Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Burri që lindi tre fëmijë ! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Burri që lindi tre fëmijë ! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Burri që lindi tre fëmijë !

2 posters

Shko poshtë

Burri që lindi tre fëmijë ! Empty Burri që lindi tre fëmijë !

Mesazh nga Єямєℓiиdå Sun 7 Aug 2011 - 22:01

Sikur çdo nënë e re, edhe ai ka qenë i brengosur me humbjen e peshës pas lindjes së fëmijëve, mirëpo, shumë pak nëna mendojnë të formojnë muskuj të fortë të barkut.
Thomas Beatie, mashkulli i parë në botë që ka mbetur shtatzënë, ka treguar figurën e tij të shtrënguar, vetëm 12 muaj pas lindjes së tretë të fëmijës.

Beatie i cili jeton në Arizona së bashku me gruan e tij, Nancy, të cilët brenda tre vitesh kanë lindur tre fëmijë, kanë tërhequr vëmendjen e gjithë botës, pasi që ishte mashkulli i parë trans-seksual që ka mbetur shtatzënë.

Pas krijimit të familjes që kishin ëndërruar, 37 vjeçi ka filluar të marrë testosterone për të formuar fizikun e tij muskulor.

Ai është fotografuar në pishinë me fëmijën më të vogël, Jansen, të cilin e ka lindur në rrugë natyrale.
Thomas Beatie ka lindur në vitin 1974 në Hawai dhe ka qenë një femër normale dhe është quajtur Tracy Lagondino , por ai thotë se gjithmonë ka dashur të bëhet mashkull. Kur ai ishte bërë 20 vjeç, kishte filluar të marrë injeksione me testosteron që i kanë bërë mjekrën, zërin më të trashë dhe i kanë ndryshuar organet seksuale.

Në vitin 2002 ai ka larguar gjinjtë dhe legalisht është bërë mashkull. Megjithatë, ai kishte mbajtur vagjinën, mitrën dhe organet tjera femërore, kështu që çifti kanë pasur mundësi të bëjnë fëmijë. Ndërsa gruaja e tij ka larguar me operacion mitrën dhe organet tjera femërore.

Burri që lindi tre fëmijë ! Aaaa20aa20a20burrinene1
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 38
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Burri që lindi tre fëmijë ! Empty Re: Burri që lindi tre fëmijë !

Mesazh nga Anakonda Mon 2 Apr 2012 - 18:27

hajde me jet te gjate ishalla
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi