Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Kritik...??? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Kritik...??? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kritik...???

Shko poshtë

Kritik...??? Empty Kritik...???

Mesazh nga Bukurosh-Djal Sat 14 Aug 2010 - 9:51

**Nje kritik por per te gjtih vlen kapak si mendoni ju eshte e vertet kjo se ,kur te hysh ne rubrikat tjera si p.sh ne dashuri e ne diskutime te lira ne eros shkrime erotike ne qdo rubrik sheh me qindra letra te lexuara ku jepen mendime ma te ndryshme , ndersa ne rubriken feja islame te pakt jan ata njerz qe postojn me perjashtim te disave e disa tjer dhe mund ta vresh s e max eshte 10 te lexuara e mos te flasum pjesamres ne kete shkrim thujase eshte zero , kjo tregon se ne qfar gjndje eshte rinia jon ne qfar gjendje jemi ne dhe me qka merremi me shume dmth me imoralitet kjo vrejtje shkon per te gjith ata qe ja rrehin veti muslimane e nuk gjejn kohe me vizitu kete rubrika DHE JU LUS ATA QE PO THON VETES SI ME TE LARTIT MOS TE BEJN PARAGJYKIME TE JEN TE DREJTE...Edhe nje MOS beni tema KOTTEJ por cekni temat FEJA ISLAME,KURANI,GRUAJA DHE FAMILJA,sira HISTORIA ISLAME -DIJETARET,SURE-LUTJEVE,LAJMRIMI RRETH FESTAVE,ABDESTI NE DETAJE,NAMAZI,MUAJI I BEKUAR"RAMAZANIi",GALERIA ISLAME,FJALORI I FAQES ISLAME,POEZI ISLAME,PYTJE PERGJEGJJE,ILAHI video,KSHILLA,LITERATURA DHE KURIOZITETET ISLAME,PO ASHTU TREGIME ISLAME...!!!Pajtoheni ju qe kto jan te bukura te ndahen veq e veq apo te behen grumbull emndoj se gabim sepse do tema mua nuk me pelqejn qe jan me larte si psh:EROS SHKRIME EROTIKE perm au ajo do ishte mir te jet e fundit,,, mendimi im qe te hecim me drejte por pse jo mundeni edhe me kundershtu por jan do tema qe mendoj skan edhe aq kuptim...??? KJO ESHTE KRITIK QE PO QITNI "FEN TON SHUM POSHTE" ME PENGON edij se ktu nuk duhet te bej kte kritik por eshte lidhje me "FEN TON "PRANDAJ KTU E FUTA KTE PA QELLIME TE JENI SHUM TE HAPUR EDEH PA GJUAJTJE FJLESH SI BEJN DO -DO!!!



**Me Rers..."W!$@R!"
Bukurosh-Djal
Bukurosh-Djal
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Frankfurt.am.Main
Postime Postime : 3611
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/05/2010
Mosha Mosha : 41
Hobi Hobi : ''Nese ke vendos me u nda nese kurr me s'don mem pa, Ti me trego mos me mundo,Mos loto nese ke vendos me shku ska rendesi veq knaqu ti Dashuri ''Te dua perjet''

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi