Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome

Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

mir se erdhe monda

Shko poshtë

mir se erdhe monda

Mesazh nga WebMaster prej Wed 26 Aug 2009 - 5:15

mir se erdhe monda te uroi nje argetim te kendshem ne kete forum


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
avatar
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se erdhe monda

Mesazh nga monda prej Wed 26 Aug 2009 - 5:16

mir se te gjeta klea flm per pritjen tende e rrespektuar nga un
avatar
monda
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 25
Anëtarësuar Anëtarësuar : 25/08/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se erdhe monda

Mesazh nga Lot i derdhur prej Wed 26 Aug 2009 - 5:16

mir se erdhe monda
uro qe te kenaqesh ne ket forum :hi:
avatar
Lot i derdhur
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : milano
Postime Postime : 2858
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se erdhe monda

Mesazh nga monda prej Wed 26 Aug 2009 - 5:30

flm leo shum nga ana jote
avatar
monda
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 25
Anëtarësuar Anëtarësuar : 25/08/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se erdhe monda

Mesazh nga naploni prej Wed 26 Aug 2009 - 5:30

rri tamom si ne shpi tate.. sa te me kesh mu ktu .. juhjjjjj
avatar
naploni
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Hollande
Postime Postime : 2864
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/01/2009
Mosha Mosha : 107
Hobi Hobi : futboll, aheng, palester

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se erdhe monda

Mesazh nga monda prej Wed 26 Aug 2009 - 5:31

:gezim: popo normale flm naploni
avatar
monda
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 25
Anëtarësuar Anëtarësuar : 25/08/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se erdhe monda

Mesazh nga T_o_n_i prej Wed 26 Aug 2009 - 5:39

Mire se erdhe Monda :hi:
avatar
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18031
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se erdhe monda

Mesazh nga edlira prej Wed 26 Aug 2009 - 7:02

mir se erdhe monda edhe ti ne kete forum jemi te reja te dyja po shikoi
avatar
edlira
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 19
Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/08/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se erdhe monda

Mesazh nga engel_boy prej Wed 26 Aug 2009 - 7:03

Mir se erdhe kalo mir ne mesin tone ;)
avatar
engel_boy
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Enderr,Ne Realitet,Ne ty
Postime Postime : 268
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/08/2009
Mosha Mosha : 42
Hobi Hobi : Me von

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se erdhe monda

Mesazh nga Vizitor prej Wed 26 Aug 2009 - 7:34

mire se na gjete motrushe,je e mirepritur ne kete forum te mrekullueshem
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se erdhe monda

Mesazh nga Anakonda prej Mon 12 Mar 2012 - 18:17

mireserdhe dhe kalofsh sa me kendshem ne shoqerin tone.
avatar
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31613
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 22
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se erdhe monda

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi