Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Sister Bliss më 10 qershor në Prishtinë  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Sister Bliss më 10 qershor në Prishtinë  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sister Bliss më 10 qershor në Prishtinë

2 posters

Shko poshtë

Sister Bliss më 10 qershor në Prishtinë  Empty Sister Bliss më 10 qershor në Prishtinë

Mesazh nga Emona Fri 27 May 2011 - 23:45

Sister Bliss më 10 qershor në Prishtinë  27-sister_2705112009_4
- Vazhdojnë koncertet me emra të njohur në kryeqytetin tonë – kësaj radhe kemi të bëjmë me anëtaren e grupit Faithless, Sister Bliss.

Ardin Badivuku nga NextLevel ka deklaruar për Telegrafin se i gjithë grupi Faithless nuk ka mundur të paraqitet në Prishtinë, për shkak se nuk janë në turne. Sidoqoftë, NextLevel ka arritur që të sigurojë paraqitjen e Sister Bliss në një prej netëve të nxehta në kryeqytet.

Sister Bliss do të performojë DJ setet e saj më 10 qershor në klubin Platon, në ambient të hapur, me dyert që do të hapen në orën 22:00. Çmimi i biletave nuk është caktuar ende.

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sister Bliss më 10 qershor në Prishtinë  Empty Re: Sister Bliss më 10 qershor në Prishtinë

Mesazh nga Anakonda Wed 13 Jun 2012 - 5:04

lum si ju kush nuk po ju vjen...
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi