Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Cfare i fshehin grate baskeshorteve te tyre People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Cfare i fshehin grate baskeshorteve te tyre People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cfare i fshehin grate baskeshorteve te tyre

2 posters

Shko poshtë

Cfare i fshehin grate baskeshorteve te tyre Empty Cfare i fshehin grate baskeshorteve te tyre

Mesazh nga Docteur Wed 29 Jun 2011 - 0:03

Sinqeriteti dhe korrektesia mes nje burri dhe nje gruaje eshte shenje e nje lidhjeje te shendoshe. Por, thene realisht, nuk ka grua qe nuk i fsheh dicka bashkeshortit te saj. Me poshte do te lexoni disa nga gjerat qe grate nuk i tregojne bashkeshorteve.

Dashurite e meparshme

Grate, gjithmone fshehin nga burrat e tyre te kaluaren seksuale, castet intime me meshkujt e tjere, humbjen e virgjerise dhe pretendimet e parealizuara ndaj meshkujve te tjere.

Vetekenaqesia

Nje studim i bere kohe me pare ka treguar se 70% e femrave te cilat jane te martuara, rregullisht vetekenaqen edhe pse seksualisht jane te kenaqura nga partneri i tyre. Por, vetem 1/3 e burrave kane njohuri se grate e tyre vetekenaqen.

Seksi i keq

Nese nje grua nuk eshte e kenaqur ne shtrat, per kete ajo do te drejtohet deri te mikeshat e saj, te nena, motra apo koleget e punes. Seksi i keq me burrin qe e duan, eshte shkak qe ato te heshtin para tyre dhe te mos e shfaqin kete brenge. Per kete arsye, ato shpesh aktrojne se jane te kenaqura.

Fantazite seksuale

E sakte, grate ndonjehere fantazojne per ndonje te dashur te meparshem, i cili iu ka ofruar momente te paharruara ne shtrat. Por, kuptohet se per kete ato asnjehere nuk i tregojne burrit te tyre.

Docteur
Docteur
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Afrike
Postime Postime : 5764
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/05/2011
Hobi Hobi : Ngacmime

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare i fshehin grate baskeshorteve te tyre Empty Re: Cfare i fshehin grate baskeshorteve te tyre

Mesazh nga Docteur Thu 30 Jun 2011 - 10:34

qe sju ka ba qejfin si duhet 00027003
Docteur
Docteur
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Afrike
Postime Postime : 5764
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/05/2011
Hobi Hobi : Ngacmime

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare i fshehin grate baskeshorteve te tyre Empty Re: Cfare i fshehin grate baskeshorteve te tyre

Mesazh nga Єямєℓiиdå Fri 1 Jul 2011 - 11:17

Une nuk fshehi asgje asgje kshu qe..ne rregull jemi. 00027003
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 38
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare i fshehin grate baskeshorteve te tyre Empty Re: Cfare i fshehin grate baskeshorteve te tyre

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi