Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
 Të flesh me një tigër People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
 Të flesh me një tigër People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Të flesh me një tigër

Shko poshtë

 Të flesh me një tigër Empty Të flesh me një tigër

Mesazh nga Vizitor Thu 10 Feb 2011 - 12:58

 Të flesh me një tigër Tigri-krevat4 Felicia Frisco, një adoleshente nga Florida, çdo natë shtrihet në krevatin e saj me një… tigër 6-muajsh. Tigri me emrin Will fle me padronen e tij që kur ka lindur dhe Felicia shpreson që të vazhdojë ta bëjë këtë gjë deri kur tigri të bëhet 1 vjeç.

“Është pak a shumë si të rrisësh një qen. Për mua, të rris një tigër është diçka shumë normale”, shprehet Felicia.

Prindërit e Felicia janë stërvitës kafshësh ekzotikë dhe adoleshentja ka qëndruar gjithmonë afër elefantëve, kuajve apo tigrave.

“Nëse nuk ke stërvitjen e duhur nuk mund të mbash një tigër. Nuk mund t’i besosh një kafshe”, shton adoleshentja.

Will nuk është tigri i parë të cilin Felicia ka rritur. Më parë, ajo ka pasur shok të ngushtë babain e Willit, Darubën, të cilin e ka mbajtur deri sa u bë 1 vjeç./tch
 Të flesh me një tigër Article-0-0D17345C000005DC-85_634x434
 Të flesh me një tigër Article-0-0D173430000005DC-970_634x854
 Të flesh me një tigër Article-0-0D173E60000005DC-538_634x830
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Të flesh me një tigër Empty Re: Të flesh me një tigër

Mesazh nga Anakonda Thu 5 Apr 2012 - 18:30

qenkan byrazerz per koke me duket keta te dy
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi