Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome

Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

MIR SE ERDHE Network

Shko poshtë

MIR SE ERDHE Network

Mesazh nga WebMaster prej Fri 19 Jun 2009 - 1:49

MIR SE ERDE LOL TE UROI ARGETIM TE KENDSHEM NE MESIN TONE


Edituar për herë të fundit nga KLEA në Fri 19 Jun 2009 - 4:33, edituar 1 herë gjithsej


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
avatar
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: MIR SE ERDHE Network

Mesazh nga Vizitor prej Fri 19 Jun 2009 - 1:52

Mir se ju gjeta te gjithve Shpresoj qe te jem i mirkpritur ne mesin tuaj
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: MIR SE ERDHE Network

Mesazh nga WebMaster prej Fri 19 Jun 2009 - 3:40

ketu je gjithmone i mirpritur lol


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
avatar
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: MIR SE ERDHE Network

Mesazh nga Vizitor prej Fri 19 Jun 2009 - 3:43

flm se ve ne dyshim
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: MIR SE ERDHE Network

Mesazh nga migena prej Fri 19 Jun 2009 - 4:05

mir se erdhe ALBANIAN ne forumin e klea love te uroi edhe une argetim te kendshem :bobe:
avatar
migena
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : asgje kundi
Postime Postime : 270
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/02/2009
Hobi Hobi : duke kerkuar burre

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: MIR SE ERDHE Network

Mesazh nga Vizitor prej Fri 19 Jun 2009 - 4:24

l
flm Zemra
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: MIR SE ERDHE Network

Mesazh nga sidorela prej Fri 19 Jun 2009 - 5:49

weeeeee mir se erdhe Network te uroi nje argetim te kendshem ne kete forum te mrekulluar
avatar
sidorela
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : katunare e mbarume
Postime Postime : 217
Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/02/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: MIR SE ERDHE Network

Mesazh nga migena prej Fri 19 Jun 2009 - 5:53

weeeeee mir se erdhe Network te uroi nje argetim te kendshem ne kete forum te mrekulluar hahaha e kopjova se ishte e gjate shume :ngerdhesh:
avatar
migena
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : asgje kundi
Postime Postime : 270
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/02/2009
Hobi Hobi : duke kerkuar burre

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: MIR SE ERDHE Network

Mesazh nga elioni prej Fri 19 Jun 2009 - 6:01

mire se erdhe network qenkemi gjysem patriot eeeeeeee?
avatar
elioni
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 165
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/06/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: MIR SE ERDHE Network

Mesazh nga BARBI prej Fri 19 Jun 2009 - 6:15

mir se erdhe network ne kete forum
avatar
BARBI
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : tironce e embel
Postime Postime : 460
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 05/05/2009
Hobi Hobi : nen endrat e njerit

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: MIR SE ERDHE Network

Mesazh nga Vizitor prej Fri 19 Jun 2009 - 6:58

Mir se ju gjeta BARBI shpresoj tia kaloj mire mes jush
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: MIR SE ERDHE Network

Mesazh nga clod prej Fri 19 Jun 2009 - 8:31

mi se erdhe network
avatar
clod
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 1216
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 07/03/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: MIR SE ERDHE Network

Mesazh nga Vizitor prej Sat 20 Jun 2009 - 0:44

Mir se ju gjeta all
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: MIR SE ERDHE Network

Mesazh nga Anakonda prej Mon 12 Mar 2012 - 18:58

rose53 welcome.
avatar
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31613
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 22
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: MIR SE ERDHE Network

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi