Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Mesazhi sekret i lënë për Michael Jackson People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Mesazhi sekret i lënë për Michael Jackson People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mesazhi sekret i lënë për Michael Jackson

2 posters

Shko poshtë

Mesazhi sekret i lënë për Michael Jackson Empty Mesazhi sekret i lënë për Michael Jackson

Mesazh nga Emona Thu 24 Nov 2011 - 3:10

Mesazhi sekret i lënë për Michael Jackson Michael-jackson

Shtëpia më e fundit ku mbreti i popit Michael Jackson ka jetuar me qira në Bel Air, ka nxjerrë në ankand të gjitha mobiliet dhe orenditë e shtëpisë.
Pjesa më e madhe e mobilieve janë punuar enkas për Michaelin, por nuk është kjo surpriza e këtij ankandi!
Në mes të orendive është gjetur një tabelë vizatimi kuzhine, ku mbi të ishte shkruar në mënyrë të shpenguar nga fëmijët e Jacksonit, Blanket, Prince dhe Paris.

“Unë e dua babin,” shkruhej dy herë në tabelë, si dhe mesazhi “Buzëqesh, sepse është falas!”.
Kujtime që mbase do të jenë të dhimbshme për fëmijët e tij…Mesazhi sekret i lënë për Michael Jackson Michael-writter

Ndër orenditë është edhe një dollap, mbi pasqyrën e të cilit Michael ka shkruar itinerarin e turit botëror “This Is It” që po planifikonte. (LajmeShqip.com)

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mesazhi sekret i lënë për Michael Jackson Empty Re: Mesazhi sekret i lënë për Michael Jackson

Mesazh nga Anakonda Fri 1 Jun 2012 - 18:08

ehe shtepia e shkrete shkoi per fiq
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi