Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Lopez nuk e humb besimin në dashuri People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Lopez nuk e humb besimin në dashuri People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lopez nuk e humb besimin në dashuri

2 posters

Shko poshtë

Lopez nuk e humb besimin në dashuri Empty Lopez nuk e humb besimin në dashuri

Mesazh nga Emona Wed 3 Aug 2011 - 1:58

Lopez nuk e humb besimin në dashuri Lopez020811_thmb1-300x172Los Anxhelos, gusht 2011
Këngëtarja Xhenifer Lopez ka deklaruar se pavarësisht faktit se pas shtatë vjetësh martesë është ndarë nga Mark Anetoni, ajo ende vazhdon të besojë në dashuri.
Në intervistën e parë dhënë revistës “Vanity fair” pas ndarjes, aktorja dhe këngëtarja e njohur ka thënë se është optimiste e madhe dhe se dashuria për të është “ëndrra më e madhe”.
Lopez (42), e cila ka pasur afera dashurie me shumë yje si Ben Aflek dhe Pi Didi, ka shpjeguar se ka mësuar se lidhjen duhet ndërprerë kur të mos funksionojë.
Njëra nga ngjarjet, të cilat kanë funksionuar shkëlqyeshëm në martesën e saj ishte punë e përbashkët, ka shtuar ajo.
“Së bashku kemi krijuar mrekullinë”, ka thënë Lopez.
Xhenifer Lopez dhe Mark Antoni kanë dy fëmijë, binjakët Maks dhe Ema.
Numri i shtatorit i revistës “Vanity fair”, në të cilën do të jepet intervista e plotë, do të dalë në shitje më 9 gusht.

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lopez nuk e humb besimin në dashuri Empty Re: Lopez nuk e humb besimin në dashuri

Mesazh nga Anakonda Wed 6 Jun 2012 - 23:06

epo nje femer si ajo me humb besimin ne dashuri ska shance
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi