Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
 Zgjohemi të lumtur, mbyllim ditën të mërzitur ... People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
 Zgjohemi të lumtur, mbyllim ditën të mërzitur ... People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zgjohemi të lumtur, mbyllim ditën të mërzitur ...

2 posters

Shko poshtë

 Zgjohemi të lumtur, mbyllim ditën të mërzitur ... Empty Zgjohemi të lumtur, mbyllim ditën të mërzitur ...

Mesazh nga Darius Fri 7 Oct 2011 - 11:19

Miliona njerëz zgjohen të lumtur në mëngjes, por kjo ndjenjë zbehet me kalimin e ditës, sipas një studimi të statuseve në Twitter.

Kërkuesit analizuan tekstet anglisht të 2.5 milionë njerëzve në Twitter nga 84 shtete të botës.

Tekstet më “pozitive” i përkasin orëve të para të ditës, ndërsa statuset ku shprehet trishtim dhe ankth vihen re më së shumti në orët e mbrëmjes.

Michael Macy, i Universitetit të Nju Jorkut, u shpreh: “Ky studim tregon efektin rifreskues të gjumit dhe gjithashtu stresin që shkakton dita e punës tek njerëzit.”
Darius
Darius
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 11502
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 25/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Zgjohemi të lumtur, mbyllim ditën të mërzitur ... Empty Re: Zgjohemi të lumtur, mbyllim ditën të mërzitur ...

Mesazh nga Anakonda Tue 20 Mar 2012 - 17:28

E vertete kjo gje,sapo te permend shkollen dhe nx.qe kam ne klas me iken lumturia dhe nisem ne shkoll me nerva.
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi