Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Ku jeton ,ca komshinj ke .pa he i here ??? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Ku jeton ,ca komshinj ke .pa he i here ??? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ku jeton ,ca komshinj ke .pa he i here ???

+15
Durrsaku
Aristogata
Ariel
Klio
Poeti Dhimbjes
Arabela
dajti modh
LaDescarada
Maksi
EMI
CuN@BosS/
Leo_uk
Tonii
Єямєℓiиdå
Daku
19 posters

Shko poshtë

Ku jeton ,ca komshinj ke .pa he i here ??? Empty Ku jeton ,ca komshinj ke .pa he i here ???

Mesazh nga Daku Mon 19 Sep 2011 - 13:24

[You must be registered and logged in to see this image.]


Jetojme ne bote kuriozesh ndaj nuk bej perjashtim as une ,,, po as ti kot e ke :P

Nje rruge e dy pune , me pershkrimin tuaj , dhe kuptojme ca komshinjsh keni , dhe pak a shume ca mendoni per ta.

PS:nuk lejohet postimi nen 5 rrjeshta , dhe ata qe kane shtepi private dhe nuk kane komshinj afer, pra me tall "tenexheren" me temen !
ne te kundert postimet do shuhen .

Penalltine e pare po e gjuaj vete , se topi eshte i imi.


Une Banoj ne nje pallat katerkatesh te ndertuar me kontribut-vullnetar ( self-service) ne fundvitet 70-te.Per paranteze :Nje shprehje e Urte e popullit thote " Babai dhe nena nuk zgjidhen " nusja zgjidhet ndaj ata respektohen sidoqofshin,une si oportunist qe jam po fus dhe komshinjte atehere nuk zgjidheshin , ca te binte per pjese ishte.Ajo kohe per te mos bere diferencim klasash vuri ne nje pallat si drejtorin dhe rojen si mesuesin dhe jevgun.Qe te kish barazi ne popull ( pervec udheheqjes) .


Sdo i them te gjitha sot po sa per ide qe si ta nisni shkrimin tuaj po jap ca te dhena te komshinjeve.
Une banoj ne kat te pare ( atehere ishte poshteruese te banoje ne kat te pare , sot ka vlera te medha monetare nje shtepi ne kat te pare ) .Majtas meje banojne Shaba dhe Bajomja, nje cift katunaresh tironas qe jeta i solli te banojne ne Tirone te Re.Eshte komshiu tipik qe te ca drrasat orar pa orar duke i ra deres , o me pi naj kafe qyl , o per naj thashethem , ose me lypo naj gjo .PO komshiu per ca duhet tjeter mund te pyse dikush nga ju, duhet per gjithcka po pa e tepru.Po eshte dhe komshiu tipik shqiptar qe ne dite te keqe a te mire e ke ne balle me te ndihmu me ca ka mundesi.shkurt muhabeti ne kohje paqeje ske ce do :P
[You must be registered and logged in to see this image.]

Djathas meje jeton Sadija, gru zonje , ne te gjitha kuptimet e fjales.E urte pa fjale , ajo asihere si ka thone gjo mamit per dashnoret e mia, asihere sme ka thene jo per naj leke borxh sa me maru pune, asihere sme ka thone me bli ket me bli ate ( si e vjeter qe eshte ) po qe une sa here kam pas mundesi e kam ndihmu se te shef Zoti me ndihmu nje njeri te tille.ne kemi fjete bashke kur ajo ishte vetem ne shtepi dhe une isha kalama se ajo kish frike e me merrte mua per trim , mgjth une mbushja breket per vete po te kerciste xhami :P
[You must be registered and logged in to see this image.]


Ajo ka nje goce fantastike qe nuk shkon mire me burrin , se ai ka ra ne leke dhe ka fillu tu u mor eme burbuqe :P
Ajo ka dhe nje cun ( nga burri) qe se respekton , por ajo eshte nje plake krenare qe jeton me pencionin e saj dhe nuk i shtrin doren askujt.Kalamojt e cunit te saj jane te llastuar se prinderit kane vene lek dhe jane rritur me Porsche ke byca dhe nuk jane aspak femije te respektueshem .


Kati pare Kapitulli 1 ( Vijon )
Daku
Daku
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : N'metropolt
Postime Postime : 1998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/02/2011
Mosha Mosha : 45
Hobi Hobi : Japraku

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ku jeton ,ca komshinj ke .pa he i here ??? Empty Re: Ku jeton ,ca komshinj ke .pa he i here ???

Mesazh nga Єямєℓiиdå Tue 20 Sep 2011 - 10:34

E kam shtepine private........ne anen e majte kam nje komshi kinez (cudi ka nje restorant...jeton me gruan dy femije dhe 7 vellezerit e tij ne nje shtepi me dy dhoma..tamom duken qe jane ilegal lol)...ne anen e djathte kam komshiun me te mire...vellain e madh me nusen dhe djalin..
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 38
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ku jeton ,ca komshinj ke .pa he i here ??? Empty Re: Ku jeton ,ca komshinj ke .pa he i here ???

Mesazh nga Tonii Tue 20 Sep 2011 - 10:38

jetoj ne tiran komshi kam perball kryetarin e partis demokratike te njesis nr X ne karshi kam nje vajz te re studente letersie, zeshkane shum simpatike
ne krahun tjeter kam perseri karshi nje vajz qe esht modele dhe ka fituar dhe cmim, lart kam toshen pijetarin e lagjes vdes per raki
Tonii
Tonii
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5860
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ku jeton ,ca komshinj ke .pa he i here ??? Empty Re: Ku jeton ,ca komshinj ke .pa he i here ???

Mesazh nga Leo_uk Tue 20 Sep 2011 - 10:55

Kam komshi nje cun me familje Irlandez me origjine po rrit kendej nga Anglia... Eshte kopshtar, por nuk punon me ndihma eshte..gjithe diten duke u marre me kopshtin rri... Njoh edhe nje tjeter pak me larg qe shet ne treg, ndersa pak me poshte eshte nje grua qe e ka djalin ne Afganisatin ushtare..



Tani komshij bije llafi, se pervecse nje hello te varfer nuk zgjatet muhabeti.. Ktu nuk ka si ne Shqiperi, jane njerezit te gjithe te ftohte,shohin punen e tyre dhe te shohin te habitur po ju dhe shume muhabet... Ktu jane bere edhe Shqipetaret me keqe se kta!!



Jeten ne komunitet edhe gjallerin e dites ja kam zili shqiperise...ne shqiperi nuk eshte kurre dita e merzitshme, vetem se eshte keqe, kendej eshte mire por e merzitshme....
Leo_uk
Leo_uk
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5977
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/10/2010
Mosha Mosha : 45

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ku jeton ,ca komshinj ke .pa he i here ??? Empty Re: Ku jeton ,ca komshinj ke .pa he i here ???

Mesazh nga CuN@BosS/ Tue 20 Sep 2011 - 11:12

Leje spo i tregoj komshiet e mija me mire se do ja fusni vrapit [You must be registered and logged in to see this image.]
CuN@BosS/
CuN@BosS/
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : - Shijak -Albania
Postime Postime : 6010
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/01/2009
Mosha Mosha : 42
Hobi Hobi : + Programator @ iNfO!-

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ku jeton ,ca komshinj ke .pa he i here ??? Empty Re: Ku jeton ,ca komshinj ke .pa he i here ???

Mesazh nga EMI Tue 20 Sep 2011 - 11:13

hahah ndersa une si njof hic komshit emi...jo per gje po skam kohe me i pa fare.... [QeSh] [QeSh] [QeSh]
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ku jeton ,ca komshinj ke .pa he i here ??? Empty Re: Ku jeton ,ca komshinj ke .pa he i here ???

Mesazh nga Maksi Tue 20 Sep 2011 - 11:14

ngjit kam nje studente qe njehere ne 4 muaj thot kalimera hahah nje kat me siper kam nje cift qe sja di origjinen ne katin e tret kam time moter
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ku jeton ,ca komshinj ke .pa he i here ??? Empty Re: Ku jeton ,ca komshinj ke .pa he i here ???

Mesazh nga LaDescarada Tue 20 Sep 2011 - 21:52

jetoj ne nje banes me familjen time....ne nje ndertes 10 katshe...por une banoj ne 2 kat...komshi kom plot po tybe si njoh fort mire hhah...

per ball neve eshte nje plake qe ka 1 qen...ne anen e shmajt jan burr e gru e kan nje femi (qe naten gjithmon kan e ma prish gjumin:P:P)...

dhe poashtu pak ma larg eshte nje gru e moshuar me burrin e vet...nuk eshte shum gru e keqe amo gjithkun i shtin hunt haha gjith me pershendet si je mac uahau:P:P

ka edhe plot tjer qe as nuk i njoh ...edhe nje familje shqiptare jeton ktu...jan furragji...dhe shihem shum rrall heh
LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ku jeton ,ca komshinj ke .pa he i here ??? Empty Re: Ku jeton ,ca komshinj ke .pa he i here ???

Mesazh nga dajti modh Wed 21 Sep 2011 - 20:03

Ku jeton ,ca komshinj ke .pa he i here ??? 426788 Ku jeton ,ca komshinj ke .pa he i here ??? 426788 Ku jeton ,ca komshinj ke .pa he i here ??? 426788 .
pallat kati katert i fundit ..
komshit e mije jane arbabe.. shumica .
Ku jeton ,ca komshinj ke .pa he i here ??? 426788 Ku jeton ,ca komshinj ke .pa he i here ??? 426788 Ku jeton ,ca komshinj ke .pa he i here ??? 426788 11 muaj i caje une derrasat atyre se ja fus me pije sidomos te premte te shune dhe te diel .. muzika ne kup te qiellit ..
ne fiilim bojshin ankesa .por masanej u mesuan edhe ato me muzike SHQIPE .. e nje muaj ne vit me bojn ato zbor mua .. se mbajne ramazon dhe fillojne tenxheret ne 5 te mjesit.. e ate muaj edhe une e pres pijen .. keshtu qe shkojme mire ..
thjesht nje got morning . Ku jeton ,ca komshinj ke .pa he i here ??? 426788 Ku jeton ,ca komshinj ke .pa he i here ??? 426788
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ku jeton ,ca komshinj ke .pa he i here ??? Empty Re: Ku jeton ,ca komshinj ke .pa he i here ???

Mesazh nga Arabela Wed 21 Sep 2011 - 22:27

djthtas kom i gru qe zonje grua esh,,,[You must be registered and logged in to see this image.] ,,majtas nuk kemi komshi,,[You must be registered and logged in to see this image.]
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 30

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ku jeton ,ca komshinj ke .pa he i here ??? Empty Re: Ku jeton ,ca komshinj ke .pa he i here ???

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Sun 16 Oct 2011 - 2:00

As i njoh e as nuk me njohin.
Vecse per te share i shaj me soj e sorullup, kur vejne muzike te larte ne mes te nates... hahahahahahaa
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ku jeton ,ca komshinj ke .pa he i here ??? Empty Re: Ku jeton ,ca komshinj ke .pa he i here ???

Mesazh nga Klio Sun 16 Oct 2011 - 2:09

Jetoj ne shtepi private dhe komshi ne krah kam xhaxhin tim dhe ne anen tjter eshte shtepia e nje deputeti te pd.Kaq di me teper informacion nuk kam.
Klio
Klio
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Pran yjeve..
Postime Postime : 4283
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/09/2011
Mosha Mosha : 29
Hobi Hobi : NOTI&MUZIKA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ku jeton ,ca komshinj ke .pa he i here ??? Empty Re: Ku jeton ,ca komshinj ke .pa he i here ???

Mesazh nga Ariel Sun 16 Oct 2011 - 3:23

Kom 13 vjet e ca qe banoj ne nji pallat knej ka bregu detit....
Ka nji ane shof shpine e mretit...ka ana tjeter shof detin...si i thon nji llafi...afer detit e afer mretit...kat 5 jam...po hyp e zdryp me ashensor dhe rralle m'mbjen me i pa komshijet...te gjithe komshinjt i kam njoft ca me fytyra dhe ca me emra kur pata nje Vaki ne shtepine time qe na erdhen per ngushellim... Ne te djathte jom vet..kurse ne te majte jane nji cift pleqsh qe kane vite ne amerike...dhe kur vijne nje here ne tre vjet...bie dera ime qe thot plaku...a ka munci me mi mush nja dy kova uje se sdi pse sna puno pompa....po pleq zotni mo....kalamajte i kane neper bote...po vec nji goc ja njof qe rri ne greqi....kom dy shoqe femijerie komshije...po nji here ne 6 muaj behemi per mbare me pi kafe....zot shyqyr jane rehatu ke pallati familjarisht...dmth vellezer e kunota dhe gjithsekush ne hesap te vet..skane kohe me hy e me dal me nj tj...po u pame neper shkalle ose ne ashensor...i themi nji mirmjes dhe si u nryse...kaq...
Shyqyr qe ke ky pallat kom ra rehat...se ke shpijat e tjera kur kisha vjehrren ne shpi..kerciste tavani qe i binte komshija siper me okllai...i conte sinjal vjehrres qe...hajde se kom bo kafen gati... Sa veja kalamojt ne gjume ne dreke...binte zilja deres e vinte komshija tjeter me mulli kafe ne dore....
Amon shyqyr qe ke ky pallat jane shumica te rinj...dmth prinder te moshes dhe te brezit tim...keshtu qe kur kane pak kohe e shfrytezojne me familjet e veta dhe nuk jane furr e pup neper komshinj...shkurt kam ra rehat....

Nji ky esht pallati im ene shpija ime....dal e pi kafen rehat ke ballkoni im e me burrin tim.
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 104
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ku jeton ,ca komshinj ke .pa he i here ??? Empty Re: Ku jeton ,ca komshinj ke .pa he i here ???

Mesazh nga Maksi Sun 16 Oct 2011 - 3:35

ne hyrje pallati 118 metra katrore djersa dhu mundi im qe ne moshen 20 vjec .ngjit kam dy vajza studente ishte nji u bene dy haha nje kat me siper jeton nje cift qe akoma si njof ne katin e trete jeton dhe my sister me familjen e saj me siper se di ne tarace jetojne pellumbat e mij posht meje pergjegjsi i pallatit ndersa kati i pare jane dyqane
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ku jeton ,ca komshinj ke .pa he i here ??? Empty Re: Ku jeton ,ca komshinj ke .pa he i here ???

Mesazh nga Arabela Sun 16 Oct 2011 - 3:36

nuk kam komshi,,jetoj ne nje shtepi me 99 dhoma qe cfare heq per ti pastruar amon,,,[You must be registered and logged in to see this image.]
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 30

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ku jeton ,ca komshinj ke .pa he i here ??? Empty Re: Ku jeton ,ca komshinj ke .pa he i here ???

Mesazh nga Aristogata Mon 24 Oct 2011 - 3:24

Komshijet e mia jan persona qe ja vlen te vlersohen sepse njera punon per CIA tjetra per FBI disa punojne per BBC ,me pak fjal nuk ka gje qe u shpeton atyre ,jan si agjensit e zbulimeve por gjithsesi tek llagja ime njihemi shum me njeri tjetrin dhe jemi teper altruist konfront kesaj
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ku jeton ,ca komshinj ke .pa he i here ??? Empty Re: Ku jeton ,ca komshinj ke .pa he i here ???

Mesazh nga Durrsaku Mon 24 Oct 2011 - 3:27

ne krahun e majte kam familjen e xhaxhait ne te djathin kam nje vajze seksi
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 47
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ku jeton ,ca komshinj ke .pa he i here ??? Empty Re: Ku jeton ,ca komshinj ke .pa he i here ???

Mesazh nga T_o_n_i Mon 24 Oct 2011 - 4:04

ne tr jetoj ...kom komshi perball ca nga vendi i ali pashes...ne te djathte kam ca nga permeti e lum kush do i hy ne shpi atyre se plot 3 goca kane...e ne te majte kam ca qe nderrohen cdo muaj se vijn me qera por heres se fundit ishin ca studente qe o nene o nene ...per i cik desh shkova ti kerkoja cik kolinoz dhembesh se sdija si te hyja ne muhabet me to se shkolle shpi shpi shkolle
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ku jeton ,ca komshinj ke .pa he i here ??? Empty Re: Ku jeton ,ca komshinj ke .pa he i here ???

Mesazh nga Anakonda Sun 4 Mar 2012 - 3:20

komshinjte e mi i kam ca dallaveraxhinj,qe sbojn gjo tjeter.Leje eshte njona taman cia amerikone,perrball pallatit tim ne kat te trete vec rri ne dritare tu pa se cbejn te tjeret nuk sheh punet e veta gruaja e botes.
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ku jeton ,ca komshinj ke .pa he i here ??? Empty Re: Ku jeton ,ca komshinj ke .pa he i here ???

Mesazh nga Maksi Sun 4 Mar 2012 - 3:21

Marino shkruajti:ne hyrje pallati 118 metra katrore djersa dhu mundi im qe ne moshen 20 vjec .ngjit kam dy vajza studente ishte nji u bene dy haha nje kat me siper jeton nje cift qe akoma si njof ne katin e trete jeton dhe my sister me familjen e saj me siper se di ne tarace jetojne pellumbat e mij posht meje pergjegjsi i pallatit ndersa kati i pare jane dyqane
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ku jeton ,ca komshinj ke .pa he i here ??? Empty Re: Ku jeton ,ca komshinj ke .pa he i here ???

Mesazh nga Anakonda Fri 11 May 2012 - 23:31

kam do dallaveraxhie per komshie;do shtriga qe marrin vec lagjen neper goj nuk bejn pun tjeter
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ku jeton ,ca komshinj ke .pa he i here ??? Empty Re: Ku jeton ,ca komshinj ke .pa he i here ???

Mesazh nga Gladiola Fri 11 May 2012 - 23:36

Jetoj ne Vlore,ne katin e dyte dera majtas,per me shume info klikoni ketu hahahah

moskliko.com,se eshte vone dhe ska njeri ne linje
Gladiola
Gladiola
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 1230
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 22/04/2012
Mosha Mosha : 35

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ku jeton ,ca komshinj ke .pa he i here ??? Empty Re: Ku jeton ,ca komshinj ke .pa he i here ???

Mesazh nga WebMaster Fri 11 May 2012 - 23:37

Hahaha komshit i kam nga kina hahaha

cun cin cau cuni im hahahahahahahhahaha

me merzisin mire qe kam shi private se po te isha ne pallat me kishin bo nomin as me fjetur sme kishin lon
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 45
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ku jeton ,ca komshinj ke .pa he i here ??? Empty Re: Ku jeton ,ca komshinj ke .pa he i here ???

Mesazh nga Anakonda Sat 12 May 2012 - 17:42

dallaveraxhiet e burrelit me kan ren ne lagje
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ku jeton ,ca komshinj ke .pa he i here ??? Empty Re: Ku jeton ,ca komshinj ke .pa he i here ???

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi