Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Femrat, a mund të menaxhojnë paratë më mirë se meshkujt? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Femrat, a mund të menaxhojnë paratë më mirë se meshkujt? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Femrat, a mund të menaxhojnë paratë më mirë se meshkujt?

+11
Anakonda
EMI
Arabela
Ariel
Durrsaku
WebMaster
Besa
dajti modh
kasperi
Emona
Aяtємιѕα
15 posters

Shko poshtë

Femrat, a mund të menaxhojnë paratë më mirë se meshkujt? Empty Femrat, a mund të menaxhojnë paratë më mirë se meshkujt?

Mesazh nga Aяtємιѕα Tue 25 Oct 2011 - 9:03

Sot, nëpër botë, rreth 40 për qind e grave janë mbajtëse kryesore të familjes së tyre. Kjo do të thotë se gjatë recensionit të fundit, shumë gra kanë arritur të ndryshojnë stilin e jetës në familjet e tyre, pasi ato aktualisht po merren me menaxhimin ekonomisë. Sidomos në vende të zhvilluara si SHBA, shtëpitë e mëdha janë reduktuar në shtëpi më të vogla, apo apartamente, përdorimi i gazit është bërë edhe më efikas dhe shumë gra duket se i janë bashkuar fuqisë punëtore.

Me pak përvojë financiare, shumë gra janë përpjekur dhe kanë dhënë maksimumin për të bërë më të mirën që ata mundnin për vete dhe familjen e tyre.

E vërteta është se gratë fitojnë 30 për qind më pak se burrat dhe kur dalin në pension, shuma e parave në llogarinë bankare, duket se është sa një e treta e homologëve të tyre.

Pjesë e arsyes, sipas ekspertëve, është se gratë kanë më pak të ngjarë se burrat për të negociuar për pagesa në shuma të mëdha, thjesht sepse ata nuk dinë se si ta shtjellojnë këtë çështje. Një faktor tjetër është mungesa e njohurive, kur vjen puna për të kursyer dhe investuar pagat e tyre.

Lajmi i mirë është se këto pengesa tradicionale për barazi financiare të grave dhe avancim të tyre janë duke u trajtuar me një lëvizje të re që kërkon të fuqizojë gratë, ti mësojë ata të njohin vlerën e lartë të parasë, të kërkojnë paga më të larta, të investojnë më shumë dhe të mund të ndërtojnë pasurinë e tyre.

Aktualisht është duke u bërë një ndryshim për mijëra gra.
Daily @orth është një destinacion tërësisht falas online që kërkon të fuqizojë të gjitha gratë rreth temës së financave. Ajo ofron një ambient relaksues dhe jo-gjykues, ku gratë të mësojnë si të lundrojnë në tregun e aksioneve, si të marrin kontrollin e financave të tyre dhe si të punojnë për arritjen e qëllimeve afatgjata si dalja në pension apo edhe shkollimi i fëmijëve në një kolegj.

Me mbi 100.000 mijë abonentë, objektiva e këtij organizimi nuk është vetëm menaxhimi financiar personal, por edhe motivimi financiar personal.

Ekipi i ekspertëve Daily Worth, kanë organizuar rreth pesë tema kyçe, të cilat janë: Buxheti, Fitimi, Ruajtja, Investimi dhe Shpenzimi.

a.k/e.t/NOA
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Femrat, a mund të menaxhojnë paratë më mirë se meshkujt? Empty Re: Femrat, a mund të menaxhojnë paratë më mirë se meshkujt?

Mesazh nga Emona Tue 25 Oct 2011 - 9:09

Ne shumicen e rasteve e eshte e vertet,Fmerat jon me te kujdesshme ndaj paras din ku te japin dhe ku Jo!!

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Femrat, a mund të menaxhojnë paratë më mirë se meshkujt? Empty Re: Femrat, a mund të menaxhojnë paratë më mirë se meshkujt?

Mesazh nga kasperi Tue 25 Oct 2011 - 9:13

lenja mashkujve dhe per nje ore ti zhduk,ca ne bastore ca ne kafe te muzikes[You must be registered and logged in to see this image.]
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Femrat, a mund të menaxhojnë paratë më mirë se meshkujt? Empty Re: Femrat, a mund të menaxhojnë paratë më mirë se meshkujt?

Mesazh nga Emona Tue 25 Oct 2011 - 9:19

kasperi shkruajti:lenja mashkujve dhe per nje ore ti zhduk,ca ne bastore ca ne kafe te muzikes[You must be registered and logged in to see this image.]

Po pra sa mire i menaxhojn...si lojn badihava me nejt Paret.

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Femrat, a mund të menaxhojnë paratë më mirë se meshkujt? Empty Re: Femrat, a mund të menaxhojnë paratë më mirë se meshkujt?

Mesazh nga dajti modh Tue 25 Oct 2011 - 9:25

amon se victoria secret i bojne te gjitha paret femrat [QeSh]
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Femrat, a mund të menaxhojnë paratë më mirë se meshkujt? Empty Re: Femrat, a mund të menaxhojnë paratë më mirë se meshkujt?

Mesazh nga Besa Sat 29 Oct 2011 - 8:54

Eshte e vertete qe femrat dine ta menaxhojne parane me mire se meshkujt,jane me ekonomiste,e them kete nga vete pervoja (kur isha ne studime une se bashku me motren ne jave harxhonim 20 euro ndersa vellau qe edhe ai ishte ne studime ne nje vend tjeter ai harxhonte 50 euro ne jave nga kjo kam kuptuar qe femrat jane me ekonomiste se meshkujt).
Besa
Besa
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne zemren e trojeve shqipatre
Postime Postime : 1402
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/10/2011
Mosha Mosha : 38
Hobi Hobi : muzika,leximi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Femrat, a mund të menaxhojnë paratë më mirë se meshkujt? Empty Re: Femrat, a mund të menaxhojnë paratë më mirë se meshkujt?

Mesazh nga WebMaster Wed 2 Nov 2011 - 12:03

Patjeter Femra eshte shum kursimtare nga te gjitha
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 45
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Femrat, a mund të menaxhojnë paratë më mirë se meshkujt? Empty Re: Femrat, a mund të menaxhojnë paratë më mirë se meshkujt?

Mesazh nga Durrsaku Wed 2 Nov 2011 - 21:43

ndoshta
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 47
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Femrat, a mund të menaxhojnë paratë më mirë se meshkujt? Empty Re: Femrat, a mund të menaxhojnë paratë më mirë se meshkujt?

Mesazh nga Ariel Wed 2 Nov 2011 - 23:07

E vertete eshte...femrat jane me nikoqire te parase...ta pranojme...
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 104
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Femrat, a mund të menaxhojnë paratë më mirë se meshkujt? Empty Re: Femrat, a mund të menaxhojnë paratë më mirë se meshkujt?

Mesazh nga Durrsaku Wed 2 Nov 2011 - 23:30

UNE PER VETE JAM HASMI I LEKUT
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 47
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Femrat, a mund të menaxhojnë paratë më mirë se meshkujt? Empty Re: Femrat, a mund të menaxhojnë paratë më mirë se meshkujt?

Mesazh nga Arabela Wed 2 Nov 2011 - 23:33

mua vetem te shperdoroj nuk e bej,,,,te perdor per cfare duhet dhe kam qejf e bej,,,nuk do jetojme 700 vjet,,,po mos i gezojme kur i kemi kur do i gezojme,,,??kur nuk ka ruan veten,,,[You must be registered and logged in to see this image.] ,,nese ta dha nuk ta dha ta vesh ekspozite por ta vesh ne perdorim,,,
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 30

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Femrat, a mund të menaxhojnë paratë më mirë se meshkujt? Empty Re: Femrat, a mund të menaxhojnë paratë më mirë se meshkujt?

Mesazh nga EMI Thu 3 Nov 2011 - 1:58

jam nje menaxhuese e mir e lekut...deri tani me eshte dashur te menaxhoj te ardhurat e mia vete, dhe kam ditur ti mbaj mir llogarti e mia....
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Femrat, a mund të menaxhojnë paratë më mirë se meshkujt? Empty Re: Femrat, a mund të menaxhojnë paratë më mirë se meshkujt?

Mesazh nga Aяtємιѕα Thu 3 Nov 2011 - 2:23

Une do i ndaja ne grup mosha sepse nje femer e cila esht ne adoloshence e siper ka ate lirine e te shpenzuarit sidomos per shoping ndersa moshat me te medhaja e ato qe kan krijuar familje ven si primare gjera te tjera te jetes dhe kjo i shtyn ta menaxhojne me mire lekun per te ardhmen..por kjo gjithmone varet nga femra sjane njesoj te gjitha...
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Femrat, a mund të menaxhojnë paratë më mirë se meshkujt? Empty Re: Femrat, a mund të menaxhojnë paratë më mirë se meshkujt?

Mesazh nga Vizitor Thu 3 Nov 2011 - 2:39

femrat e martuara jan menagjere te mira sepse ato ekan kuzhinen ne disponim po dhe femrat jan ma te shtrajta se meshkujt
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Femrat, a mund të menaxhojnë paratë më mirë se meshkujt? Empty Re: Femrat, a mund të menaxhojnë paratë më mirë se meshkujt?

Mesazh nga Ariel Sat 5 Nov 2011 - 2:18

te pakten i shpenzojme vetem per gjera qe na duhen... [QeSh]
nuk i leme as ne bixhoz e as ne baste e llotosport ... spo fus alkoolin dhe cigaren se kto po i pine dhe femrat...

jemi jemi me nikoqire prape...
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 104
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Femrat, a mund të menaxhojnë paratë më mirë se meshkujt? Empty Re: Femrat, a mund të menaxhojnë paratë më mirë se meshkujt?

Mesazh nga Anakonda Sun 12 Feb 2012 - 21:19

Sic ke me te,pasi femrat nuk i perdorin parate per qejf,por per familjen dhe per gjerat e nevojshme.
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Femrat, a mund të menaxhojnë paratë më mirë se meshkujt? Empty Re: Femrat, a mund të menaxhojnë paratë më mirë se meshkujt?

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Thu 28 Jun 2012 - 13:47

Jam i mendimit se menaxhimi i lekeve varet nga tipi i personit, pasi jo te gjithe dine t'a kursejne lekun, dhe kjo nuk ka te beje aspak ne eshte burri apo gruaja.
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Femrat, a mund të menaxhojnë paratë më mirë se meshkujt? Empty Re: Femrat, a mund të menaxhojnë paratë më mirë se meshkujt?

Mesazh nga Єямєℓiиdå Fri 29 Jun 2012 - 0:48

Them qe po, e shoh veten, edhe me pence bej llogarite pa me dal tamam nuk e le.[You must be registered and logged in to see this image.]
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 38
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Femrat, a mund të menaxhojnë paratë më mirë se meshkujt? Empty Re: Femrat, a mund të menaxhojnë paratë më mirë se meshkujt?

Mesazh nga T_o_n_i Fri 29 Jun 2012 - 0:51

them qe edhe ka ca nga ato qe dijne ...por ne pergj. femrat kam pershtyepjen une jan hasmi i lekut se mendjen e kan ke dyqanet ...te ble kete e ate ...qofsha i gabuar
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Femrat, a mund të menaxhojnë paratë më mirë se meshkujt? Empty Re: Femrat, a mund të menaxhojnë paratë më mirë se meshkujt?

Mesazh nga Єямєℓiиdå Fri 29 Jun 2012 - 1:00

T_o_n_i shkruajti:them qe edhe ka ca nga ato qe dijne ...por ne pergj. femrat kam pershtyepjen une jan hasmi i lekut se mendjen e kan ke dyqanet ...te ble kete e ate ...qofsha i gabuar

Mese e vertete ka lloj lloj femrash,
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 38
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Femrat, a mund të menaxhojnë paratë më mirë se meshkujt? Empty Re: Femrat, a mund të menaxhojnë paratë më mirë se meshkujt?

Mesazh nga Emona Fri 29 Jun 2012 - 1:07

Ska te bej me gjinin po me karaktert e njerzve...disa jan te fiksuar te hargjojn disa din te menagjojn mire paran, gjinia nuk lun rol ktu.

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Femrat, a mund të menaxhojnë paratë më mirë se meshkujt? Empty Re: Femrat, a mund të menaxhojnë paratë më mirë se meshkujt?

Mesazh nga Єямєℓiиdå Fri 29 Jun 2012 - 1:18

Pergjigjen time e bazova ne traditat me te cilat jam rrit une, burri puno sjell lekun nshpi, gruja shiko ekonomine e shpis, sot ka ndryshue koha & rolet ne cift.
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 38
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Femrat, a mund të menaxhojnë paratë më mirë se meshkujt? Empty Re: Femrat, a mund të menaxhojnë paratë më mirë se meshkujt?

Mesazh nga T_o_n_i Fri 29 Jun 2012 - 1:20

Єямєℓiиdå shkruajti:Pergjigjen time e bazova ne traditat me te cilat jam rrit une, burri puno sjell lekun nshpi, gruja shiko ekonomine e shpis, sot ka ndryshue koha & rolet ne cift.

ahhh sikur te jen te gjitha nuset si puna e jote ....
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Femrat, a mund të menaxhojnë paratë më mirë se meshkujt? Empty Re: Femrat, a mund të menaxhojnë paratë më mirë se meshkujt?

Mesazh nga Єямєℓiиdå Fri 29 Jun 2012 - 1:27

T_o_n_i shkruajti:
Єямєℓiиdå shkruajti:Pergjigjen time e bazova ne traditat me te cilat jam rrit une, burri puno sjell lekun nshpi, gruja shiko ekonomine e shpis, sot ka ndryshue koha & rolet ne cift.

ahhh sikur te jen te gjitha nuset si puna e jote ....

Eh nuk jam perfekte as une, u bazova tek nena ime, babi gjithmone ka punu ajo eshte marr me shpine & ne, pranaj thashe ashtu, une per veti se di nese do mund te rrija pa punu kurre, sepse jam msu te punoj[You must be registered and logged in to see this image.] ..normalisht qe do rri pa pune 2-3 vjet kur te behem mami.
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 38
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Femrat, a mund të menaxhojnë paratë më mirë se meshkujt? Empty Re: Femrat, a mund të menaxhojnë paratë më mirë se meshkujt?

Mesazh nga T_o_n_i Fri 29 Jun 2012 - 1:29

kot nuk thojn nese ekonomia e 1 familje eshte e mire ...merita e asaj familje eshte e nuses ...sepse ajo di ti menaxhoje mire parate
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Femrat, a mund të menaxhojnë paratë më mirë se meshkujt? Empty Re: Femrat, a mund të menaxhojnë paratë më mirë se meshkujt?

Mesazh nga Ariel Fri 29 Jun 2012 - 1:44

T_o_n_i shkruajti:kot nuk thojn nese ekonomia e 1 familje eshte e mire ...merita e asaj familje eshte e nuses ...sepse ajo di ti menaxhoje mire parate
Yesss yesss jam dakort...
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 104
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Femrat, a mund të menaxhojnë paratë më mirë se meshkujt? Empty Re: Femrat, a mund të menaxhojnë paratë më mirë se meshkujt?

Mesazh nga T_o_n_i Fri 29 Jun 2012 - 1:45

Ariel shkruajti:
T_o_n_i shkruajti:kot nuk thojn nese ekonomia e 1 familje eshte e mire ...merita e asaj familje eshte e nuses ...sepse ajo di ti menaxhoje mire parate
Yesss yesss jam dakort...

tu bo qejfi ene ty mome eeee [You must be registered and logged in to see this image.]
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Femrat, a mund të menaxhojnë paratë më mirë se meshkujt? Empty Re: Femrat, a mund të menaxhojnë paratë më mirë se meshkujt?

Mesazh nga Maksi Fri 29 Jun 2012 - 3:29

Varet nga lloji I femres
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Femrat, a mund të menaxhojnë paratë më mirë se meshkujt? Empty Re: Femrat, a mund të menaxhojnë paratë më mirë se meshkujt?

Mesazh nga Arabela Fri 29 Jun 2012 - 5:17

Maksi shkruajti:Varet nga lloji I femres
[Ok]
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 30

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Femrat, a mund të menaxhojnë paratë më mirë se meshkujt? Empty Re: Femrat, a mund të menaxhojnë paratë më mirë se meshkujt?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi