Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Lezhë, babai vret aksidentalisht djalin People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Lezhë, babai vret aksidentalisht djalin People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lezhë, babai vret aksidentalisht djalin

Shko poshtë

Lezhë, babai vret aksidentalisht djalin Empty Lezhë, babai vret aksidentalisht djalin

Mesazh nga WebMaster Tue 4 Oct 2011 - 20:50

Një ngjarje tepër e rëndë ka ndodhur në Lezhë, ku babai ka shtypur aksidentalisht djalin e tij 3-vjecar me makinë.

Rasti i rëndë ka ndodhur në fshatin Rrilë të Lezhës, në shtëpinë e gjyshërve të fëmijës. Menjëherë i mituri me iniciale J.L është dërguar në spital por mjekët nuk kanë mundur ta mbajnë në jetë.

Ndërkohë një tjetër aksident ka shkaktuar një viktimë mbrëmjen e kaluar në hyrje të autostradës Tiranë – Durrës në kilometrin e parë.Një makinë goditi një 50-vjecar kalimtar për vdekje dhe më pas u largua me shpejtësi.

Sipas burimeve të policisë, makina që shkaktoi aksidentin është një BMW dhe u gjend pak minuta më pas nga policia e braktisur në afërsi të Durrësit.

Policia shkoi menjëherë në vendngjarje, bëri devijimin e trafikut për të shmangur aksidente të mundshme për shkak të errësirës dhe po heton në lidhje me ngjarjen.
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 45
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi