Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome

Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

mir se erdhet ERGI..SHIJAKU..MERISA

Shko poshtë

mir se erdhet ERGI..SHIJAKU..MERISA

Mesazh nga WebMaster prej Sun 19 Jul 2009 - 2:39

MIR SE ERDHET NE KLEA LOVE FORUM JU UROI NJE ARGETIM TE KENDSHEM TE TREVE

ME RRESPEKT E GJITH STAFI I KLEA LOVE FORUM


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
avatar
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se erdhet ERGI..SHIJAKU..MERISA

Mesazh nga SHIJAKU prej Sun 19 Jul 2009 - 2:56

mir se te gjeta klea flm per rrespektin shpresoi edhe un te ndjehem mir ne kete forum edhe me antaret e keti forumi :kis:
avatar
SHIJAKU
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 56
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/07/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se erdhet ERGI..SHIJAKU..MERISA

Mesazh nga ERGI prej Sun 19 Jul 2009 - 3:18

erdha edhe une flm shum klea je shum e dashur
avatar
ERGI
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : mendjen tek baleti
Postime Postime : 59
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/07/2009
Hobi Hobi : balerin

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se erdhet ERGI..SHIJAKU..MERISA

Mesazh nga Vizitor prej Sun 19 Jul 2009 - 4:03

pershendetje mir se keni ardhur ne forum shpresoj se do kaloni mir me shoqrin e forumit
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se erdhet ERGI..SHIJAKU..MERISA

Mesazh nga WebMaster prej Sun 19 Jul 2009 - 4:04

mir se erdhet lool ma mori mendja qe do futeshit ju thysha ne mes hahahahahahaahahahaha :gezim:


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
avatar
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se erdhet ERGI..SHIJAKU..MERISA

Mesazh nga Aristogata prej Sun 19 Jul 2009 - 4:42

mir se erdhet ergi shijaku dhe merisa, uroj tja kaloni sa me mir ne kete forum lule lule lule
avatar
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : poezia

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se erdhet ERGI..SHIJAKU..MERISA

Mesazh nga Anakonda prej Mon 12 Mar 2012 - 18:46

mireserdhet,kalofshi kendshem.
avatar
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31613
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 22
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se erdhet ERGI..SHIJAKU..MERISA

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi