Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Emma Watson ndjehet si 100-vjeçare  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Emma Watson ndjehet si 100-vjeçare  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Emma Watson ndjehet si 100-vjeçare

2 posters

Shko poshtë

Emma Watson ndjehet si 100-vjeçare  Empty Emma Watson ndjehet si 100-vjeçare

Mesazh nga Emona Tue 7 Jun 2011 - 5:10

Emma Watson ndjehet si 100-vjeçare  07-ema_0706111214_1
Ylli i sagës për magjistarin e vogël Harry Potter, Emma Watson, e cila ka shijuar famën që kur ishte 11 vjeçe, ka thënë për mediet amerikane se nganjëherë ndjehet sikur ka 100 vjet.

“Jam shumë e turbulluar. Nganjëherë ndjehem sikur kam 100 vjet, dhe sa i përket disa gjërave të tjera jam shumë e re dhe shumë naive, edhe pse kam kaluar nëpër shumë gjëra që shumë moshatarë të mi nuk i kanë kaluar. Nganjëherë mendoj se jam në situatën më të rëndë të mundshme të jetës.

Jam e turpshme, e ndjeshme dhe vetëkritike. Ky është një kombinim vdekjeprurës”, ka thënë aktorja 21-vjeçare, e cila vuan edhe nga fakti se për shkak të famës djemtë nuk i afrohen edhe aq.

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Emma Watson ndjehet si 100-vjeçare  Empty Re: Emma Watson ndjehet si 100-vjeçare

Mesazh nga Anakonda Wed 13 Jun 2012 - 4:53

epo qenke ber si e tille e dashur
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi