Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Çifti Jolie-Pitt fqinjë me Jennifer Anistonin People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Çifti Jolie-Pitt fqinjë me Jennifer Anistonin People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Çifti Jolie-Pitt fqinjë me Jennifer Anistonin

4 posters

Shko poshtë

Çifti Jolie-Pitt fqinjë me Jennifer Anistonin Empty Çifti Jolie-Pitt fqinjë me Jennifer Anistonin

Mesazh nga Emona Thu 20 Oct 2011 - 1:26

Çifti Jolie-Pitt fqinjë me Jennifer Anistonin Angelina-Joli1-200x118New York, SHBA – Revista britanike “Now” ka bërë të ditur se Brad Pitt dhe Angelina Jolie, çifti më stabil dhe më mediatik i Hollywoodit, do të vendosen shumë shpejt në një apartament luksoz në zëmër të New Yorkut, më saktësisht në West Village.

Deri këtu nuk ka asgjë për t’u çuditur.

Por e çuditshme është se ata janë vendosur disa metra larg banesës së Jenifer Aniston-it. Kjo e fundit është vendosur në West Village, së bashku me Justin Therox, në një banesë prej 4,5 milionë dollarësh, transmeton Ikub.

Angelina thotë se ajo e dinte këtë fakt, por nuk e kishte aspak problem. Por cila është e vërteta e kësaj shpërnguljeje.


Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Çifti Jolie-Pitt fqinjë me Jennifer Anistonin Empty Re: Çifti Jolie-Pitt fqinjë me Jennifer Anistonin

Mesazh nga EMI Thu 20 Oct 2011 - 1:45

kur te shkoje kjo ANGELINA te komshija e saje JENIFER per te lyp pak far kosi....e do i sulet ish burrit BRAD, e do plasi sherri.... [QeSh] [QeSh]
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Çifti Jolie-Pitt fqinjë me Jennifer Anistonin Empty Re: Çifti Jolie-Pitt fqinjë me Jennifer Anistonin

Mesazh nga kasperi Thu 20 Oct 2011 - 2:20

po ja lidhka lojen Bred Pitit

nuk po mbetka vetem asnjehere

shylevek si ne lojen e degergjikut dom

njera shkon e tjetra vjenÇifti Jolie-Pitt fqinjë me Jennifer Anistonin 668312
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Çifti Jolie-Pitt fqinjë me Jennifer Anistonin Empty Re: Çifti Jolie-Pitt fqinjë me Jennifer Anistonin

Mesazh nga Anakonda Sat 2 Jun 2012 - 16:45

epo mesa duket dashkan te luajn naj loj te felliqur kesaj here
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Çifti Jolie-Pitt fqinjë me Jennifer Anistonin Empty Re: Çifti Jolie-Pitt fqinjë me Jennifer Anistonin

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi