Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
FBI, dokumentet: Më 1950 SHBA kapi 3 Alienë People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
FBI, dokumentet: Më 1950 SHBA kapi 3 Alienë People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FBI, dokumentet: Më 1950 SHBA kapi 3 Alienë

5 posters

Shko poshtë

FBI, dokumentet: Më 1950 SHBA kapi 3 Alienë Empty FBI, dokumentet: Më 1950 SHBA kapi 3 Alienë

Mesazh nga WebMaster Sat 12 Nov 2011 - 1:25

Një memo çuditshme që shfaqet për të provuar se Alienët kanë zbritur në tokë në New Mexico para 1950 është botuar nga FBI. Byroja e ka vërë mijëra fotografi dokumente në dispozicion në një burim të ri online të quajtur Vault. Midis tyre është një memo për drejtorin nga Guy Hottel, agjent special në krye të zyrës rajonale Uashington në 1950..Dokumenti është publikuar në faqen e internetit të FBI-së. Në memo, lëndë e të cilit janë objektet fluturuese agjenti Hottel zbulon se një hetues i Forcave Ajrore kishte deklaruar se "tri të ashtuquajturat disqe fluturuese u gjetën në New Mexico '. Hetuesi dha informacion për një agjent të veçantë. FBI ka censuruar si agjentin dhe identitetin e hetuesit. Agjenti Hottel vazhdon të shkruajë: "Ata ishin rrethore në formë me qendrat e ngritura, rreth 50 këmbë në diametër”. Ai gjithashtu pohon në dokumentin që është dhënë si faksimile se brenda objekteve u gjetën tre qenie të ngjashme me njeriun, por shumë më të vegjël (rreth tre këmbë ose 91 centimetra). Ata sipas dokumentit ishin të veshur me metal mjaft të mirë dhe u dërguan për autopsi në një qendër në këtë zonë. Fotot këtu tregojnë pamje të atyre që mendohet se mund të jenë alienët e parë të kapur n ga njeriu, por nuk ka asnjë të dhënë nga rezultatet e autopsisë. Dokumentet e FBI të publikuara sëfundmi mund të vërtetojnë se alienët ekzsitojnë vërtetë. Nga këto dokumente mësohet se UFO-t janë rrëzuar nga një radar i fuqishëm që ka shkatërruar makineritë.
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 45
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

FBI, dokumentet: Më 1950 SHBA kapi 3 Alienë Empty Re: FBI, dokumentet: Më 1950 SHBA kapi 3 Alienë

Mesazh nga Ariel Tue 15 Nov 2011 - 2:36

Kam pare nje film para ca vitesh...me FBI...sikur nje agjent i FBI nxorri dokumenta sekrete...dhe zbuloi qe ufot dhe disqet fluturuese ishin produkt i NASA-s...
Dhe i pa neper tunelet e NASA-s ku krijoheshin.
Dhe ne fund te filmin titrat thonin...bazuar ne dokumenta reale...

Hajde merre vesh tani kush eshte e verteta...
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 104
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

FBI, dokumentet: Më 1950 SHBA kapi 3 Alienë Empty Re: FBI, dokumentet: Më 1950 SHBA kapi 3 Alienë

Mesazh nga Klio Tue 15 Nov 2011 - 2:44

Fiks si kukull llastiku duket ne foto....shum po flitet per kete pike,por ne nje perfundim real nuk po dalin !
Klio
Klio
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Pran yjeve..
Postime Postime : 4283
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/09/2011
Mosha Mosha : 29
Hobi Hobi : NOTI&MUZIKA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

FBI, dokumentet: Më 1950 SHBA kapi 3 Alienë Empty Re: FBI, dokumentet: Më 1950 SHBA kapi 3 Alienë

Mesazh nga dajti modh Tue 15 Nov 2011 - 4:30

si femer me duket ky alieni muve FBI, dokumentet: Më 1950 SHBA kapi 3 Alienë 426788 FBI, dokumentet: Më 1950 SHBA kapi 3 Alienë 426788
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

FBI, dokumentet: Më 1950 SHBA kapi 3 Alienë Empty Re: FBI, dokumentet: Më 1950 SHBA kapi 3 Alienë

Mesazh nga Ariel Tue 15 Nov 2011 - 8:07

dajti modh shkruajti:si femer me duket ky alieni muve FBI, dokumentet: Më 1950 SHBA kapi 3 Alienë 426788 FBI, dokumentet: Më 1950 SHBA kapi 3 Alienë 426788

Hahahahahahahahaaaaaaaaaaaa po aty te shkuan syte more [QeSh] [QeSh] [QeSh]
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 104
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

FBI, dokumentet: Më 1950 SHBA kapi 3 Alienë Empty Re: FBI, dokumentet: Më 1950 SHBA kapi 3 Alienë

Mesazh nga Anakonda Wed 28 Mar 2012 - 19:38

si kukulla dhe jo si aliene.
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

FBI, dokumentet: Më 1950 SHBA kapi 3 Alienë Empty Re: FBI, dokumentet: Më 1950 SHBA kapi 3 Alienë

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi