Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome

Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

"Loja" me martesën Jolie-Pitt

Shko poshtë

"Loja" me martesën Jolie-Pitt

Mesazh nga Emona prej Sun 19 Aug 2012 - 22:29Do ketë martesë Jolie-Pitt apo jo? Prej ditësh qarkullojnë zëra kundërshtues. Njëherë flitet për martesë, madje publikohen edhe detajet e ceremonisë, e më pas përgënjeshtrohet gjithëçka.

Kryebashkiaku i qytezës piktoreske të Correns (aty ku mediat flasin se do të mbahet ceremonia) Michael Letz përgënjeshtroi zërat se kanë nisur përgatitjet për organizimin sa më perfekt të martesës mes Brad Pitt dhe Angeline Jolie.

“Nuk ka absolutisht asnjë ceremoni martesore në calendar. Janë të gjitha gënjeshtra, s’ka asgjë të vërtetë në këtë mes”, tha ai.

Por pavarësisht kësaj, tabloidi britanik, Daily Star këmbëngul dhe shprehet i bindur se dita e lidhjes së kurorës Pitt-Jolie është e afërt. Tabloidi shkruan në edicionin online për një festë të organizuar nga Brad Pitt në Londër me miqtë e tij, përfshirë edhe regjisorin Guy Ritchie, për t’i dhënë fund “beqarisë”./knni/

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: "Loja" me martesën Jolie-Pitt

Mesazh nga Anakonda prej Mon 8 Oct 2012 - 3:29

si nuk u lodhen kta tdy duke dal neper faqet e revistave;na u ben tmerzitshem...
avatar
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31613
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 23
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: "Loja" me martesën Jolie-Pitt

Mesazh nga Ariel prej Mon 8 Oct 2012 - 8:22

E me se u bon boze dhe kta.


avatar
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 98
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: "Loja" me martesën Jolie-Pitt

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi