Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
E gjejnë të atin 6 ditë pas rënies në humnerë People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
E gjejnë të atin 6 ditë pas rënies në humnerë People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

E gjejnë të atin 6 ditë pas rënies në humnerë

2 posters

Shko poshtë

E gjejnë të atin 6 ditë pas rënies në humnerë Empty E gjejnë të atin 6 ditë pas rënies në humnerë

Mesazh nga Emona Sat 1 Oct 2011 - 6:43

E gjejnë të atin 6 ditë pas rënies në humnerë 30-humnera1Një 67 vjeçar është gjetur i gjallë, 6 ditë pasi automjeti i tij ka rënë në një humnerë prej 200 metrash.

Për të siguruar mbijetesën, ai ka pirë ujin e përroit aty pranë dhe është ushqyer me gjethet e pemëve në vendin ku ra vetura.

Ngjarja ka ndodhur në një krahinë të Kalifornisë, kur fëmijët e David Lavau raportuan zhdukjen e babait të tyre, disa ditë pasi ai ra nga një lartësi prej 200 metrash nga një rrugë malore ndërtuar në kampin e improvizuar.

Vetë anëtarët e familjes kanë kryesuar kërkimet, gjatë të cilave fëmijët janë ndalur në çdo luginë të Parkut Kombëtar në Kaliforni.

"U ndalëm në çdo luginë, ulëritëm. Ne e gjetëm atë, askush tjetër nuk e bëri. Ne e bëmë", deklaroi vajza e Davidit në një intervistë për televizionin amerikan NBC.

Por për vajzën e Davidit, gjetja e të atit nuk ishte e lehtë, pasi pak me herët në afërsi të vendit ku kishte rënë vetura e babait të saj, u gjet një tjetër veturë tjetër e shkatërruar dhe brenda saj trupi i dekompozuar i një shoferit, që kushedi sa kohë kishte aty.

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E gjejnë të atin 6 ditë pas rënies në humnerë Empty Re: E gjejnë të atin 6 ditë pas rënies në humnerë

Mesazh nga Anakonda Mon 2 Apr 2012 - 1:52

sa keq qe me vjen...........
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi