Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Olivia Wilde dëshiron të pasojë Jolie People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Olivia Wilde dëshiron të pasojë Jolie People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olivia Wilde dëshiron të pasojë Jolie

2 posters

Shko poshtë

Olivia Wilde dëshiron të pasojë Jolie Empty Olivia Wilde dëshiron të pasojë Jolie

Mesazh nga Emona Thu 12 May 2011 - 5:01

Aktorja Olivia Wilde ka deklaruar se do të dëshironte të luante rolin e Lara Croft në vazhdimin e filmit “Tomb Raider”.
“Do të ishte e jashtëzakonshme, adhuroj Lara Croft. Sa di, deri tani nuk kam marr rol, por është vërtetë cool që njerëzit mendojnë se unë duhet ta luajë”, ka thënë Wilde për mediet amerikane.
Të kujtojmë, producentët e filmit për vazhdim po kërkojnë pasuesen e Angelina Joliet. Që disa muaj po flitet se roli nuk do t’i ofrohet Angelinas pasi që është shumë e vjetër, dhe jo për shkak të honorarëve të lartë që ka nisur të marrë disa vjetët e fundit.

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Olivia Wilde dëshiron të pasojë Jolie Empty Re: Olivia Wilde dëshiron të pasojë Jolie

Mesazh nga Anakonda Wed 13 Jun 2012 - 5:18

ishalla i realizohet deshira kesaj
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi