Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Tiranë, shtrohet me urgjencë në spital Sabri Godo People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Tiranë, shtrohet me urgjencë në spital Sabri Godo People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tiranë, shtrohet me urgjencë në spital Sabri Godo

2 posters

Shko poshtë

Tiranë, shtrohet me urgjencë në spital Sabri Godo Empty Tiranë, shtrohet me urgjencë në spital Sabri Godo

Mesazh nga Durrsaku Tue 22 Nov 2011 - 2:38

Tiranë, shtrohet me urgjencë në spital Sabri Godo 36774_3TIRANË- Politikani, shkrimtari dhe skenaristi Sabri Godo shtrohet me urgjencë në spital.

Mësohet se ai vuante prej 7 muajsh nga një sëmundje e rëndë në mushkëri. Gjendja e rënduar ka detyruar familjarët ta shtrojnë sot pranë reanimacionit të Senatoriumit.

Burime nga reanimacioni i Senatoriumit deklarojnë se Godo është shtuar në spital në orët e para të mëngjesit të sotëm, nga familjarët e tij pasi ka paraqitur komplikacione në mushkëri përgjatë orëve të darkës. Po këto burime konfidenciale sqarojnë se gjendja e tij është e rëndë, ndërsa mjekët “po e mbajnë në kontroll të imtësishëm”.

82-vjecari Godo mban aktualisht postin e kryetarit Asamblesë Kombëtare të Partisë Republikane të Shqipërisë, e themeluar prej tij në vitin 1991. Godo e ka drejtuar PR-në për 7 vjet. Ai ka qenë deputet i Kuvendit të Shqipërisë në dy legjislatura, ku ka ushtruar detyrën e kryetarit të Komisionit të Çështjeve Sociale dhe të atij të Politikës së Jashtme.

Si shkrimtar, ai ka pasur veprimtari të dendur në publicistikë, veçanërisht në revistën "Hosteni", ku ka botuar mbi tri mijë faqe fejtone e shkrime kritike me pseudonime.

Veprat
Plaku i Butkës, roman historik (1966);
Ali Pashë Tepelena, roman 1970
Zëra nga burime të nxehta, tregime (1972);
Intendenti, tregim (1973);
Skënderbeu (1975)
Prova e zjarrit, roman (1977);
Kohët që shkojnë, kohët që vijnë, reportazhe (1985);
Ujërat e qeta, roman, (1988);
Koha e njeriut, roman (1990).
Udhëtari, roman (2009)
Skenarë
Dritat e qytezës (1983)
Intendenti (1980)
(ma.ar/BalkanWeb
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 47
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Tiranë, shtrohet me urgjencë në spital Sabri Godo Empty Re: Tiranë, shtrohet me urgjencë në spital Sabri Godo

Mesazh nga Arabela Tue 22 Nov 2011 - 22:26

gjithnje kam pasur dhe kam respekt te madh per kete njeri,,,,Tiranë, shtrohet me urgjencë në spital Sabri Godo 3325905132 Tiranë, shtrohet me urgjencë në spital Sabri Godo 3325905132 Tiranë, shtrohet me urgjencë në spital Sabri Godo 3325905132 uroj te sherohet dhe t ekaloj dhe te pakten ca vite prane familjes se tij,,,,njeri me vlera,,,,
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 30

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Tiranë, shtrohet me urgjencë në spital Sabri Godo Empty Re: Tiranë, shtrohet me urgjencë në spital Sabri Godo

Mesazh nga Durrsaku Tue 22 Nov 2011 - 22:32

e urreve kate njeri qekur mori tokat ne bregdet ne durres dhe beri dy pallate kush ja la trashgimi detin atij moma apo baba, hajt te te shumtit shkofte si gjithe politikanet shqipetare qe jane te korruptuar
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 47
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Tiranë, shtrohet me urgjencë në spital Sabri Godo Empty Re: Tiranë, shtrohet me urgjencë në spital Sabri Godo

Mesazh nga Arabela Tue 22 Nov 2011 - 22:34

Durrsaku shkruajti:e urreve kate njeri qekur mori tokat ne bregdet ne durres dhe beri dy pallate kush ja la trashgimi detin atij moma apo baba, hajt te te shumtit shkofte si gjithe politikanet shqipetare qe jane te korruptuar
ne e paste bere pa te drejte do e marre hakun mos u merakos,,,une me thelle nuk e njoh por vepren e tij me shume,,,,
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 30

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Tiranë, shtrohet me urgjencë në spital Sabri Godo Empty Re: Tiranë, shtrohet me urgjencë në spital Sabri Godo

Mesazh nga Durrsaku Tue 22 Nov 2011 - 22:36

Arabela shkruajti:
Durrsaku shkruajti:e urreve kate njeri qekur mori tokat ne bregdet ne durres dhe beri dy pallate kush ja la trashgimi detin atij moma apo baba, hajt te te shumtit shkofte si gjithe politikanet shqipetare qe jane te korruptuar
ne e paste bere pa te drejte do e marre hakun mos u merakos,,,une me thelle nuk e njoh por vepren e tij me shume,,,,
per vepra dhe per historian i heq kapelen edhe une belleza
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 47
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Tiranë, shtrohet me urgjencë në spital Sabri Godo Empty Re: Tiranë, shtrohet me urgjencë në spital Sabri Godo

Mesazh nga Arabela Tue 22 Nov 2011 - 22:38

Tiranë, shtrohet me urgjencë në spital Sabri Godo 668312 Tiranë, shtrohet me urgjencë në spital Sabri Godo 668312 Tiranë, shtrohet me urgjencë në spital Sabri Godo 761447
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 30

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Tiranë, shtrohet me urgjencë në spital Sabri Godo Empty Re: Tiranë, shtrohet me urgjencë në spital Sabri Godo

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi