Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Mike Tyson, palaço cirku People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Mike Tyson, palaço cirku People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mike Tyson, palaço cirku

2 posters

Shko poshtë

Mike Tyson, palaço cirku Empty Mike Tyson, palaço cirku

Mesazh nga Durrsaku Sat 19 Nov 2011 - 4:29

Mike Tyson, palaço cirku Tyson-mike Mike Tyson duket se ka harruar të gjitha leksionet e profesorit të tij Cus D’Amato, i cili e mori nga rrugët dhe e mësoi të shkruante dhe të sillej siç duhej në radhë të parë e më pas i mësoi sekretet e boksit, sportit ku Tyson u bë një nga kampionët më të mëdhenj të peshave të rënda.

45-vjeçari, i cili ka fituar rreth 300 milionë dollarë nga karriera e tij, po vazhdon t’i humbasë të gjitha, duke filluar që nga dinjiteti.

Tashmë Tyson e fiton bukën e gojës si një palaço cirku në një kazino të Las Vegasit, që e prezanton si të ishte “gruaja me mjekër”.

“Autografe dhe foto me Mike Tyson”, lexohet në një kartelë për turistët. Orari ku mund të takohet ish-kampioni është 14.00-19.00. Autografi kushton 450 dollarë, ndërsa fotografia 150.

Mike Tyson është divorcuar tre here dhe ka bërë burg 3 vite e 8 muaj pasi u akuzua për përdhunimin e Miss Amerikës në vitin 1991. Pasi la boksin në 11 qershor 1995, Tyson u përball me arrestime të tjera për shkak të dhunimit të paparacëve dhe zotërimit e konsumimit të drogës.

Që të zgjidheshin, këto probleme kërkonin avokatë të cilët paguheshin shumë dhe bënë që llogaria e tij bankare të shkonte në zero e tashmë ish-kampioni i madh në ring po mundohet të mbahet me çdo mundësi që i jepet
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 47
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mike Tyson, palaço cirku Empty Re: Mike Tyson, palaço cirku

Mesazh nga Anakonda Fri 1 Jun 2012 - 18:36

ou sa koh pa ja surratin ketij,kam kujtu se ka vdek por jo se qenka gjalle
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi