Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Vleresimi i virgjerise dhe sexit nga shqiptaret SOT. People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Vleresimi i virgjerise dhe sexit nga shqiptaret SOT. People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vleresimi i virgjerise dhe sexit nga shqiptaret SOT.

4 posters

Shko poshtë

Vleresimi i virgjerise dhe sexit nga shqiptaret SOT. Empty Vleresimi i virgjerise dhe sexit nga shqiptaret SOT.

Mesazh nga WebMaster Mon 7 Sep 2009 - 4:13

Vendosa te hap kete teme sepse kam pare qe mentaliteti ne shqiperi ka ndryshuar shume nga koha kur e lash une (1995). Duke folur me disa nga shoqet e mia te cilat jetojne ne shqiperi dhe gjithashtu kur kam shkuar ne shqiperi kam pare si sillen prinderit e tyre, shikoj qe shqiptaret ne itali (flas per familjen time ne rradh te pare) veprojne dhe sillen me mentalitetin me te cilin e kane lene shqiperine. Dhe nje fenomen tjeter qe mbase te gjthe ju e dini eshte se djemte larg shqiperise.........shkojne ne shqiperi dhe martohen, me mendimin se do marrin nje vajze te ndershme.Shpresoj te kete disa anetare qe jetojne ne shqiperia ne keto momente dhe mbase ata japin nje koment me te sakte.
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 45
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vleresimi i virgjerise dhe sexit nga shqiptaret SOT. Empty Re: Vleresimi i virgjerise dhe sexit nga shqiptaret SOT.

Mesazh nga Vizitor Mon 7 Sep 2009 - 4:15

jam kosovarr, por me at mentalitet, qe kam par ne shqiperi nuk e pelqejj
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vleresimi i virgjerise dhe sexit nga shqiptaret SOT. Empty Re: Vleresimi i virgjerise dhe sexit nga shqiptaret SOT.

Mesazh nga jorind Sat 12 Sep 2009 - 10:39

un du qe femra ime te jet vetem e imja
jorind
jorind
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 186
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/09/2009
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : sporti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vleresimi i virgjerise dhe sexit nga shqiptaret SOT. Empty Re: Vleresimi i virgjerise dhe sexit nga shqiptaret SOT.

Mesazh nga Vizitor Sat 12 Sep 2009 - 10:45

ne shqiperi vazhdon akoma ai mentalitet,te shumtit e emigranteve per mos then te gjith,kthehen per tu martuar me nje vajze te ndershme,e vleresojn jasht mase ate,por nuk mund te kuptoj si e ndertojn nje maredhenie,dmth baza e nje maredhenie varet vetem nga virgjerimi i femres [You must be registered and logged in to see this image.]
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vleresimi i virgjerise dhe sexit nga shqiptaret SOT. Empty Re: Vleresimi i virgjerise dhe sexit nga shqiptaret SOT.

Mesazh nga Gjakush Tana Sat 12 Sep 2009 - 11:33

Sa domethenese, po aq pa vlere!
Gjakush Tana
Gjakush Tana
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Gjithë jeten me libra
Postime Postime : 3461
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/04/2009
Hobi Hobi : poezia, proza, drama

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vleresimi i virgjerise dhe sexit nga shqiptaret SOT. Empty Re: Vleresimi i virgjerise dhe sexit nga shqiptaret SOT.

Mesazh nga Vizitor Sat 12 Sep 2009 - 12:00

jorind shkruajti:un du qe femra ime te jet vetem e imja
[You must be registered and logged in to see this image.]
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vleresimi i virgjerise dhe sexit nga shqiptaret SOT. Empty Re: Vleresimi i virgjerise dhe sexit nga shqiptaret SOT.

Mesazh nga Gjakush Tana Sat 12 Sep 2009 - 12:02

elsaaa shkruajti:
jorind shkruajti:un du qe femra ime te jet vetem e imja
[You must be registered and logged in to see this image.]


200 Euro pune!
Gjakush Tana
Gjakush Tana
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Gjithë jeten me libra
Postime Postime : 3461
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/04/2009
Hobi Hobi : poezia, proza, drama

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vleresimi i virgjerise dhe sexit nga shqiptaret SOT. Empty Re: Vleresimi i virgjerise dhe sexit nga shqiptaret SOT.

Mesazh nga Vizitor Sat 12 Sep 2009 - 12:03

elsaaa shkruajti:
jorind shkruajti:un du qe femra ime te jet vetem e imja
[You must be registered and logged in to see this image.]

po po mos te vij cudi,ter keshtu mendojn,esht per te ardhur keq ne fakt,jemi shum mbrapa akoma
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vleresimi i virgjerise dhe sexit nga shqiptaret SOT. Empty Re: Vleresimi i virgjerise dhe sexit nga shqiptaret SOT.

Mesazh nga Lot i derdhur Sat 12 Sep 2009 - 21:46

te gjith genjeni se gjdo kujt i pelqen qe te jet e virgjer nji femer.
po folni te qart te gjith ju o quna.per mua nuk ka edhe shum randesi
tejet apo mos te jet virgjer,e rendesishme esht te jet,e sjedhshme me mua pas se qa,ka kalu nuk me intereson ma.eshkuar e harruar.hahahahahaah [You must be registered and logged in to see this image.]
Lot i derdhur
Lot i derdhur
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : milano
Postime Postime : 2858
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/01/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vleresimi i virgjerise dhe sexit nga shqiptaret SOT. Empty Re: Vleresimi i virgjerise dhe sexit nga shqiptaret SOT.

Mesazh nga Vizitor Sun 13 Sep 2009 - 1:43

me ate mentalitet jemi rritur ne shqiptaret,,,,,por sdo e pranoja nje gje te tille nga ana ime,,,,,,,,,jemi shume mbrapa ne kete fushe,,,,,,,,,,,,,


Edituar për herë të fundit nga Edi77 në Sun 13 Sep 2009 - 1:54, edituar 1 herë gjithsej
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vleresimi i virgjerise dhe sexit nga shqiptaret SOT. Empty Re: Vleresimi i virgjerise dhe sexit nga shqiptaret SOT.

Mesazh nga Vizitor Sun 13 Sep 2009 - 1:53

i japin vlere me shum se cduhet,si perfundim prishen maredheniet
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vleresimi i virgjerise dhe sexit nga shqiptaret SOT. Empty Re: Vleresimi i virgjerise dhe sexit nga shqiptaret SOT.

Mesazh nga Vizitor Mon 21 Sep 2009 - 9:17

si jap vlere virgjerise,,por dashurise,,,,,,,,,,,,,me vjen keq per disa,,se me ate mentalitet jane rritur,,,,,,,,,,,,,,
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vleresimi i virgjerise dhe sexit nga shqiptaret SOT. Empty Re: Vleresimi i virgjerise dhe sexit nga shqiptaret SOT.

Mesazh nga Vizitor Mon 21 Sep 2009 - 9:19

zero,te prapambetur ne kete tem,kujtojn se femra esht prone e tyre duke pasur virgjerine [You must be registered and logged in to see this image.]
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vleresimi i virgjerise dhe sexit nga shqiptaret SOT. Empty Re: Vleresimi i virgjerise dhe sexit nga shqiptaret SOT.

Mesazh nga Vizitor Mon 21 Sep 2009 - 9:22

jane shume mbrapa,,,kushedi si u duket,,,,,,,,,rendesi ka qe te duhen,,,,,,,,me njeri tjetrin,,,,e jo te shikojne ato gjera,,,,zgjohuni o njerez se po vemi ne 2020
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi