Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Shuhet në moshën 82-vjeçare politikani Sabri Godo People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Shuhet në moshën 82-vjeçare politikani Sabri Godo People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shuhet në moshën 82-vjeçare politikani Sabri Godo

2 posters

Shko poshtë

Shuhet në moshën 82-vjeçare politikani Sabri Godo Empty Shuhet në moshën 82-vjeçare politikani Sabri Godo

Mesazh nga Durrsaku Sat 3 Dec 2011 - 2:15

Shuhet në moshën 82-vjeçare politikani Sabri Godo 29248_2TIRANE - Ndërron jetë në moshën 82-vjeçare politikani, shkrimtari dhe skenaristi Sabri Godo.

Politikani i njohur kishte dalë prej pak ditësh nga spitali, ku qëndroi i shtruar prej më shumë se 10-ditësh në gjendje të rëndë, pasi kishte kërkuar që t’i kalonte në banesë momentet e fundit të jetës. Sabri Godo u shtrua me urgjencë në reanimacionin e Senatoriumit më 22 nëntor, pasi vuante prej 7 muajsh nga një sëmundje e rëndë në mushkëri.

Godo është një nga figurat më të shquara të politikës shqiptare, por jo vetëm. 82-vjeçari aktualisht mbante postin e kryetarit të Asamblesë Kombëtare të Partisë Republikane të Shqipërisë, e themeluar prej tij në vitin 1991 ndërkohë që e ka udhëhequr PR-në për 7 vjet.

Ai ka qenë deputet i Kuvendit të Shqipërisë në dy legjislatura, ku ka ushtruar detyrën e kryetarit të Komisionit të Çështjeve Sociale dhe të atij të Politikës së Jashtme. Si shkrimtar, ai ka pasur veprimtari të dendur në publicistikë, veçanërisht në revistën "Hosteni", ku ka botuar mbi tri mijë faqe fejtone e shkrime kritike me pseudonime. Disa nga veprat më të rëndësishme të tij janë: "Plaku i Butkës", "Ali Pashë Tepelena", "Zëra nga burime të nxehta", "Skënderbeu", "Prova e zjarrit", "Ujërat e qeta", etj.

(er.nu/BalkanWeb) Shuhet në moshën 82-vjeçare politikani Sabri Godo Spacer
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 47
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shuhet në moshën 82-vjeçare politikani Sabri Godo Empty Re: Shuhet në moshën 82-vjeçare politikani Sabri Godo

Mesazh nga EMI Sat 3 Dec 2011 - 2:16

te rrojme vete.....sa shpejt e more lajmin mo Viso...po i hyn ne zanat Anes mo....
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shuhet në moshën 82-vjeçare politikani Sabri Godo Empty Re: Shuhet në moshën 82-vjeçare politikani Sabri Godo

Mesazh nga Durrsaku Sat 3 Dec 2011 - 2:17

EMI shkruajti:te rrojme vete.....sa shpejt e more lajmin mo Viso...po i hyn ne zanat Anes mo....
Shuhet në moshën 82-vjeçare politikani Sabri Godo 398758 Shuhet në moshën 82-vjeçare politikani Sabri Godo 398758 Shuhet në moshën 82-vjeçare politikani Sabri Godo 398758 marrim dhe japim informacione dhe kete ana ma dhaShuhet në moshën 82-vjeçare politikani Sabri Godo 617475
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 47
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shuhet në moshën 82-vjeçare politikani Sabri Godo Empty Re: Shuhet në moshën 82-vjeçare politikani Sabri Godo

Mesazh nga EMI Sat 3 Dec 2011 - 2:19

epra se thashe une cne qe sishte Ana e para me dhen lajmin...si spikere te news 24 qe eshte... [QeSh] [QeSh]
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shuhet në moshën 82-vjeçare politikani Sabri Godo Empty Re: Shuhet në moshën 82-vjeçare politikani Sabri Godo

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi