Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Lopez e buzëqeshur për Valentin   People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Lopez e buzëqeshur për Valentin   People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lopez e buzëqeshur për Valentin

2 posters

Shko poshtë

Lopez e buzëqeshur për Valentin   Empty Lopez e buzëqeshur për Valentin

Mesazh nga Emona Mon 20 Feb 2012 - 9:27

Lopez e buzëqeshur për Valentin   F.0219173324647_m
Jennifer Lopez mund të jetë e njohur për romancat e saja të shkurtra në të kaluarën, por ajo së fundmi është parë duke u kënaqur me valltarin, të dashurin e ri Casper Smart.
J.Lo, 40 vjeçare, para pak kohësh përjetoi divorcin e tretë nga Marc Anthony, ndërsa menjëherë u shfaq e lidhur me Casper Smart, lidhje që ka nisur në nëntor.

Që të dy besohet të jenë shumë të lumtur, pasi janë parë duke luajtur në plazh dhe duke shkruar “Jennifer + Casper” në rërë, pikërisht për Shën Valentin. /Telegrafi/

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lopez e buzëqeshur për Valentin   Empty Re: Lopez e buzëqeshur për Valentin

Mesazh nga Anakonda Tue 20 Mar 2012 - 5:05

kush eshte ai/ajo qe sbuzeqesh per valentin kur e ka dike prane.
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi