Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Wilde: Qeni i vetmi mashkull i imi  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Wilde: Qeni i vetmi mashkull i imi  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilde: Qeni i vetmi mashkull i imi

2 posters

Shko poshtë

Wilde: Qeni i vetmi mashkull i imi  Empty Wilde: Qeni i vetmi mashkull i imi

Mesazh nga Emona Mon 13 Jun 2011 - 23:01

Wilde: Qeni i vetmi mashkull i imi  F.0613223804236_mQeni i Olivia Wilde është i dashuri i vetëm i saj, përkundër se së fundmi aktorja është lidhur për një romancë të mundshme me Bradley Cooper.
Bukuroshja 27-vjeçare ka nxjerrë në Twitter një fotografi të qenit të saj, duke thënë se ai është ‘mashkulli’ i vetëm me të cilin po e kalon kohën së fundmi.
“E di se nuk guxoj të nxjerr foto seksi...Por ja ku është i dashuri im i vetëm në krevat”, ka shkruar Olivia në faqen e saj në Twitter.

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Wilde: Qeni i vetmi mashkull i imi  Empty Re: Wilde: Qeni i vetmi mashkull i imi

Mesazh nga Anakonda Mon 11 Jun 2012 - 22:47

e shkreta paska ngel pa burre
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi