Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
           Pesë gjerat që duhet t’i ketë çdo femër   People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
           Pesë gjerat që duhet t’i ketë çdo femër   People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pesë gjerat që duhet t’i ketë çdo femër

2 posters

Shko poshtë

           Pesë gjerat që duhet t’i ketë çdo femër   Empty Pesë gjerat që duhet t’i ketë çdo femër

Mesazh nga kasperi Mon 22 Aug 2011 - 9:48

Moda është kalimtare, prandaj është me rëndësi që të blihet me mençuri. Sa herë ju ka ndodhur që diçka që keni blerë sezonin e kaluar, këtë vit as që mund ta shikoni? Pikërisht për këtë, ju sjellim pesë gjërat me të cilat nuk do të gaboni, ndërsa mund t’i vishni në mënyra të ndryshme dhe në çfarëdo evenimentesh.
Xhinset klasike
Secila femër në dollapin e saj fsheh së paku një palë xhinse. Nëse jeni admiruese e trendeve dhe preferoni modele të ngushta ose të gjera, mendoni pak më mirë dhe blini një palë xhinse me qepje klasike, të cilat janë ideale për çfarëdo eventi dhe për të gjitha trupat e femrave. Xhinset e tilla komode përshtaten për dukje zyrtare, elegante apo dukje seksi, ndërsa mund t’i kombinoni me take të larta, atlete ose sandale të rrafshëta.
           Pesë gjerat që duhet t’i ketë çdo femër   Xhinset-355

Çantë pëlhure
E bartin tinejxheret, ndjekëset e trendeve dhe nënat, ndërsa është shtesë e përsosur e modës, e cila edhe kombinimit më të thjeshtë mund t’i japë freski dhe ta ngrejë në nivel më të lartë të modës. Njëngjyrëshe ose shumëngjyrëshe, të vogël ose të madhe, me çantën e pëlhurës nuk mund të gaboni.
           Pesë gjerat që duhet t’i ketë çdo femër   %C3%A1antat-355-moda

Rripi i hollë
Nëse ende nuk e keni blerë, doemos duhet t’i siguroni vetes një shtesë të tillë mode, në çfarëdo ngjyre, sepse rripi i hollë ‘shpëton jetë’. Ky detaj i vogël mund që këmishën e gjerë ose tunikën ta shndërrojë në veshje seksi, ose thjeshtë të vendoset mbi një fustan të shkurtë. Por ekziston një rregull: Rripin kapeni një vrimë më gjerë sesa duhet, pasi që ai duhet ta përshkojë në mënyrë komode dhe të përshtatshme belin tuaj.
           Pesë gjerat që duhet t’i ketë çdo femër   Rripi-355-moda

Tunika – fustan
Kjo veshje, e cila vjen me ngjyra dhe materiale të llojllojshme, u përshtatet të gjitha tipave të femrave, ndërsa mund të vishet në çfarëdo rasti. Ndërtojeni dukjen verore dhe visheni në plazh, plotësojeni me rrip të hollë rreth belit dhe visheni si fustan ose lëreni të lëshuar mbi xhinse. Me tunikën nuk mund të gaboni.
           Pesë gjerat që duhet t’i ketë çdo femër   Tunika-355-moda

Këpucët me platforma
Edhe pse të gjitha fermat i admirojnë taket, kjo nuk do të thotë se atyre u pëlqen që t’i mbajnë ato. Nëse dëshironi ta zgjatni figurën, më mirë zgjidhni platforma komode me të cilat është shumë më lehtë të ecni, madje edhe të vraponi. Përveçse janë hit i sezonit, platformat pritet të dominojnë edhe gjatë vjeshtës, edhe atë në formë të këpucëve dhe çizmeve. Për ato që nuk i duan lartësitë, gjeni mini-platforma të cilat janë të larta vetëm 3-4 centimetra dhe janë shpëtim për shtyllën tuaj kurrizore.
           Pesë gjerat që duhet t’i ketë çdo femër   %C3%A1izmet-355-moda
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

           Pesë gjerat që duhet t’i ketë çdo femër   Empty Re: Pesë gjerat që duhet t’i ketë çdo femër

Mesazh nga Anakonda Sat 24 Mar 2012 - 18:33

Shum keshilla teper te vlefshme.
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi