Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Me te sinqerte, jeni me prinderit apo me shoqerine?! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Me te sinqerte, jeni me prinderit apo me shoqerine?! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Me te sinqerte, jeni me prinderit apo me shoqerine?!

+9
Ariel
WebMaster
Daku
Arabela
Maksi
Selda
Єямєℓiиdå
Emona
Poeti Dhimbjes
13 posters

Shko poshtë

Me te sinqerte, jeni me prinderit apo me shoqerine?! Empty Me te sinqerte, jeni me prinderit apo me shoqerine?!

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Sat 9 Apr 2011 - 1:02

Duke qene se jemi njerez, me doemos qe do te mbajm edhe sekrete te vecanta.
Kemi gjera qe jua mbajm sekret prinderve, dhe te tjera qe jua mbajm sekret shoqerise.

Ajo cka une kam dua te parashtroj si pyetja ne kete raste eshte:
-Ju personalisht, mbani me shume sekrete ndaj prinderve apo ndaj shoqerise tuaj?!
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me te sinqerte, jeni me prinderit apo me shoqerine?! Empty Re: Me te sinqerte, jeni me prinderit apo me shoqerine?!

Mesazh nga Emona Sat 9 Apr 2011 - 6:30

Sekrete Ne Nga Familja ime s'e mbaj asnje Jam edukuar per kete gje te till qe te mos mbajm asnje gje sekret nga Prindrit e mi ... As Me shoqerin time te ngushte nuk Mbaj asnje sekret ata jon si familja ime e dyte,kshtu qe s'ka asnje sekret gjdogje qe kame ndaj me personate e mi me te aferm si ne familje ashtu edhe me shoqerin time te ngushte.

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me te sinqerte, jeni me prinderit apo me shoqerine?! Empty Re: Me te sinqerte, jeni me prinderit apo me shoqerine?!

Mesazh nga Єямєℓiиdå Sat 9 Apr 2011 - 6:34

Varet çfarë sekreti është por përsonalisht mbaj ndaj shoqërisë..vetëm për faktin që jam tip i mbyllur e skam qef te dije çdo kush hallet e problemet e mia...ndaj prindërve jo nuk mbaj..e NËSË ju mbaj motres ja tregoj të gjitha.
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 38
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me te sinqerte, jeni me prinderit apo me shoqerine?! Empty Re: Me te sinqerte, jeni me prinderit apo me shoqerine?!

Mesazh nga Selda Sat 9 Apr 2011 - 8:02

familja asht gjithca per mu dhe nuk munem me majt sekrete naj shoqnise tregoj aq sa duhet por dhe naj familjes jane disa gjana qe i maj per veten teme deri sa te shikoj te arsyeshme qe duhet me i thane
Selda
Selda
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 6587
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 05/03/2011
Mosha Mosha : 39

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me te sinqerte, jeni me prinderit apo me shoqerine?! Empty Re: Me te sinqerte, jeni me prinderit apo me shoqerine?!

Mesazh nga Maksi Sat 9 Apr 2011 - 8:03

ne cdo aspekt jam
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me te sinqerte, jeni me prinderit apo me shoqerine?! Empty Re: Me te sinqerte, jeni me prinderit apo me shoqerine?!

Mesazh nga Arabela Sat 9 Apr 2011 - 8:09

me prinderit ,,sdo mend ajo,,,por jo se nuk jam e sinqerte me shoqerine,,por cfare u tregoj prinderve e u besoj ,nuk i besoj dhe aq shoqerise 724516
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 30

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me te sinqerte, jeni me prinderit apo me shoqerine?! Empty Re: Me te sinqerte, jeni me prinderit apo me shoqerine?!

Mesazh nga Maksi Sat 9 Apr 2011 - 8:18

Arabela shkruajti:me prinderit ,,sdo mend ajo,,,por jo se nuk jam e sinqerte me shoqerine,,por cfare u tregoj prinderve e u besoj ,nuk i besoj dhe aq shoqerise 724516
plotesisht dakort arabela me ty jam dhe un
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me te sinqerte, jeni me prinderit apo me shoqerine?! Empty Re: Me te sinqerte, jeni me prinderit apo me shoqerine?!

Mesazh nga Daku Sat 9 Apr 2011 - 9:51

Sigurisht me shoqerine , i zbrazim xhepat dhe zemren , jo se Familja nuk meriton te dije gjithcka , por ca gjera familja smund ti dije, nuk duhet ti dije, nuk duhet merzitur, i forte eshte ai njeri qe ka cka e ndan me shoqnine dhe se shqeteson familjen.Disa vese negative, sjellje negative sduhet ti dije familja.Dhe kete gje perpiqesh ta sheshosh ndermjet shoqnise.
Disa gjera si thuhen familjes.
Daku
Daku
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : N'metropolt
Postime Postime : 1998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/02/2011
Mosha Mosha : 45
Hobi Hobi : Japraku

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me te sinqerte, jeni me prinderit apo me shoqerine?! Empty Re: Me te sinqerte, jeni me prinderit apo me shoqerine?!

Mesazh nga WebMaster Wed 20 Apr 2011 - 6:16

Personalisht sekretet eshte veshtire ti tregoj sidomos ne familje un kam shoqet me te ngushte Motren Time qe ja them te gjitha ska gje qe ajo nuk din ne jeten time edhe cfar me perket mua per mua ajo eshte unike shoqe moter gjithcka kam rraport shum te mire me te ..Po mamit apo babit apo vellezerve hmm e kam te veshtire tju tregoj shum gjera ndersa motres e kam te lehte..Ndersa shoqeria per mua ka vlere shume po edhe shoqerise nuk i hapem aq shume gjithmone rri ne ate timen qe jo gjithcka mundet te thuhet
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 45
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me te sinqerte, jeni me prinderit apo me shoqerine?! Empty Re: Me te sinqerte, jeni me prinderit apo me shoqerine?!

Mesazh nga Ariel Sat 22 Oct 2011 - 7:37

Jam shume e sinqerte...e kam fjalen per ciltersine e shpirtit...
Sepse sekretet i ndaj vetem me burrin tim...me askend tjeter...dhe disa prej tyre dhe me shoqen e ngushte qe jemi si dy pika uji.
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 104
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me te sinqerte, jeni me prinderit apo me shoqerine?! Empty Re: Me te sinqerte, jeni me prinderit apo me shoqerine?!

Mesazh nga Maksi Sat 22 Oct 2011 - 7:39

sinqeriteti i njeriut nuk ndahet ne pjese ai qe eshte i sinqerte eshte ai qe nuk eshte nuk eshte keshtu qe nese je i sinqerte tregohu me te gjithe i tille .
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me te sinqerte, jeni me prinderit apo me shoqerine?! Empty Re: Me te sinqerte, jeni me prinderit apo me shoqerine?!

Mesazh nga EpiKada Fri 28 Oct 2011 - 9:34

Dua apo s'dua
Sinqeriteti dhe paqja ime eshte vetem tek Familja ime .
Personi me te cilin jam me e sinqerte eshte Babi !
E kam Vella te madh, Baba, Shok gjithcka per mua .
Eshte vetem fale atije dhe fale principeve te tije qe une jam ajo qe jam dhe mendoje se ai duhet te meritoje kete gje...arrin te me kuptoje ne ajer mbi gjithcka dhe kur s'flas dhe kur jam e merzitur apo e gezuar....arsyet e qellimet e mia i kupton ai me shume se cdokush tjeter !!!
Per mua eshte I VETEMI IM PERJETESISHT BABI IM.
EpiKada
EpiKada
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Cteduhetty
Postime Postime : 5045
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/10/2010
Hobi Hobi : Kelion

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me te sinqerte, jeni me prinderit apo me shoqerine?! Empty Re: Me te sinqerte, jeni me prinderit apo me shoqerine?!

Mesazh nga Aяtємιѕα Fri 28 Oct 2011 - 9:41

varet per cfare sekretesh behet fjala...jane disa gjera qe edhe te duash si ndan dot me familjen por jan e disa gjera te tjera qe smund ti ndash e ti besosh ne shoqeri..e kur themi shoqeri nje shoeri te mirefillte e bazuar ne respekt e dashuri per njeri tjetrin jo te nxjerr syte nga mbrapa gje qe shume e veshtire te gjesh sot te till shoqeri e duke e pare nga kjo ane disa gjera si ndan me askend as me shoqerine as me familjen thjesht i mban per vete te tjera pastaj dihet qe diskutohen me familjen e keshillohesh...varet lloji i sekretit
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me te sinqerte, jeni me prinderit apo me shoqerine?! Empty Re: Me te sinqerte, jeni me prinderit apo me shoqerine?!

Mesazh nga Klio Mon 12 Dec 2011 - 7:20

Sinqeriteti kerkon vlersim dhe respekt ndaj vetvetes, njeriu qe mendon se mund ti mashtroje lehte te tjeret, nuk ben gje tjeter vecse mashtron vetveten, dhe i ul vlerat vetes.Sekrete mund te kem,por kjo nuk do te thote qe nuk jam e sinqerte.Sekretet e mia i ndaj me shoqen time te femijerise,jemi te dyja qe ne moshen 4 vjec.
Klio
Klio
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Pran yjeve..
Postime Postime : 4283
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/09/2011
Mosha Mosha : 29
Hobi Hobi : NOTI&MUZIKA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me te sinqerte, jeni me prinderit apo me shoqerine?! Empty Re: Me te sinqerte, jeni me prinderit apo me shoqerine?!

Mesazh nga Arabela Tue 20 Dec 2011 - 6:44

them se me prinderit jam me e hapur se sa me shoqerine,,,
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 30

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me te sinqerte, jeni me prinderit apo me shoqerine?! Empty Re: Me te sinqerte, jeni me prinderit apo me shoqerine?!

Mesazh nga Anakonda Sat 11 Feb 2012 - 19:50

Jam me e hapur me prinderit,sepse shoqeria e sotme eshte vec per interes.
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me te sinqerte, jeni me prinderit apo me shoqerine?! Empty Re: Me te sinqerte, jeni me prinderit apo me shoqerine?!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi