Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome

Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

mir se erdhe ani2009

Shko poshtë

mir se erdhe ani2009

Mesazh nga WebMaster prej Sun 2 Aug 2009 - 0:39

mir se erdhe ani2009 ne kete forum te uroi nje argetim te kendshem ne kete forum me rrespekt e gjith stafi i keti forumi


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
avatar
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se erdhe ani2009

Mesazh nga ani2009 prej Sun 2 Aug 2009 - 0:57

mir se te gjeta klea mir je ti lal ca bone koplimente per forumin
avatar
ani2009
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 20
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/08/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se erdhe ani2009

Mesazh nga WebMaster prej Sun 2 Aug 2009 - 0:58

flm shume mir se erdhe yllo ne kete forum


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
avatar
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se erdhe ani2009

Mesazh nga Aristogata prej Sun 2 Aug 2009 - 1:02

mir se erdhe ani2009, shpresoj tja kalosh sa me kendshem ne shoqerin tone

lule lule lule


E nesermja qe te friksonte dje eshte sot!!!!!!!

[You must be registered and logged in to see this image.]
avatar
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : poezia

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se erdhe ani2009

Mesazh nga Vizitor prej Sun 2 Aug 2009 - 1:31

mir se erdhe ani 2009 ne mesin e shoqris son shpresoj se do ja kalosh bukur ne ket shoqri te mrekullushum :kis:
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se erdhe ani2009

Mesazh nga ani2009 prej Sun 2 Aug 2009 - 1:41

FLM TE GJITHEVE DHE TE FLM KLEAS SE AJO QE SEBEPI QE ERDHA UN KTU DO TJA KALOJME SHUM MIR BESOJ CIAO BEFSHIT QEF TE GJITH FLM TE GJITHEVE PER MIRSEARDHJEN
avatar
ani2009
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 20
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/08/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se erdhe ani2009

Mesazh nga Lot i derdhur prej Sun 2 Aug 2009 - 1:48

mir se erdhe ani2009 :hi:
avatar
Lot i derdhur
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : milano
Postime Postime : 2858
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se erdhe ani2009

Mesazh nga Anakonda prej Mon 12 Mar 2012 - 18:38

mireserdhe dhe kalofsh kendshem.
avatar
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31613
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 22
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se erdhe ani2009

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi