh nga Grejza Thu 29 Jul 2010 - 9:14

Shume fjale te sakta dhe eshte e cuditshme si shtiren "kinse" kane lidhje me diken nga anmetaret bejn lidhje me njerez qe as iden nuk ne kane se kush mund te jeene shkaku me kriju dishka interesant dhe me ra ne sy te te tjereve, sikur i interesaon dikujt se cka ben ai/ ajo...
Dukuri negative e shume vajzave dhe djemve te cilet ne kete menyre mundohen te bin ne sy te tjereve e jo me nje dhenie mendimi dhe pergjigje ne ndonje teme qe sadopak ndoshta nje pergjigje e sinqert do te mund t'i ndihmoj dikujt!!
Po sikush ka mendimin e vet andaj jemi bere keshtu nuk dim se cka bejm!
Grejza
Grejza
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Lule Më Lule
Postime Postime : 1293
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/05/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Vrasëse

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dukuri ne virtualitet! Empty Re: Dukuri ne virtualitet!

Mesazh nga Vizitor Wed 4 Aug 2010 - 9:04

Grejza shkruajti:Shume fjale te sakta dhe eshte e cuditshme si shtiren "kinse" kane lidhje me diken nga anmetaret bejn lidhje me njerez qe as iden nuk ne kane se kush mund te jeene shkaku me kriju dishka interesant dhe me ra ne sy te te tjereve, sikur i interesaon dikujt se cka ben ai/ ajo...
Dukuri negative e shume vajzave dhe djemve te cilet ne kete menyre mundohen te bin ne sy te tjereve e jo me nje dhenie mendimi dhe pergjigje ne ndonje teme qe sadopak ndoshta nje pergjigje e sinqert do te mund t'i ndihmoj dikujt!!
Po sikush ka mendimin e vet andaj jemi bere keshtu nuk dim se cka bejm!

eh ashtu eshte,,ore te tera nga mengjesi ne mbremje te vajtura kot [You must be registered and logged in to see this image.]
kete duan thuaj [You must be registered and logged in to see this image.]
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dukuri ne virtualitet! Empty Re: Dukuri ne virtualitet!

Mesazh nga Emona Thu 5 Aug 2010 - 2:28

aLbinna. shkruajti:Edhe unn kam wene re kete gje te disa wajza , ne forume te ndryshme!
Dhe me duket weprim i gabueshem!
Por ato ne nje fare menyre e tregojne weten se si jane edhe ne realitet , po ashtuu e mashtrojne weten dhe luajn me ndjenjat e weta !
Mendimi im !


[You must be registered and logged in to see this image.] Mendim SHum i bukur!

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dukuri ne virtualitet! Empty Re: Dukuri ne virtualitet!

Mesazh nga pexha Thu 5 Aug 2010 - 2:32

ka shum qe mundohen te tregohen se jane ma te mirat po ato humbin realitetin muk din me u trgu
po ka disa qe jan vet naive e me hi ne boten e mashkullit mendojen qe ma mire me ba ksi mnure
pexha
pexha
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Dardan
Postime Postime : 5786
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/01/2010
Hobi Hobi : dizajner

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dukuri ne virtualitet! Empty Re: Dukuri ne virtualitet!

Mesazh nga WebMaster Thu 5 Aug 2010 - 8:57

Me ka ndodhur personalisht te bej lidhje ne internet me nje person qe sot ska vler per mua duke e shumezuar me 0 ...Por doja te thoja se ska njerez ne virtualitet qe munden te jen real po thuajse se gjysma e tyre terhiqen te lire edhe kan nuset ne shtepi po thuajse jan te fejuar apo te dashurar edhe prap kerkojne ne internet ,,prandaj kujt ti zihet bese sot internetit apo realitetit
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 45
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dukuri ne virtualitet! Empty Re: Dukuri ne virtualitet!

Mesazh nga Vizitor Thu 5 Aug 2010 - 9:20

mua me ka qelluar njera qe ne te njejten kohe kishte tre te dashur dhe bente gallate gjithe diten per pak desh rashe brenda dhe une keshtu qe virtualitetit jok thot turku po ne jete sepse ne realitet tjetren e shikon ne sy e jo ne foto me dy obsione.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dukuri ne virtualitet! Empty Re: Dukuri ne virtualitet!

Mesazh nga WebMaster Thu 5 Aug 2010 - 9:24

Shikoni realitetin se virtualiteti eshte vetem thjesht nje iluzion
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 45
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dukuri ne virtualitet! Empty Re: Dukuri ne virtualitet!

Mesazh nga Vizitor Thu 5 Aug 2010 - 10:01

vetum ralitetit i besoj sepse ka shum persona si nuk tregojn te vrteten
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dukuri ne virtualitet! Empty Re: Dukuri ne virtualitet!

Mesazh nga Vizitor Thu 5 Aug 2010 - 19:05

Kle@Love shkruajti:Shikoni realitetin se virtualiteti eshte vetem thjesht nje iluzion
sec kam nje parandjenje klea qe sikur eshte pjekur koha te ndjek kete keshillen tende,sepse kam natyren qe veproj pasi bindem per dicka.flm motra [You must be registered and logged in to see this image.]
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dukuri ne virtualitet! Empty Re: Dukuri ne virtualitet!

Mesazh nga Vizitor Thu 5 Aug 2010 - 19:06

kushtrimi shkruajti:vetum ralitetit i besoj sepse ka shum persona si nuk tregojn te vrteten
ka mundesi te jete e vertete kjo
flm kushtrimi
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dukuri ne virtualitet! Empty Re: Dukuri ne virtualitet!

Mesazh nga Emona Fri 6 Aug 2010 - 6:26

Ka shum te till qe Ne boten virtual Nuk Jon te till siq paraqiten adaj nuk esht rrezik per ata njer qe bin en gracken e tyre
Duhet jetuar ne Ralitet e Jo Ne boten Virtuale Ku egzistoj Interesi dhe Genjeshtrat!

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dukuri ne virtualitet! Empty Re: Dukuri ne virtualitet!

Mesazh nga WebMaster Tue 17 Aug 2010 - 6:28

Mendoj se njeriu mundet te ndjei dicka per nje person duke e njohur ne virtualitet edhe mundohen te ndryshojne per ate njeri edhe gjithmon ndodh qe njeriu del nga vetvetja per tu dukur sa me mire ne syrin e keti personi ,,Flsim realitetin asnje femer sot nuk mundet te thote jo sme ka pelqyer njeri ne virtualitet sepse ka shum qe kan ren brenda duke futur edhe veten time ne mes ,,Por them qe fatkeqesish femra bie shpejt brenda nga faktori qe perdoren shum fjale te embla e shum ndryshe te paraqitet njeriu ,,Por kur vjen koha ta takosh ne realitet gjerat marin nje rruge te ndryshme
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 45
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dukuri ne virtualitet! Empty Re: Dukuri ne virtualitet!

Mesazh nga Vizitor Wed 25 Aug 2010 - 6:04

Kle@L shkruajti:Mendoj se njeriu mundet te ndjei dicka per nje person duke e njohur ne virtualitet edhe mundohen te ndryshojne per ate njeri edhe gjithmon ndodh qe njeriu del nga vetvetja per tu dukur sa me mire ne syrin e keti personi ,,Flsim realitetin asnje femer sot nuk mundet te thote jo sme ka pelqyer njeri ne virtualitet sepse ka shum qe kan ren brenda duke futur edhe veten time ne mes ,,Por them qe fatkeqesish femra bie shpejt brenda nga faktori qe perdoren shum fjale te embla e shum ndryshe te paraqitet njeriu ,,Por kur vjen koha ta takosh ne realitet gjerat marin nje rruge te ndryshme
sa te drjete qe ke e dashur klea
une per vete shokohem qe goca te fejuara fresh supozuar te jene duke kaluar kohe me 'leshkon"me falni per shprehjen rrine me ora te tera neper forume virtualiteti me shprese per te replikuar dicka me dike tjeter.per mua eshte shokim total .me falni por eshte vertet absurde.cuditem qe dhe dikush qe i njeh ti shoh ashtu cdo mendojne per te ???apo ka humbur cdo principe morali tani ???
po lere se ne fund te fundit cdo njeri ben cfare do por kot per ceshtje teme po e them
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dukuri ne virtualitet! Empty Re: Dukuri ne virtualitet!

Mesazh nga Vizitor Wed 25 Aug 2010 - 7:04

ndodhin e keto,cudi pse kritikojme vetem femrat ketu,kur dikush esht i lidhur e genjen ne net e luan me te tjere ai mund te jete e mashkull,me duket apo postimet me shum i drejtohen ne shkrime gjinise femer,meshkujt qe e bejn sjane fajtore apo... 😕
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dukuri ne virtualitet! Empty Re: Dukuri ne virtualitet!

Mesazh nga pexha Wed 25 Aug 2010 - 7:07

kta qe jetojne ne vryalite jane njerze pa eduket nuk u a vari veshin
pexha
pexha
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Dardan
Postime Postime : 5786
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/01/2010
Hobi Hobi : dizajner

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dukuri ne virtualitet! Empty Re: Dukuri ne virtualitet!

Mesazh nga Vizitor Wed 25 Aug 2010 - 7:10

pexha shkruajti:kta qe jetojne ne vryalite jane njerze pa eduket nuk u a vari veshin

Pexha kur thoni se keta qe jetojne ne vitualitet per cilet flisni ,se pergjithesisht te gjith bejme pjese ne te si une dhe ti,cdo te thote kjo se jemi te gjithe te tille 😕
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dukuri ne virtualitet! Empty Re: Dukuri ne virtualitet!

Mesazh nga pexha Wed 25 Aug 2010 - 7:31

jane disa qe un i njohe
pexha
pexha
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Dardan
Postime Postime : 5786
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/01/2010
Hobi Hobi : dizajner

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dukuri ne virtualitet! Empty Re: Dukuri ne virtualitet!

Mesazh nga "KengaIme" Wed 25 Aug 2010 - 8:16

Budalleku ne virtualitet..dashuri nese i thoni i humbni vlerat e saj te bukura.
Dukuri ne virtualitet! 1819-59
"KengaIme"
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Aty ku lotet nuk me prekin
Postime Postime : 486
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 01/08/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Qefi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dukuri ne virtualitet! Empty Re: Dukuri ne virtualitet!

Mesazh nga Edi7 Wed 25 Aug 2010 - 8:24

ai/ajo qe e sheh virtualitetin ndryshe ;;gabon rende

Edi7
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : sh.b.sh
Postime Postime : 596
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 24/08/2010
Hobi Hobi : futbolli..femrat..makinat

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dukuri ne virtualitet! Empty Re: Dukuri ne virtualitet!

Mesazh nga WebMaster Fri 27 Aug 2010 - 21:07

te dukesh eshte injoranc ne virtualitet sepse ka shum qe e bejne kete po vetem ulin veten edhe tregojne pastertin e shpirtit te tyre asgje me teper
ka shum nga ata njerez qe mbahen per te shquar po skan mendje fare edhe ka nga ata qe duan te jene me siper si te gjithe ne internet nuk tregon se duhet te jesh me superior po duhet te tregosh ne jeten reale se sa vlen
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 45
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dukuri ne virtualitet! Empty Re: Dukuri ne virtualitet!

Mesazh nga Anakonda Sun 10 Jun 2012 - 6:35

un ketu ne virtualitet kam shprehur ndjenjat dhe gjerat qe ndjej ne te vertet;madje kam hapur dhe nje tem ku kam shkruajtur ca pjes nga ditari im personal,per te marr mendime nga te tjeret;jo per te ndjere ata meshir per mua;nuk kam genjyer per asgje dhe nuk do genjej per asgje
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dukuri ne virtualitet! Empty Re: Dukuri ne virtualitet!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi