Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Reagime për foton, Miss Kosovë dhe Miss Serbi People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Reagime për foton, Miss Kosovë dhe Miss Serbi People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Reagime për foton, Miss Kosovë dhe Miss Serbi

3 posters

Shko poshtë

Reagime për foton, Miss Kosovë dhe Miss Serbi Empty Bukuria bashkon Kosovën e Serbinë

Mesazh nga Єямєℓiиdå Fri 26 Aug 2011 - 4:08

Reagime për foton, Miss Kosovë dhe Miss Serbi Osovo812502427

Afërdita Dreshaj po shijon ditët e para të saj në Brazil, ku do të përfaqësojë Kosovën në Miss Universe.

Atje, të gjitha Misset kanë nisur seancat e para të fotografive nga fotografi zyrtar Fadil Berisha. Vetë Afërdita ka vënë në Twitter disa fotografi, dhe duket se ka bërë paqe menjëherë me Miss Serbinë.

Më 12 shtator zhvillohet gara e madhe në Brazil dhe Miss Kosova është një nga favoritet.
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 38
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Reagime për foton, Miss Kosovë dhe Miss Serbi Empty Reagime për foton, Miss Kosovë dhe Miss Serbi

Mesazh nga Emona Thu 1 Sep 2011 - 6:37

Reagime për foton, Miss Kosovë dhe Miss Serbi Thumbnail.php?file=miss_622072474
Miss Kosova dhe Miss Serbia në një foto të përbashkët kanë shqetësuar disa media serbe.

Fotoja është bërë në garën për Miss Universe në Rio, në Brazil, ndërsa bukuroshja serbe, Ana Sharanovic, është detyruar të sqaroj se si ka ardhur deri të fotoja me Miss Kosovën, Aferdita Dreshaj.

Për disa njerëz në Serbi moralizimi shkon aq larg sa që cdo gjë është njohje ose jo e pavarësisë së Kosovës. Sharanovic ka theksuar se fotografia është bërë në mes të pushimeve gjatë regjistrimeve dhe fotografimi me cilën çdo femër nuk ka asnjë lidhje me politikën. Ajo ka thënë se e mbështet politikën e vendit të saj dhe se kjo nuk është pranim, por një kulturë në nivelin personal. “Nëse do të flas zyrtarisht natyrisht që do të them se Kosova është Serbi dhe Jerusalemi serb”, ka thënë Sharanovic.

Atëherë është analizuar edhe fytyra e saj, që sipas mediave, ka qenë e përmbajtur në fotografi. Ngjarje të tilla kanë ndodhur edhe më parë. Gazeta “Bllic” ishte sulmuar pas pavarësisë nga krerët e qeverisë pasi kishte publikuar një reklamë të Republikës së Kosovës në faqet e saj publicitare.


Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Reagime për foton, Miss Kosovë dhe Miss Serbi Empty Re: Reagime për foton, Miss Kosovë dhe Miss Serbi

Mesazh nga Anakonda Thu 15 Mar 2012 - 18:19

ua si ka mundesi ne foto keto te dyja kur shtetet jan ne konflikt me njera tjetren.
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Reagime për foton, Miss Kosovë dhe Miss Serbi Empty Re: Reagime për foton, Miss Kosovë dhe Miss Serbi

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi