Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Agnesa Vuthaj në zi, humbet të atin People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Agnesa Vuthaj në zi, humbet të atin People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Agnesa Vuthaj në zi, humbet të atin

2 posters

Shko poshtë

Agnesa Vuthaj në zi, humbet të atin Empty Agnesa Vuthaj në zi, humbet të atin

Mesazh nga WebMaster Sun 20 Mar 2011 - 7:46

Bukuroshja Agnesa Vuthaj është në zi, pasi ka humbur dy ditë më parë të atin e saj. Ish-Missi ka ndarë dhimbjen e saj edhe përmes FB, ku ka shkuar: “U prefsh në paqe babai im”, ndërsa ka vijuar me të dhënat për ceremoninë funebre që u zhvillua dje pasdite në Istog të Kosovës.Dhjetëra e qindra komente ngushëllimi kanë mbushur profilin e saj në FB, edhe pse nuk dihet nëse ajo do të jetë e pranishme për pjesën e parë të spektaklit “Dancing with the stars Albania”, që fillon këtë javë që vjen dhe ku Agnesa është një nga 12 personazhet pjesëmarrëse. Pak ditë më parë, pikërisht më 9 mars, edhe kolegia e Agnesës, Diellza Kolgeci, e cila së fundmi është angazhuar në spektaklin “E diell”, ka humbur të atin në moshën 64-vjeçare. Remzi Kolgeci njihej në Kosovë si kryetar i Kryesisë së Kosovës në fund të viteve ‘80. Kjo ka qenë një humbje e madhe edhe për Diellzën, e cila ka vendosur të pezullojë disa aktivitete, të cilat është duke kryer kohëve të fundit si prezantuese.
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 45
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Agnesa Vuthaj në zi, humbet të atin Empty Re: Agnesa Vuthaj në zi, humbet të atin

Mesazh nga Anakonda Fri 16 Mar 2012 - 19:17

mbaje veten,mos u trishto vazhdo perpara.
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi