Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Obama nuk i pëlqen motrat Kardashian People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Obama nuk i pëlqen motrat Kardashian People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Obama nuk i pëlqen motrat Kardashian

2 posters

Shko poshtë

Obama nuk i pëlqen motrat Kardashian Empty Obama nuk i pëlqen motrat Kardashian

Mesazh nga Emona Fri 28 Oct 2011 - 2:41

Të enjten, presidenti amerikan Barack Obama ka qenë i ftuar në spektaklin televiziv të Jay Leno-s. Ai ka rrëfyer se është një njeri ndryshe nga shumica e amerikanëve pasi nuk preferon të shohë televizor.

Obama pasi ka thënë gjatë bisedës se nuk e ndjek reality-showin e “Keeping Up With The Kardashians”, është ngacmuar nga Jay Leno, i cili i ka thënë “Do të thotë që ju po gjykoni spektaklin e tyre pa e parë asnjëherë?”.
Obama nuk i pëlqen motrat Kardashian Obama-kardashians-article-e1319712050875

“Mendoj se vajzat e mia e kanë parë programin e tyre,” i është përgjigjur Obama intervistuesit Jay Leno, duke kujtuar edhe se gruaja e tij Michelle, i pati dhënë lejen vajzave të saj Malia 13 dhe Sasha 10 për ta parë programin e tyre, deklaratë të cilën ajo e ka bërë edhe para një jave në konferencën e Shtëpisë së Bardhë.

Michelle Obama, 47 vjeçare, pati thënë në një intervistë për iVillage se Barack nuk e pëlqente dhe aq shumë programin e tyre. Por, zonja e Parë ka mbajtur një qëndrim ndryshe ndaj këtij fakti.

“Unë kam qenë kundër ndalimit të ndjekjes së këtij programi nga vajzat e mia. Në fund të fundit, ai është një realitet që i rrethon motrat Kardashian dhe neve përreth. Nëse janë gjëra për t’u vlerësuar apo jo, ndonjëherë duhet edhe t’i shohin edhe vetë, jo vetëm të ndjekin këshillat dhe kushtëzimet tona.” (LajmeShqip.com)

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Obama nuk i pëlqen motrat Kardashian Empty Re: Obama nuk i pëlqen motrat Kardashian

Mesazh nga Anakonda Sat 2 Jun 2012 - 16:12

sqenka i vetmi
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi