Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
 Njerëzit po besojnë më shumë në alienë se në Zot?! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
 Njerëzit po besojnë më shumë në alienë se në Zot?! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Njerëzit po besojnë më shumë në alienë se në Zot?!

2 posters

Shko poshtë

 Njerëzit po besojnë më shumë në alienë se në Zot?! Empty Njerëzit po besojnë më shumë në alienë se në Zot?!

Mesazh nga T_o_n_i Wed 24 Oct 2012 - 1:54

Mbi 33 milionë njerëz besojnë në ekzistencën e jashtëtokësorëve, ndërsa 27 milionë prej tyre besojnë në Zot, thotë një sondazh i kryer në Britani të Madhe.

Zbulimet e reja po ashtu janë në favor të faktit se ne nuk jemi vetëm në gjithësi, ndaj njerëzit besojnë në këtë, thotë një anëtarë i Ministrisë së Mbrojtjes së Britanisë së Madhe.

Studimi i realizuar dha këto rezultate:

- 52% e njerëzve besojnë se jashtëtokësorët ekzistojnë, por se fshihen faktet reale që të mos rrezikohet stabiliteti i qeverive.
- 44% e të anketuarve besojnë në Zot.
- 1/10 të anketuar thotë se ka parë UFO.
- 20% e të anketuarve besojnë se alienët kanë zbritur në Tokë.
- Më shumë se pesë milionë njerëz besojnë se zbritja e amerikanëve në Hënë është gënjeshtër.

“Ky është një studim i pavarur i kryer nga një ekip i njerëzve të dëshmuar. Ky lloj i studimit mund të kryhet drejtpërdrejtë me telefon apo përmes internetit. Kjo është mënyra më e shpejtë, por nuk e cilësojnë si më pak të vlefshëm”, ka thënë Karen Brooks nga agjencia “Opinion Matters”.
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Njerëzit po besojnë më shumë në alienë se në Zot?! Empty Re: Njerëzit po besojnë më shumë në alienë se në Zot?!

Mesazh nga Anakonda Wed 24 Oct 2012 - 5:58

Un besoj ne zot.....edhe e kam frik superfuqin e tij{(sa per alien besoj se nuk ekzistojn)
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi